eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Anti_Bizans Liste gör
Yazar

R.Çelik
Yer: EsEs
Online Durum: Offline
  Alıntı Anti_Bizans Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 00:23
Eskiden 3-4 büyük var diye övünürlerdi bazıları, şimdi bir tane daha çıktı kolpa övünenlerden.3-5 büyük değil tek büyük EsEs.!!
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 00:25
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 00:29
Alıntı yapılan es_emre26

Sonuna kadar ESKİŞEHİRSPOR.Thumbs%20Up
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 00:35
ya bursa küfür ediyosa bi sebebi vardır o da her gelen takıma küfür etmemiz. adamlar şampiyonsa tebrik etmek gerekir. tabi etmeyen etmeyebilir. seneye küfürsüz kavgasız bi lig diliyorum. Clap
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
Rio Liste gör
Deneyimli Yazar

Aykut Ekici
  Alıntı Rio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 00:41
Büyüklerimizin anlattığına göre (maalesef o günleri göremedik) biz herkesin sevgisini ve saygısını kazanarak, tam anlamıyla "temiz" bir kitle olduğumuz için, efsane taraftar olarak anılıyoruz.

Bir slogan var "Efsaneler asla ölmez, sadece şekil değiştirir" Bizim şeklimiz ise hep eksiye doğru değişiyor.
Forever Es-Es
Yukarı
rügzö Liste gör
Yazar

özgür özyılmaz
Yer: eskişehir
  Alıntı rügzö Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 00:42
az önce tv 8 de bizim stadyum programında bursa nın kupa alırken stadda ki herkesin aynı anda eseses ki ki ki die bagırdıgını çok net bi şekilde duydum tebrikler bursa.....
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 00:44
Alıntı yapılan EAL

ya bursa küfür ediyosa bi sebebi vardır o da her gelen takıma küfür etmemiz. .........

Vay anasını bu çelişki tıpkı benim ag için olan çelikim gibi olmuş. Bursa sebebli küfür ederse doğru ESES li ne şekilde küfür ederse etsin yanlış. Bravo sizeConfused

Bursayı tebrik ederim futbola saygımdan ötürü ama sevinemem ESES imin SEVDAM ın üzüntüsünü içimde yaşarken.
Yukarı
26_Kızılcıklı_26 Liste gör
Yazar

-
Yer: ESKİŞEHİR!!
  Alıntı 26_Kızılcıklı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 00:44

Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 00:48
Alıntı yapılan rügzö

az önce tv 8 de bizim stadyum programında bursa nın kupa alırken stadda ki herkesin aynı anda eseses ki ki ki die bagırdıgını çok net bi şekilde duydum tebrikler bursa.....

hocam başında sonunda küfür de vardır onun iyi dinleseydin:))
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
Est.1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yiğit
Yer: İstanbul
  Alıntı Est.1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 00:49
Alıntı yapılan rügzö

eminmisin dostum?..yanlış anlama söz konusu olay üstüne çok negatif tepkiler verildi de cidden doğrulamak istedim bir kez daha..
BKŞ-Kahrolsun istanbul hegemonyası.. YÖNETİM DEFOL!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır