eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:3 - Gaziantepspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses1965eses Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eses1965eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 08:54
Alıntı yapılan santi

ajansspor'da trabzonlular o kadar destek çıkıyor ki bize anlatamam şaşırdım.

hakikaten trabzonluların bize olan samimiyetini sempatilerini sevmeye başladım teşekkürler trabzonlular burdaki maçta onlara çok ayıp etmiştik inşallah bizi seven sayan saygı trabzonlulara karşı daha ılımlı oluruz teşekkürler esesim en güzel bayram hediyesi içinClapClap
...Hayatın Anlamı Siyah Kırmızı...
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 08:57
takımımıza bize yaşattığı 2. bayram için teşekür ediyorum.geriye düşsekte yılmadan mücadele veriyoruz ve muhteşem tarafar desteği ile kazanmayı biliyoruz.inşallah haftaya da en az 1 puan alır yolumuza devam ederiz
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 09:10

Koca maçın tek özeti:

Açık tribünde hayatım boyunca seyrettiğim maçlar içerisinde ilk defa "çök çök" sesi duymadım..LOL
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 09:20
vucko, doğa, kocabey, burak yılmaz takımın en iyileriydi... tabi ki açığıda unutmamak gerekir. 3. golü resmen açık attı...   hayatımda izlediğim en coşkulu ve istekli tribündü... olmaz böyle bi şov...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 09:20

Pankartı yapanların ellerine sağlık yılın en anlamlı pankartlarından birisi...
Bu pankartın yeri hiç değişmesin her maçda oradaki yerini alsın.
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 09:23
maç gollü ve heyecanlıydı, maçta yenik durumu düştüğümüzde bile stattaki hiç kimsenin kaybedeceğimizi düşünmüyordu. Açık bayramın etkisiyle bayağı hareketli idi özellikle espana ve kırmızı şimşeklere katılım neredeyse %100 e yakındı. Ama maçta 3-1 den sonra skoru koruma hastalığımız yeniden nüksetti, Rıza hoca yine bütün forvetleri topladı gerçi youla sakatlanıp çıkmıştı ama karanla buraktan 1'i maçta kalmalıydı. Mehmet Yılmaz da 90 dakika çıkaramadı, maç sonunda yürüdü, son 10 dakika yarı sahayı geçemedik ve antep oynadı biz dua ettik, yanlız bu şekilde sami yen'de takım durursa açık söylemek gerekirse Gese bize 3 atar 1 sayar. Takımın kondisyona ve forvetlerimizi daha iktisatlı kullanmaya ihtiyacı var. Serdarda kredisini iyice bitiriyor.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
eskobar Liste gör
Deneyimli Yazar

umut çil
Yer: Turkey
  Alıntı eskobar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 09:27
Gerçekten son yılların en iyi tirübünü  vardı  dün akşam her zaman söylüyorum çok bilinçli  taraftarımız  var  iyi futbol aynadımı takım deliriyoz resmen çılgın gibi 60 yaşındaki amca bile  avazı çıktığı  kadar bağırıyo gerçekten anlatılmaz yaşanır bu şehir.Dün takımın özellikle 2 yarının başındaki isteği antepsporu aptala çevirdi bu hırs olduktan sonra bu sahadan kimse çıkamaz bu yetenek bütün futbolcularımızda var
Yukarı
Co®®ateC Liste gör
Deneyimli Yazar

Ugur AKYÜZ
Yer: Yeni MaHaLLe
  Alıntı Co®®ateC Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 09:32

Forumdaki arkadasımız  omerbihlar'ın imzası, guzel pankart olmus.. 

www.esesim.org
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Turkey
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 09:42
taraftar çıldırdı şampiyonluk istiyor.!
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
ugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: Bursa
  Alıntı ugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eyl/2009 saat 09:56
Arkadaşlar oncelikle tüm taraftarlarımızın Ramazan Bayramını tebrik ederim;
+Ümit yaklaşık 18 ay sonra ilk golünü attı, bu önümüzdeki hafta GS maçi icin moral oldu.

İkinci golde, Koray ceza sahasının dışından şut çektikten sonra, kalenin dibine gelmis ve pozisyonu takip ediyordu, üst düzey konsantrasyon örneğiydi

Maç sonu Koray taraftara üçlü çektirtmek için ortaya gelirken, malzemeci abi ( adını bilmiyorum ama yıllardan beri bizimle ) Koray'ın yanına giderek üzerindeki esofmanı üsümesin diye Koray'a verdi,  Helal olsun dedim hassasiyetine, malzemecisi , futbolcusu, teknik ekibi, yönetimi ve taraftarı kenetleniş olursak kimse tutamaz bizi.

İnşallah Youla'nın sakatlığı ciddi değildir.  Haftaya çok ihtiyacımız olacak kendisine.
es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır