eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Galatasaray : 0 - Eskişehirspor : 1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 00:17
@Prenspamukses

Vucko mu vasat?O yavaşta Barzagli çok mu hızlı?Ama o Wolfsburg'a 14 milyon Euro'ya gitti yorumlara biraz dikkat edelim lütfen!Vasat dediğiniz oyuncuyu herkes beğeniyor neredeyse taraflı tarafsız...Ve bize sağladığı katkılar da ortada.

Size burada ağır olup görevini en iyi şekilde yapan kaç tane defans oyuncu yazabilirim.İstiyorsanız yazayım hmm?İster misiniz ?WinkHaydi bir tane örnek olsun.Per Mertesacker,kendisi de uzun boylu olup yeri geldiğinde çalım da yer Frei'dan bugün olduğu gibi.Nesta bile çalım yiyordu Del Piero'dan bu bir gösterge olmamalı.Ama ona da ağır olduğu için kötü diyorsanız siz bilirsinizWink

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Yer: Turkey
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 00:20
Yarın savunma sağlam!El Saka,Saffet,Vucko!Gs'nin yarınki savunmasına bakarsak 3 gömlek daha üstün!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
  Alıntı prenspamukses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 01:17
Alıntı yapılan Panzerfaust26

@Prenspamukses

Vucko mu vasat?O yavaşta Barzagli çok mu hızlı?Ama o Wolfsburg'a 14 milyon Euro'ya gitti yorumlara biraz dikkat edelim lütfen!Vasat dediğiniz oyuncuyu herkes beğeniyor neredeyse taraflı tarafsız...Ve bize sağladığı katkılar da ortada.

Size burada ağır olup görevini en iyi şekilde yapan kaç tane defans oyuncu yazabilirim.İstiyorsanız yazayım hmm?İster misiniz ?WinkHaydi bir tane örnek olsun.Per Mertesacker,kendisi de uzun boylu olup yeri geldiğinde çalım da yer Frei'dan bugün olduğu gibi.Nesta bile çalım yiyordu Del Piero'dan bu bir gösterge olmamalı.Ama ona da ağır olduğu için kötü diyorsanız siz bilirsinizWink

:) fUTBOL BILENLERLE TARTISILIR..Ama ben yinede sana anlatmaya calisayim..Simdi konuyu uzatmadan kisaca anlatiyorum eger Hirvatistan'dan bir transfer yapiyorsan o adamin en azindan milli olmasi lazim (2,3 kere bile olsa) o da olmadiysa o adimin Hirvat liginin en iyi takimlarindan birinde oynamasi lazim cunku adami aldigin lig zaten kotu,dunya futbolunun bakip degerlendirmeye almadigi bir lig..Bana oyuncunun cok iyi oldugunu soylemeniz icin su kriterler lazim 1-Prenspamukses sen bu oyuncuya kotu diyorsun ama Bu oyuncu Hirvat milli takiminda oynuyor!! 2-ama biz bu adami o ligin en iyi takimindan aldik 3-Bonservisi cok pahali 4-Avrupaya cikmis bir hirvattir vucko bize ispanyadan geldi!! 5-Adam o fizikte olmasina ragmen inanilmaz cevik!!,Calim atmak cok guc!! simdi soyle bana yukardaki hangi siklar dogru cevap??? Cevap veriyorum=hicbiri!!! O zaman senin yabanci transferi yapmanin anlami ne??
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 01:19
yarın çıkalım galatasarayı sam yenin çimlerine gömelim.balık bulanık suda avlanır.bize kimse acımıyor.dost dediklerimiz bile..yarın harika bir futbol bekliyorum.yeterki hissetsinler...
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 01:21

Futbol bilenlerle tartışılır çok doğru yani sizle konuşmayalımLOL''dunya futbolunun bakip degerlendirmeye almadigi bir lig''

Örnek mi istiyorsunuz?O kimsenin bakmadığı ligden çıkan oyuncuları konuşalım mı?
Çok geriye değil en fazla 2 sene öncesine bir bakalım.
1-Vedran Corluka
2-Eduardo
3.Luka Modric
 4-Vukojevic
5-Ivica Olic
6-Mladen Petric
.....
Bu oyuncuları tanımadığınız ortada o yüzden açıklama yapmayacağım.Peki Luka Vucko'nun Slaven Bilic tarafından takip edildiğini biliyor musunuz?ŞİMDİ O KİM DİYECEKSİNİZDİR eminim o da sizin sorununuz.Ya da google amcadan bakıp söylersinizLOL
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 01:23
prenspamukses sen vuckoyu beğenmiyorsan senin futbol bilginden bende şüphe ederim.bence futbol zekası ve kalitesi yüksek bir oyuncu.
 ayrıca bir oyuncunun kaliteli sayılması için ille de milli takımda oynaması gerekmiyor.örnek:taner gülleri...
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 01:26

Ben de şüphe ediyorum prenspamukses'ten kendisi de yazmış zaten futbolu bilmeyenlerle tartışmayalım diyeLOLYaşınızı yazmadığınız için kusura bakmayın nickinizle hitap ediyorumWinkNe isim var ne de yaş....Amerika'da yaşadığınızı varsayarak bir soru soralım;

What do you think about Football?Have you ever watched Vucko in real life?LOLi am sure that you are really good at scoutLOLWe are not good at football so much , you are better than us....

Legend of footballBig%20smileAnlatım bozukluğu varsa kusura bakmayınız...Smile
Yukarı
Rio Liste gör
Deneyimli Yazar

Aykut Ekici
  Alıntı Rio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 01:28
Diğer maçlardaki sonuçlardan sonra önemi daha da arttı. Bu iki deplesmandan eliboş dönsek bile aslı alt sıralardaki rakiplere karşı şimdi kadar oynamadığımız hırs, istek ve mücadeleyle oynamalıyız. Bizim için Gs'yi Fb'yi yenelim de ne olursa olsun düşüncesi uygun olmamalı ama böyle düşünenler de var maalesef. Ama bir gerçek var ki, takımımız güçlü takımlara karşı daha istekli ve daha güzel oynuyor.
Forever Es-Es
Yukarı
arifff73 Liste gör
Yazar

arif kara
Yer: eskişehir
  Alıntı arifff73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 01:37
Alıntı yapılan prenspamukses

Halil Aga 4 tane vasat Hirvat yerine su takima 2 tane kaliteli yabanci alsaydi bu durumlara dusmezdik...
Çok değer verdiğin hocana söyleseydinde o alsaydı. Halil başkanın gücü buna yetti.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2009 saat 01:41
Ivesa'ya bile kötü demeye getirdi ya lafı,ne desek boş...LOLBir de sen futboldan anlamıyorsun demez miLOL

Paramız yoktu,Terry ya da Puyol'u alamadık,olamaz mı?Big%20smileBir de Ağa falan demişsiniz komik olmuşsunuz.Sevmemek doğaldır ben de hatalarına kızıyorum ama AĞA filan bu foruma yakışmamış...WinkŞimdi hazır olun uzun bir cevap gelir muhtemelen tahrik etme amaçlı...Clap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,501 saniyede hazırlanmıştır