eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 22.Hafta Eskişehirspor - Ümraniyespor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 404142
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
Online Durum: Offline
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 22:52
Alıntı yapılan azzuri26

4 top direkten döndü tamam da bunun 3ü duran top zaten.
Ikinci yarıda organize olamadik doldur bosalt denedik durduk.
Hasan Hüseyin ve Ugur un insiyatif almamasi takimda yardimlasmayi azalttı. Topu tutamadikça baskı da kuramadik.
Hasan ve Ugur un acilen toparlanmasi lazim.

Duran toplardan gol yarım gol mü?
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 23:07
Hasan sen nasıl eskişehirlisin anlamıyorum hürriyeti örnek al biraz yada dorukhan a bak biraz. .. ben kendimi yirtiyorum ekran başında veya stadda sen ise misafir. oyuncu gibisin. esesli olmak önce. eskişehir li olmaktan geçer koçum. sen bence esk li değilsin yada durumun farkında degilsin
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 23:24
Alıntı yapılan akahraman57

Alıntı yapılan azzuri26

4 top direkten döndü tamam da bunun 3ü duran top zaten.
Ikinci yarıda organize olamadik doldur bosalt denedik durduk.
Hasan Hüseyin ve Ugur un insiyatif almamasi takimda yardimlasmayi azalttı. Topu tutamadikça baskı da kuramadik.
Hasan ve Ugur un acilen toparlanmasi lazim.

Duran toplardan gol yarım gol mü?

4 top direkten dondu cok iyiydik algısı olusturmasin diye oyle yazdım. Bir arkadasa cevaben.
Demek istedigim organize bir ataktan ziyade kornerden gelen bir tehlike ile olustu bu pozisyonlar.
Eger organize olup yasansaydi su pozisyonlar en azindan sahaya istediklerimizi yansittik derdik.
Ancak ikinci yari istediklerimizi yansitamadik.
Yani anlayacagin duran toplardan gol ceyrek gol   
Yukarı
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 23:25
Alıntı yapılan Frigyalı_26

Alıntı yapılan faust

Alıntı yapılan Frigyalı_26

Rakiplerimizden Malataya 2-0 yaptı yine bu haftada tek puan kaybeden biziz ve Malatya ile puan farkı 6 oldu olucak iş değil...Rakipler takır takır her hafta kazanıyor biz yine kayıplardayız...

Malatya bugün resmen ezildi Altınordu karşısında.Futbol şansı onların yanında.Ama bu hep böyle gitmez.

Evet abi haklısın ezildiler fakat adamlar bir şekilde kazanmazsını biliyorlar heleki son 2 sezondur yanımızda olmayan bu futbol şansı acaba bize ne zaman gülecek çok merak ediyorum...:(

Ilk yari sans yanimizdaydi hakkini yemeyelim sans faktörünün. Yoksa ilk yarı buralarda olmayacaktık şans yanimizda olmasa
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 23:25
Alıntı yapılan esist

Hasan sen nasıl eskişehirlisin anlamıyorum hürriyeti örnek al biraz yada dorukhan a bak biraz. .. ben kendimi yirtiyorum ekran başında veya stadda sen ise misafir. oyuncu gibisin. esesli olmak önce. eskişehir li olmaktan geçer koçum. sen bence esk li değilsin yada durumun farkında degilsin

Yetenek o kadar. Daha fazlasi maalesef yok. Bu kadari da bu takimda oynamaya yetmez yetmemeli.
Yukarı
ATG-ESES Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı ATG-ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2017 saat 15:50
Takım derli toplu ve hızlı başladı ilk kez. Şanssızdık, direkleri geçemedik. Penaltı meselesine hiç girmiyorum.

Meye'de mucize bekleyemeyiz ama Ümraniye maçında ilk kez 3 saniyeden fazla durdu ayağında bir top, gelişme kaydediyor. Takdir ediyorum. (5 saniye filandı. Gözlerimle gördüm.) Arada top indirip, güvercin taklası da atıyor. Hakeme yedirebilirse ne ala, serbest vuruş alıyoruz. Kaan onu da yapamıyor. Hocayı suçlamıyorum bu tercihlerden. Ama Murat Uçar tercihi yerinde olabilirdi. Hızlı dikine top sürebilen bir kanat.

Semih hacım sen ne ayaksın, hem trip atıyorsun oyuna giremiyorum diye, hem de 45 dakikayı çıkaramıyor kondüsyonun.

Bilal ilerleme kaydediyor. Fizik olarak kuvvetlenmeye ihtiyacı var acilen. Ve kondüsyon yükseltmeye. Ortalar fena değildi.

Hoca Aykut'u geçen hafta ofansif ortasaha olarak denedi, sonra stopere mi koydu. Ben mi yanlış hatırlıyorum. Defansta sırıtmadı. Akamingo'dan iyi en azından.

Uğur yaşının etkisiyle yoruluyor. Erkan'la oynarken performansı daha yüksek olacaktır. Oyun zekası, toplam bir zekaya dönebilir.

Ofediu istekliydi. Ama sol kanatta top çok sıkıştı. Bir türlü çıkamadı. Zayıf bek oyuncusu olursa karşısında iyi. Ama onla başeden adam olunca perte çıkıyor.

Bruno etkisiz de olsa sakatlanmadığı sürece sahada kalması taraftarayım. Maç başı 0.5 gol ortalaması var. 2 maçta 1 gol demek ortalama. Yüksek değil, ama kötü de değil.

Hürriyet yaşına rağmen tecrübesini konuşturuyor. Mesela artık rakibin bacağını kırıp eline verip kırmızı kart görmek yerine, üstüne yatıyor sarı kart görüyor. 33 yaş olgunluğu.

Espark'ın önüne iki heykel yaptırmak istiyorum: 2 ciğer, kocaman bir de T*şak heykeli. Biri Hürriyet'in diğeri Boffin'in. Koçlarım benim beah.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2017 saat 16:31
Alıntı yapılan evrensel

üzülerek söylüyorum play off'a bile kalabileceğimizden endişeliyim..

Durum o kadar vahim degil bence. Sonuna kadar ilk 2 yarsında olacagımızı düşünüyorum
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 404142

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır