eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016 Avrupa Şampiyonası Ve Eskişehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
Online Durum: Offline
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 19:25
Benim anlamadığım bir şey var. O da şudur ki: "Euro 2016'nın ülkemizde olmasını istemeyenler nerenin vatandaşı? Ya da kimin çanağını yalıyorlar?"
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 19:29
Alıntı yapılan KuRBaN

Benim anlamadığım bir şey var. O da şudur ki: "Euro 2016'nın ülkemizde olmasını istemeyenler nerenin vatandaşı? Ya da kimin çanağını yalıyorlar?"

Yorum yapanların birisi siyasetçi. Ne diye yazıyor bilmiyorum. Demirkol dedik adam sandık. Onun da yüzünü görmüş olduk. Diğerlerini söylemiyorum bile. Bizlere çok iş düşüyor. Gerekirse FB maçında pankartlarımızla ne kadar istekli olduğumuzu gösteririz.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
foti Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Turkey
  Alıntı foti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2009 saat 21:28
fb maçında bir kaç pankart fena fikir değil...
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2010 saat 00:10
2016 için stad yapılacak iller arasına girmek için hiçbir Eskişehirli lobi yapmamıştır.Bizim en büyük lobimiz ESKİŞEHİR'in adı olmuştur...

Onun için kimseye laf anlatmaya, dert anlatmaya zorunlu değiliz.Olaylar bizim dışımızda gelişmiştir.İyi de kardeşim, adam gibi bir şehirde yaşıyorsak, son 15 yılda çağ atlamışsak, Türkiye'nin gıpta ettiği bir standarta ulaşmışsak, şehir olmuşsak bizim suçumuz ne???

Biz 2016 için Eskişehirimizi nasıl daha ileriye götürebiliriz onları tartışalım artık...
Yukarı
sero26 Liste gör
Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı sero26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2010 saat 02:55
Bu şehri bilen havasını soluyan ve taraftarını bilen 2016 eskişehiri gösteriyor.Süpriz olmadı bence neyimiz eksik Clap İlk önce sayın hocam'a tsk borç bilirim sonra eskişehirspor taraftarına Clap
bizzz büyük esesiz !!
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2010 saat 07:01
bildiğim kadarı ile eskişehirde yapılması planlanan 3-4 otel yatırımı var 2016 alınırsa dahada artar bu sayı.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2010 saat 13:23
'' Kayseri ve Konya’ya gelecek olan dünya basınının “burada içkili restoran yok mu?” şeklindeki alaycı ve aşağılayıcı haberlerine de herkes hazır olsun! '' adam bu konuda haklı yalnız...
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
mesuteroll Liste gör
Yazar

mesut
Yer: eskişehir
  Alıntı mesuteroll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2010 saat 15:42
bazı kalemler vardır.tam yola çıkıldığı anda asli görevlerini yerine getiriler. Onların asli görevi ülke belirli bir potansiyeli yakaladığında belirli bir sinerji ortaya koyduğunda bu potansiyeli ve sinerjiyi kırmak hayalleri ve umutları daha başında yok etmektedir.
hatırlayın avrupa şampıyonasına ülkemiz katıldığında ulusun ve mılletin şevkini kırmak için ellerinden geleni yapmadılarmı.
Hatırlayın Dünya kupası finallerinde basamakları tek tek çıkarken merdiveni sallamadılarmı.
bize düşen bunlara aldırış etmeden sonuç ne olursa olsun Eskişehir ve Eskişehirsporumuzu elimden geldiğince tanıtmak adaylık sonucu belli olana dek var gücümüzle çalışmaktır
içiyorsak aşkımızdan
Yukarı
itanyel92 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı itanyel92 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2010 saat 17:55
Eskişehir' e bu hakkın verilmesi güzel ama daha çok yol almak lazım. Bu şehirle hiç bir organizasyon yürütülemez. Şehiri belki de baştan yapmalı.
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2010 saat 18:00
abartmayalım isterseniz bu şehirde toplu taşıma biraz genişletilirse bu şehir her bakımdan bu organizasyonun hakkından gelir
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,579 saniyede hazırlanmıştır