eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Bülent Uygun Açıklaması

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:32
ETB nin toplantılarına şimdiye kadar katılmak hiç nasip olmadı, şu anda Ankarada yaşamam nedeniyle de katılmam zor gözüküyor. Ben Etb nin en son yaptığı açıklamanın zamanlamasının yanlış olduğunu düşünenlerdenim. Bülent Uygun u çok mu severim hayır geliş şekli çokmu güzel oldu hayır ama geldi. Ben herzaman şunu yazdım Bülent Uygun' un gelişi etik değil diyenler niye Ersun Yanal ve Abdullah Avcı istendiğinde bu konuyu açmadılar.Bence konu onun gelmesindeki etiklik değil kendisinin istenmemesidir. Bütün sebep budur. Murat Dirinin yangıncı dediği belkide 10 kişilik grubun içinde bende varım. İnanmadığım hiçbir bildirinin söylemin altına imzamı da atmam. Körükörüne giden koyunlardan hiç değilim. Sanal da değil reelim. O kadar reelimki Uzun süre Esk.spora üyelik yaptım kongrelerde oy kullandım. Öyle bir reelim ki kendi özel aracımla deplasmanlar kovaladım. Öyle bir reelim ki Ankarada ki ofisimde Eses fincanları kulanacak kadar, arabamda eses bayrağı asacak kadar. Öyle bir reelim ki Ankaradaki Eskişehirspor maçlarına arabamdaki Eses bayrağını sökmeden gidecek kadar. Kimse kimsenin Eskişehirsporluluğunu sorgulamasın kendinden aykırı düşünenlere hakaret etmesin. ETB toplantılarına katılmayanları da Bi taraf olarak nitelemesin. Herkez burada Eskişehirspor için vardır.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:38
Alıntı yapılan esolimpiyates

Uygun u çok mu severim hayır geliş şekli çokmu güzel oldu hayır ama geldi. Ben herzaman şunu yazdım Bülent Uygun' un gelişi etik değil diyenler niye Ersun Yanal ve Abdullah Avcı istendiğinde bu konuyu açmadılar..

ersun yanal bir takım çalıştırıyor mu? genel koordinatörlük gibi bir işi var, bize gelmesinde bir sakınca olmazdı. zaten milli takım oğuz çetin'in himayesinde.

abdullah avcı orta sıralarda yer alan ve kendi kurduğu takımını zaten bırakıp da bize gelmezdi. biz ne kadar ibb'yi taraftarı olmadığı için küçümsesek de onlar hiç de küçümsenecek bir camia değil.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:40
Alıntı yapılan besyo26

Alıntı yapılan leventes26

Bu konu artık kapansa iyi olur aslında ben kesinlıkle UYGUN tarafı değilim ama şurası gerçekki bugun burda UYGUN 'a sallayanlar takım iyiye gittiğinde Bülent UYGUN'la fotolarını boy boy görecez face gazetede ve burda .....
Sevgili Levent;
Senden ricam bunlar gerçekleşirse o BUKALEMUN ları buradan reklam etmendir.Hemde boy boy olur mu??
Bunlar olacak şeyler abi bekleyip görecez LOL
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:41

. Sanal da değil reelim. O kadar reelimki Uzun süre Esk.spora üyelik yaptım kongrelerde oy kullandım.

Evet abicim o kadar reelsiniz ki o kadar doğrucusunuz ki eşini dostunu köylüsünü üye yapıp kongrede eski üyelere oy kullandırmayan bir yönetime sessiz kalarak arkaa çıktınız bir şekilde madem Eskişehirspor için vardınız hooop kardeşim ne oluyor böyle kim bu adamlar birden kulübe üye oldular vb.. birçok yanlışı dile getirmediniz ankarada onu yapmak ankarada bayrak sallamak mı Eskişehirspora sahip çıkmak eyvallah gönül verdiğiniz armaya kendinize göre anlam yüklemişsiniz ve seviyorsunuz da ama söylediklerinizle de çelişiyorsunuz ben tekrar söylüyorum Bülent Uygun şöyle böyle denilmiyor bildiride böyle gelmeseydi deniliyor olay bu ama Bu kulübe üye olupta kongrede nen kadar sessiz kalan olduysa bu gelinen nokta da binlerce ekişehirsporun ahı vardır ve hepiniz de bu olaylara seyirci kalarak vesile oldunuz inşalalh kimse pişman olmaz burada ETB de kimseye karşı kurulmuş bir birlik değildir bildği doğruları eskişehirsporluluk bilincini yeninesillere aşılamak için iyi için yani AKLINIIZA gelecek her türlü iyi işler için bir araya gelmiş bir topluluktur isteyen tanır isteyen tanımaz ama böyledir
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:47
Ne yazarsak yazalım siz anlamak istediğiniz anlıyorsunuz Murat Diri kardeşim. İyi okuyun şimdi üyeyim demedim üyelik yaptım dedim.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
Feryat Liste gör
Yazar

Feryat Gökdoğan
Yer: Turkey
  Alıntı Feryat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:48
Alıntı yapılan Murat Diri

. Sanal da değil reelim. O kadar reelimki Uzun süre Esk.spora üyelik yaptım kongrelerde oy kullandım.

