eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 16:51
arkadaşlar kaleci hakkındaki yorumlarımızı artık bırakıp,yarı sezona kadar ertelesek daha iyi olur!neyin ne olduğunu böylece daha iyi görürüz!ben hepimizi mahcup edeceğine eminim!öyle de olacak!su anda eğer sözleşme imzalanmışsa es es in büyüklüğünü ona da gösterip;başarıda katkıları olmasını sağlamalıyız...
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
26SS Liste gör
Yazar

Metehan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 16:52
OHH BEEEEE Veysel'in gelme olasılığı yok artık'''
Konyaspor, iç transferde sözleşmesi biten Veysel Cihan ile 1 yıllık, Ömer Gündostu ile 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme imzaladı.
SENDEN BAŞKASI YALAN
Yukarı
black_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Esk. / Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 16:58
Alıntı yapılan hsyn

arkadaşlar kaleci hakkındaki yorumlarımızı artık bırakıp,yarı sezona kadar ertelesek daha iyi olur!neyin ne olduğunu böylece daha iyi görürüz!ben hepimizi mahcup edeceğine eminim!öyle de olacak!su anda eğer sözleşme imzalanmışsa es es in büyüklüğünü ona da gösterip;başarıda katkıları olmasını sağlamalıyız...

İnşallah dediğin gibi olur arkadaş...Ama Hırvat liginin kalitesi belli en iyi takımları Dinamo...Belupo ligi ikinci sırada bitirdi diye iyi bir kaleci diyemem...Bekleyip görelim bakalım hadi hayırlısı...
BiZim DüNYaMıZDa ÖLüMSüZLüK SeNi SeVMeK DeMeKTiR ES-ES'im...!!!
Yukarı
bakaa Liste gör
Yazar

sedat
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 17:00
bencede artık bu kalece yorumlarını bıraksak diyom.sanki eskişehirspor yıllardan beri yabancı futbolcu alıp veriyoda ne dahmanı bıraktınız ne ivicayı nede rivaldoyu bıraktınız.bu eleştri yapan arkadaşları halil başkandan sonra başkanlık koltuğuna aday olmalarını bekliyoruz.bakalım onlar bu fiyatlarla lobontlarımı getircek yoksa boruç larımı yoksa ivica larımı.hep demişimdir.yabancı transfer ederken biraz sabredeceksin.adamın biri diyo ki anderson iki sezon da 20 gol atmış diyo bumu golcü diyor bak bak bak sen.yahu lincoln koca bir sezon sakatlıktan oynamadı yaw ama hala galatasaray onunla devam etcez şuan 10 numara için ondan iyisini bulamıyoz diyo bizimkilerde adam iki sezonda 20 gol atıyo bide koca bir sakatlık geçiriyo ona burun kıvırıyo.sanki buzamana kadar dünyanın en iyi golcüleri bizde idi.daha düne kadar 37 lik coşkun birdala umut bağlıyodun.ne oldu şimdi farklı mı olduk.
Yukarı
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 17:01
bekleyip görmekten başka çaremiz yok!yeni bir takım kuruyoruz;takım başarılı olacak!inanıyorum!!!
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 17:43
yapılan hiç bir transfer bana güven vermiyor.  alınan futbolcular sanki ucuz oldukları için menejer tavsiyesiyle bulup getirilmiş gibi geliyor bana .  yerli transferinde hala adım atılmaması ve de iç transferde de yollanmaması gereken futbolcuların yollanması ürkütüyo beni.  transfer politikası olmadan adım atılıyor gibi . ayrıca alınan bu futbolcular tam bir kapalı kutu. hepsi yıldız olup patlayabilir de , ne yazık ki hepsi gelen gideni aratır misali elimizde de patlayabilir. tek dileğim 5. hafta da ulaş ortakayayla  ferhatı aramamamız ...  eğer ararsak  bu taraftar  bunun hesabını sormasını da bilir...
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 17:48
Tayfun Türkmen transfer edilmiş dogrumu bilgisi olan varmı? ayrıca stoper olarakmı yoksa forvetemi aldılar iki mevkidede oynamış birisi....
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 17:55
Alıntı yapılan black_26

Alıntı yapılan huso_26

Kaleci Ivesa bildiğim kadarıyla milli bir kaleci değil.Bi aralar sanki milli kaleci diye söyleniyordu.Ben böyle bir bilgiye  rastlamadım.Böyle bir bilgisi olan var mı?

Hırvatistan'ın milli kalecisi olsa keşke Milli takımımız en az 5 atardı yarın LOL

Milli olup olmadigini bende bilmiyorum ama Ivensa Hirvat liginde oynamasi onu Hirvat milli takiminda oynayacak demeye gelmiyor. Hatirladigim kadari ile Bosnak degilmi Ivensa?
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 17:56
ivesa imazaladimi arkadaslar? Savunmamiza cok is dusuyor desenize. Icimde yerden sutlara ferhat arayacagimiz diyor. Umarim yanilirm
ANTI BIZANS
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 18:04
Alıntı yapılan lokerenli-esesli

ivesa imazaladimi arkadaslar? Savunmamiza cok is dusuyor desenize. Icimde yerden sutlara ferhat arayacagimiz diyor. Umarim yanilirm

Evet  Ivensa Imzalamis....
Hayirli ugurlu olsun.
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır