eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Trabzonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 135>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 04:01
Bilet fiyatları minimum 15, maksimum 25 TL olsun.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
PsycoO Liste gör
Deneyimli Yazar

ersin
Yer: eskişehir
  Alıntı PsycoO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 04:15
Biletler eski fiyatlara çekilirse yazık olur..Yılllardır eskişehirspor trübünleri her anadolu kendinde anlatılmıştır.Malum bizde 12 yıldır yokuz bu ligde ve buraya deplasmana gelen her taraftar , eskişehirspor taraftarını da merak ederek geliyo..Eğer bilet fiyatları 15 acık 30 kapalı olmaz ise stadyumda antalya maçındaki gibi bi atmosferı yakalamak çok zor olur ..Buda , yıllardır Eskişehirspor'u ligde görmeyen , taraftarı canlı izlemeyen trabzonlu taraftarlara '' bumuymuş Eskişehirspor taraftarı dedirtir'' yazık olur ...Yönetim birazda taraftarın çıkarlarını düşünmelidir..Sonuçta biletler ucuz olursa yine bir şekilde sürümden kazanacak 15-30 olsun ama fazlası olmasın ..Yönetim bizi hayal kırıklığına uğratma , bumuymuş EsEs taraftarı dedirtme..Biletler ucuz olursa maçı kaybetsek bile o trübünler susmaz , ama pahalı olursa gol yediğimiz andan itibaren açık trübün çoğunlukta tezahurat yerine maçı izlemek ile yetinecektir ...
Hepimiz Kızılcıklı , hepimiz Ayder hepimiz Altes , hepimiz Nefer'iz..Biz büyük bir aileyiz...
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 07:03
herkesin ortak temennisi bu maçı almamız.. ligten düşmek gibi bir kaygımız olmasada bu maçı almamızın ne denli önemli olduğunu ah şu futbolcu kardeşlerimizde bir anlasa...
trabzonda oynanan ve kolbastının meşhur olduğu o çirkeflik dolu fedarasyon destekli maçtan sonra hep bu maçı özledim... hasretle beklediğim o hafta nihayet geldi çattı.. statda en çok bağıranlardan biri ben olacağım.. haydi es-esim kara çıkarma yüzümüzü.. bayram yerine dönsün maçta sonra stadımız.. küme düştüğümüz o hazin sezonu daha yazmıyorum bile.. onuda hatırlasam 5  farktan az olursa küserim bu takıma diye korkuyorum.. yenelim şu zibidileri yeter..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
  Alıntı modifiyeli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 09:28
 Bilet fiyatları 10 a 20 bu gün satşa çıkacakmış diye gece fabrikada bi söylenti oldu bilgisi olan varsa iletirse sevinirim
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 09:46
Alıntı yapılan modifiyeli_26

Bilet fiyatları 10 a 20 bu gün satşa çıkacakmış diye gece fabrikada bi söylenti oldu bilgisi olan varsa iletirse sevinirim

Balondur o söylenti takım çatır çatır top oynuyor puanları alıyor ve içeride son maçımız eminim yönetim şimdi ellerini ovuşturup rakamı bulmaya çalışıyorlarıdr ama 10 tl hayatta olmaz!
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
smand 26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı smand 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 09:48
"küme düşme(me) mücadelesi veren eskişehirspor'un "gönüllerin şampiyonu trabzonspor" yazılı bir pankartla sahaya çıktığı,van'daki maçın (19 mayıs 1996 vanspor-fenerbahçe maçı) başlamasına rağmen yaklaşık 20 dakika kadar geç başlayan ve bu arada fenerbahçe'nin van'da 1 gol buldugu (2 de olabilir) ve es es gibi düşmeme mücadelesi veren vanspor'un maçı geri çevirmesinin imkansız olmasına rağmen yani fener'in şampiyonluğunun garantilenmesine rağmen trabzonspor'un eskişehirspor'a acımadığı ve hatta 2. yarı attığı gollerden sonra kendi seyircisinden bile tepki aldığı maçtır.

van'dan gelen 3-0 lık fenerbahce galibiyeti ile beraber fenerbahçe 84 puanla şampiyon olurken, trabzonspor 82 puanda kalmıştır.
karşıyaka,kayserispor ve eskişehirspor 2.lige düşmüştür.

o sezonun ardından trabzonspor şampiyonluğa bir daha hiç bu kadar yaklaşamamıştır ve eskişehirspor her zaman olduğu gibi yine son hafta ve son düşen takım olarak yıllarca sürecek olan 2. ve 3. lig macerasına tekrar dönmüştür.anadolu futbol devriminin öncüsü bu 2 takımın taraftarları da yıllar geçmesine rağmen hala iç çekerek anarlar o sezonu.

eskişehirspor'un o sezonki hayal kırıklığının baş mimarı olan yılmaz vural alacaklarını fazlasıyla alırken eskişehirsporlular kendisinin ardında bıraktığı yıkım ve enkazı unutmamışlardır... "
1996 yılında oynanan ve bizim küme düştüğümüz maç. ne diyelim gün döner devran döner. pazar günü keser döner sap döner.
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:00
Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Trabzon taraftarının dk61 de şov yapması sadece reklam yapmak için göstermeliktir. Bizim şovlarımız ise futbolcular görsün, etkilensin diye maçtan önce yapılır Wink

Ya şu şov kelimesine takıldım ben,balon şişirip konfeti atmanın neresi şovmuş biri bana anlatabilirmi?
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
eses1965eses Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
  Alıntı eses1965eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:04
Alıntı yapılan esmaris

Alıntı yapılan CyberSheyTaN

Trabzon taraftarının dk61 de şov yapması sadece reklam yapmak için göstermeliktir. Bizim şovlarımız ise futbolcular görsün, etkilensin diye maçtan önce yapılır Wink

Ya şu şov kelimesine takıldım ben,balon şişirip konfeti atmanın neresi şovmuş biri bana anlatabilirmi?
ali abi onlar için balon şişirip konfeti atmak şovmuşLOLpazar gerçek şovu görecekler ondan sonra zaten şov dedikleri şeyleri yapamazlarLOL
...Hayatın Anlamı Siyah Kırmızı...
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:21
arkadaşlar hep trabzona kızıyoruz bize 7 gol attılar şotayı gol kralı yaptılar diye bizi bu duruma düşüren yönetim ve topçuların daha fazla suçu yokmuydu inşallah bu hafta trabzonu yenicez büyük ihtimalle şampiyon olamayacaklar ama ben canı gönülden beşiktaş va sivasın yerine trabzonun şampiyon olmasını isterdim eskişehirle birlikte gerçek anadolu takımı trabzondur bizim burada olduğu gibi eziklerin şampiyonluklarında ordada kutlama olmaz trabzonlular biraz kalın kafadır ama bi ordu yada diğer karadeniz takımlarına hiç benzemezler eskişehirsporumuzu çok severler trabzonspor seyircisi bizi nasıl karşıladıysa bizde onları kardeşce karşılamalıyız maçtada gereksiz küfürler bize yakışmıyor büyüklüğümüzü şovlarımızla tezavatlarımızla göstermeliyiz başkanına ve bize orda yapılan haksızlıkları dikkat çekicek pankartlarla protesto edebiliriz inşallah üç puanı alıcaz
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2009 saat 10:24

Ya hey Allahım Yarabbim..! Biz gs fb bjk maçlarında bu konuyu bu kadar konuşmadık..! Biz içerde Ts yi susturmayamı bağıracağız yoksa takıma desteğemi ? Herkes saçmalıyor. Tutturmuş bir Ts düşmanlığı gidiyor.Tutturmuş bir 7-1 dir gidiyor. Arkadaş yener tabi. Bizim takımdakiler salak gibi oynamadıysa gel at gel at dediyse napsınlar ? Futbolu profosyonel bir oyun olarak görmüyomuyuz ? Biz ibb ye 6tane attık. Peki ya ibb nin yerinde bursa olsaydı. (BURSAYI KARDEŞ GÖRENLERE SÖZÜM ! ) Bursalılar deseydi 6 tane attılar bilmem ne diye. Bizim cevabımız ne olacaktı ? Banane 7den Banane 6 dan. 1 - 0 da aynı. 10 - 0 da aynı. 3 puan hepsi..! Millete bok atacağımıza birazda o zamanki kadromuza bok atsaydık gerçekleri görürdük. Babam yaşındaki adam bile burda atar gider yapıyor..! Ne güzel yaa bu işler. Sanalda atar gider deplasmanda YİNE TRİBÜN ÇOCUKLARI..!  Kardeşim sadrişenere düşmansan sen adamların tribünlerine saygısızlık yapma bari. Sadrişener gelip geçici..! Ama Maşallah burda sanalda konuşmak kolay. Deplasmana gidenler yazsa merak ediyorum bunu diyenler ne diyecekti..! 61e de kolbastıyada...........!!!!!!!!! Kendimize gelelim artık ya..! Fb taraftarına bu kadar laf atmadık..! Sivasa bu kadar laf atmadık..! O maçlarda hakem onları tutmadımı ? Ama hepsinden çok neden Ts düşmanlığı ? Maçtan önce Eyyamcılık Yapmayın Esesi Harcamayın Pankartı yaptıkları içinmi ? Yoksa Maçtan Sonra Gaz Operasyonu isimli bir haberde tamamen bizi savundukları içinmi ? Fb lilere bu kadar laf atan yok MAŞALLAH..! Sivasa bu kadar laf atan yok MAŞALLAH..! İstanbula karşı birlik diyoruz birde öylemi ? 

Afferim herkese birliğe bak birliğe..! 

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 135>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır