eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CK_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cihan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı CK_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 01:23
Vallahi 'şu kombine almayan gercek taraftar degil' yada 'maca gelmeyin gercek taraftar burada' gibi cümleler sarfedenlerin yüzündende insanlar soğudu arkadaşlar. Ha birde gecmisde yapilan hatalara kimsenin ses etmemesi.
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 01:40
Alıntı yapılan yorum_es

Alıntı yapılan oldcity__

İyi niyetiyle hakkını arayan arkadaşlar dışında bu durumu saplantı haline getirmeye çalışanlar var maalesef.Birakalim bu isleride kombine alalım.Bu konuyu önümüzdeki sezona kadar rafa kaldırmayı teklif ediyorum.Kendi kendimizle çelişiyoruz farkında değiliz.Nerden çıktı bu muhabbetler.Deplasmanlarda hep birlikte oluyoruz,cokta güzel oluyor.Konuya birde olumlu tarafından bakmaya çalışalım.Hepimizin amaci ortak.Bu kadar ayrismayi nasıl başarıyoruz.Ben her maça gelemeyecek olmama rağmen yarın alacağım kombinemi...

Bu saplantı falan değil aslında, tamamiyle kendi potansiyelimizin ve markamızın farkında olmak, yönetimin de oluşturacağı sinerjiyle çığ gibi büyütme şansımız varken, tüm bunları baskılayarak önceliği tarafar grubunun tribün oluşturmasına ve bu tribüne şekil vermesine vermiş durumundayız. Ve bunu yaparken de bu işin ruhsal kaynağı olan bağımsız taraftarın bir kesimini kaçırıyoruz.
Şu ana kadar önümüze sunulmuş olan kombine lanse şekli, alt maratona kimler gelmelidir, nasıl davranmalıdır, profilleri nasıl olmalıdır gibi tamamen oluşturulacak tribüne odaklanılmış bir tablodur. Bu tür yapılanmalar da olmalı mıdır, olmalıdır ama sunum noktamız önceliğimiz bu olmamalıdır. Öncelik ve reklam politikamız Eskişehirsporluluk ruhunun ön planda olduğu, bütün şehre hitap ederek eşlerle, ailelerle, çocuklarla, anne ve babalarla topyekün bu stadın üstüne çökme ve topyekün bir diriliş üzerine olmalıydı. Bu stadın dolma ihtimali ancak bu şekildedir.
Bu yorumumla şahsi düşündüğüm anlaşılmasın yoksa ben alt maratona da girerim, kale arkasına da giderim hiç problem değil. Ama genele hitap ederek, büyük düşünerek bu stadı doldurmak üzerine kurulu bir strateji, sunum şeklimiz ve yerleşim planımız olmalıydı diye düşünüyorum.
Şu anki resimse üst maraton dolmaz, altta şu profilde kişiler olsun, kale arkalarında şu gruplar olsun gibi konular.
Yaklaşım bu şekilde devam edecekse evet bence de dolmaz.

Aslında bende herkesin tribun seçme konusunda özgür olması ve taraftar gruplarının kale arkasında olmasi kanısındayım.Ancak yeni stadimizda ilk yılımiz olacak ve çok özel bir sezon bizim için.Bu sorunların önümüzdeki sezon çözüleceğini ümit ederek bu yıl koşulsuz destek vermemiz gerektiğini düşünüyorum.Herkesin fikrine saygılar...
__oldcity__
Yukarı
irsad26 Liste gör
Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: İstanbul
  Alıntı irsad26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 03:40
İnsanlar çıldırmış. Dünyada bu kadar nazlı başka bir taraftar topluluğu yoktur herhalde. Beyler farkında mısınız? Küme düştük. Bu yıl çıkamazsak birdaha ömür billah çıkamayız. Bırakın ofoedu erkan semihi, birdaha boyle riskleri alamayıp; onuru, mustafa sevgiyi, erkutu geri getiremeyiz yasaklardan dolayı...

Başkanı 200 trilyonluk takıma kibirini bırakıp sahip çıkıyor, isveçlisi-ganalısı hayalini göremeyeceğimiz paraları bırakıp koşup geliyor. Burdakilerde "ben bağıramam 90dk, ben neferle aynı yerde durmam, üstü açın..." Bunları yapanlar da bu dünyanın oksijenini en az benden 1.5-2 kat daha fazla solmuş adamlar...

Ben gıptayla bakıyorum sizlere. Keşke memleketten bu kadar uzak olmasak da her maçı kovalasak diye. Bazılarınızın yaptığı kibir ego isveç milli topçusunda yok be insaf. Küme düştük ulan küme düştük. Bir yıl eyvallahı çekeceksiniz. Nefermiş Altesmiş bilmem; kabadayılık da değil bu dediklerim, saygısızlık yapmak istemem büyüklerime. Ama bu mızmızlanmaları bir kenara bırakmalı insanlar. Çok değil 98-06 yıllarını hatırlamak...

Başakşehir maçında hıçkıran küçük kız için, birdaha adını ilk defa duyulan kasabalarda 7 tane yememek için...
Yukarı
Eskadyes Liste gör
Yazar

Haydar
  Alıntı Eskadyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 07:38
Gençler bağırsın ona sözümüz yok... Kardeşim ben bir olaya şahit oldum ve ondan sonra nefret ettim.bir gün açıkta maçtayız yaşı 50 nin üzerinde bi abimiz vay sen niye bağırmıyorsun diye adama etmedikleri hakaret kalmadı çocuğu yaşında bir itten, ben bu tip insana it derim.sen taraftar olsan ne yazar saygısız köpek.sen önce büyüklerine saygıyı öğreneceksin.50 yaş ve üzeri kombine almasınmı sen o yaşlara gelmiyecekmisin.senin o yaşlarda stadyum a gidip maç seyretme ihtiyacı duymuyacakmısın şerefsiz. Önce bu tip itleri temizleyeceksiniz aranızdan..ben bundan sonra böyle olaya şahit olursam telefonla çekim yapıp ilgili yerlere vereceğim duyarlı insanlarında böyle yapması lazım.
Yukarı
uLTRasLiberi Liste gör
Yazar

Efe
Yer: Magma
  Alıntı uLTRasLiberi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 08:07
Alıntı yapılan prodigy

Kombine satışlarında Cuma gününden bu yana hiçbir değişiklik yok. Stadyumu parselleyen tribün grupları kına yakabilirsiniz.
Yönetim de satışları arttırabilmek için sadece çağrı yapmakla yetiniyor. Bu iş çağrı yapmakla falan olmaz. Bu bir pazarlama işidir. Gerekirse kapı kapı dolaşıp rakamları arttırmak zorundasınız. Çok bilmiş tribün grupları bu konuda size yardımcı olsunlar.
Sahamızdaki ilk lig maçına kadar tahminim 3.000 kombine satılır. Bu rakamın üstüne çıkmamız imkansız.

Sürekli tribün gruplarına sallamayı bırakta takımına nasıl destek olabileceğine kafa yor.
Es-Es
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 08:31
Reklam verin forma hediye edin bişeyler yapın ey yönetim bu arada taksitler nasıl bilen varmı
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 09:41
Büyük taraftar....!
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 10:20
Alıntı yapılan Essfor

Büyük taraftar....!

Büyük ama kaprisi büyük
ES-ES
Yukarı
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskisehir
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 10:28
Bursa'da tofas'ın her yıl 3000 kombine alıp sirkeet icinde isteyenlere taksitli/indirimli verdigini, hatta calısanların bazılarına odul olarak verildigini duymustum. Buradaki fabrikalar neden boyle bir sey yapmasın?
Yeri geldiginde herkes destek ya, gorelim hadi...
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 10:41
İnat... Kusura bakmayın ama Bende de var!
Herkes hürdür özgürdür. Üst kata çıkan bağırmayacak mı elbette bağıracak. Sen Tüm stadyumun 90 dakika bağırdığını nerede gördün Allah Aşkına.
Dayatma sevmiyorum ben arkadaş. Aç her yeri sonra kim nereden alıyorsa alsın. Zorla Nefer-Altes vs. olmaz. Zaten bağıracak isteyen adam seve seve gelecektir. Sen Ben bağırdıkça da herkes 'yeri geldiğinde' bağıracaktır.
Dayatmayın Sizde bahane diyerek. İnada bindi artık sittin sene almaz almam diyenler aşağı yukarı kavgası oldukça. Zorla üst alt düşman edilecek ayıp.
Yönetimden ya da gruplardan duyan gören olursa ricamdır, bırakın açın tüm katları herkes istediği yerden alsın. Grupların kale arkası olması iyi olurdu lakin böyle belirlemişler, Biz de nasıl doldururuz onu düşünelim.
Dayatmalarla değil, güzel sözlerle, gaza getirici etkilerle, atkılarla, formalarla, tezahürat video vs. ile.. Ama asla Zorla değil.

Şahsi Düşüncemdir.
Madem böyle bir karar alındı o zaman daha uygun şekilde kombine pazarlanmalı. Koca Şehirden 20 Bin kombine çıkmayacak mı yani?
100 Bin bile çıkar da iş ticaret ve 'gönüle' bakıyor.
Saygılarımla.
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,657 saniyede hazırlanmıştır