Evet abicim o kadar reelsiniz ki o kadar doğrucusunuz ki eşini dostunu köylüsünü üye yapıp kongrede eski üyelere oy kullandırmayan bir yönetime sessiz kalarak arkaa çıktınız bir şekilde madem Eskişehirspor için vardınız hooop kardeşim ne oluyor böyle kim bu adamlar birden kulübe üye oldular vb.. birçok yanlışı dile getirmediniz ankarada onu yapmak ankarada bayrak sallamak mı Eskişehirspora sahip çıkmak eyvallah gönül verdiğiniz armaya kendinize göre anlam yüklemişsiniz ve seviyorsunuz da ama söylediklerinizle de çelişiyorsunuz ben tekrar söylüyorum Bülent Uygun şöyle böyle denilmiyor bildiride böyle gelmeseydi deniliyor olay bu ama Bu kulübe üye olupta kongrede nen kadar sessiz kalan olduysa bu gelinen nokta da binlerce ekişehirsporun ahı vardır ve hepiniz de bu olaylara seyirci kalarak vesile oldunuz inşalalh kimse pişman olmaz burada ETB de kimseye karşı kurulmuş bir birlik değildir bildği doğruları eskişehirsporluluk bilincini yeninesillere aşılamak için iyi için yani AKLINIIZA gelecek her türlü iyi işler için bir araya gelmiş bir topluluktur isteyen tanır isteyen tanımaz ama böyledir
ClapClapClapClap

Gururumuz Eskişehirsporluluk Duruşumuz Olmadan Sevdanın Ne Anlamı Kalıyo ki neleri tartışıyoruz burda yazık bize Murat Diri Gerekenleri Söylemiş Alkışı Hak Eden Sözler Adalet Yerini Bulana kadar Taraftar olarak mücadeleye devam etmemiz şart !
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Yukarı
EKREM1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

EKREM ÇELİK
Yer: ANTALYA
  Alıntı EKREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:53

harikasın esolimpiyates

ESES1965
Yukarı
ESkisigibiES Liste gör
Usta Yazar

Cem E.
  Alıntı ESkisigibiES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 12:56

ETB nin toplantılarına şimdiye kadar katılmak hiç nasip olmadı, şu anda Ankarada yaşamam nedeniyle de katılmam zor gözüküyor. Ben Etb nin en son yaptığı açıklamanın zamanlamasının yanlış olduğunu düşünenlerdenim. Bülent Uygun u çok mu severim hayır geliş şekli çokmu güzel oldu hayır ama geldi. Ben herzaman şunu yazdım Bülent Uygun' un gelişi etik değil diyenler niye Ersun Yanal ve Abdullah Avcı istendiğinde bu konuyu açmadılar.Bence konu onun gelmesindeki etiklik değil kendisinin istenmemesidir. Bütün sebep budur. Murat Dirinin yangıncı dediği belkide 10 kişilik grubun içinde bende varım. İnanmadığım hiçbir bildirinin söylemin altına imzamı da atmam. Körükörüne giden koyunlardan hiç değilim. Sanal da değil reelim. O kadar reelimki Uzun süre Esk.spora üyelik yaptım kongrelerde oy kullandım. Öyle bir reelim ki kendi özel aracımla deplasmanlar kovaladım. Öyle bir reelim ki Ankarada ki ofisimde Eses fincanları kulanacak kadar, arabamda eses bayrağı asacak kadar. Öyle bir reelim ki Ankaradaki Eskişehirspor maçlarına arabamdaki Eses bayrağını sökmeden gidecek kadar. Kimse kimsenin Eskişehirsporluluğunu sorgulamasın kendinden aykırı düşünenlere hakaret etmesin. ETB toplantılarına katılmayanları da Bi taraf olarak nitelemesin. Herkez burada Eskişehirspor için vardır.
Kusura bakmayın abicim ama bir dünya hikaye anlatmışsınız.ETB toplantısına Sakarya'dan,Ankara'dan günübirlik gidip gelen insanlar var.
Abdullah Avcı'nın bu yönetimle görüşme dahi yapmayacağını,Ersun Yanal'ın sırf federasyon başkanını kırmamak adına bir öğlen yemeğine çıktığını bilmeyecek kadar da bihabersiniz gelişmelerden.
Koyun gibi her önünüze gelene boyun eğecek değilsiniz ama yönetim simsarın birine takımı teslim ediyor,Ümit Karan birden kral oluyor umrunuzda değil.
Siz bayrak sallayın,Eses kupası kullanın abi takım elden gidiyor.
Siz yeter ki reel olacağım deyin,gerekirse yol masrafınızı karşılarız geiln toplantılara katılın.
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...
Yukarı
ES0626 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ES0626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 13:03
bu seaatten sonra artık Bülent hocaya sahip çıkıp, destek vermemiz gerekir, etikmi değilmi bu işin diğer yönü, Destek olmazsak seneye alt ligde buluruz kendimizi , kimsede bu yaşananları hatırlamaz, aklına bile getirmez, bu seferde süper lige nasıl çıkarızın muhabbetini yaparız.
Yukarı
şampiyones Liste gör
Yazar

sercan
Yer: pancar koop
  Alıntı şampiyones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2010 saat 13:05

tebrikler abi ClapClapClap
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır