eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kayserispor:1-Eskişehirspor: 0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 61>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Online Durum: Offline
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:22
İlk 5 diye sallayan başkan bakalım ne diycek bu maçtan sonra...İnş. şu takımı ligde tutmayı becerirler.
Böyle gidersede en geç devre arasında bi hoca değişikliği yaparız gibime geliyor...

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:23
Artık bu yenilgiyi bir kenara bırakıp önümüzdeki  kocaelispor maçına bakmalıyız. Umarım bundan sonraki maçımızda galibiyet serimize başlarız hala umutluyum takımdan. 2 yarı tek kale oynadık demekki takımda iyi şeylerde olmaya başlayacak sadece az daha zaman gerekiyor sanırım. Bence körfez maçı bizim çıkış maçımız olcak en azından ben böyle umut ediyorum. İnşallah önüzdeki haftadan itibaren çıkışımız başlayacak diye düşünüyorum. saygılarımla...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
ugur66 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
  Alıntı ugur66 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:27
Hakemler: Koray Gencerler xx, Serkan Malkoç xx, Süleyman Özay xx

Kayserispor: Souleymanou xx, Durmuş xxx, Ali Turan xx, Saidou xx, Bilal Aziz xxx, Aghahowa xxx (Dk. 90 artı 3 Tayfun ?), Turgay xx (Dk. 89 Bayram ?), Eren xx, Mehmet Topuz xx, Mehmet Eren xx, Abdullah xx (Dk. 69 Ragıp xx)

Eskişehirspor: Ivesa xx, Sezgin x, Nadareviç x, Vucko xg, Murat xx (Dk. 46 Özgür x), Bülent xx, Serkan xxx, Koray xx (Dk. 46 Tayfun x), Poljak xx (Dk. 72 Birol x), Youla xx, Lovrek xxx

Gol: Dk. 13 Aghahowa (Kayserispor)

Sarı kartlar: Dk. 26 Ali, Dk 53 Durmuş, Dk. 82 Turgay (Kayserispor)

MAÇTAN DAKİKALAR
7. dakikada, Mehmet Eren'in sağ kanattan ortasında ceza sahası içinde topla buluşan Abdullah, defansın arkasına sarkmak istedi. Defans tehlikeyi uzaklaştırdı.

13. dakikada, Mehmet Eren'in sağ kanattan ortasında ceza sahası içinde karambol oluştu. Bu sırada topa dokunan Aghahowa topu filelere gönderdi. (1-0)

16. dakikada, Koray kendi çabalarıyla ceza sahasına girdi, defans tehlikeyi uzaklaştırdı. Pozisyonun devamında tekrar topla buluşan Koray'ın ikinci vuruşunda yine defans topu uzaklaştırdı.

19. dakikada, Souleymanou'nun hatasını fırsat bilen Koray, sağ kanattan boş kaleye vurmak istedi. Ali Turan, kale çizgisi önünden topu çıkardı.

26. dakikada, Koray sağ kanattan ceza sahasına ortaladı. Lovrek'in iyi vuramadığı topu defans uzaklaştırdı.

39. dakikada, sağ kanattan atak geliştiren Mehmet Eren ceza sahası önüne taşıdığı topla şut çekti. Mehmet Eren'in şutunda top yandan auta çıktı.

45. dakikada, ceza sahası önünde toplu buluşan Mehmet Topuz sert vurdu, top üstten auta gitti.

Karşılaşmanın ilk yarısını ev sahibi takımı 1-0 önde tamamladı.

48. dakikada, Mehmet Topuz'un sol köşeden kullandığı korner atışında Turgay iyi yükseldi. Turgay'ın kafa vuruşunda defansa çarpan top kornere çıktı.

51. dakikada, Serkan ceza sahası önünden kaleye sert vurdu. Serkan'ın şutunda top auta çıktı.

57. dakikada, Bülent'in sağ kanattan ceza sahasına ortasında Lovrek arka direkte topla buluştu. Göğsünde yumuşattığı topu kaleye vuran Lovrek'in şutunda top Mehmet Topuz'a çarpıp kornere çıktı.

60. dakikada, Eskişehirspor atağında ceza sahası içinde Durmuş ile Lovrek'in mücadelesinde Lovrek yerde kaldı, hakem oyunu devam ettirdi. Pozisyon sonrası Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay hakeme itiraz etti. Hakem Koray Gencerler, uyarısına rağmen itirazını sürdüren Çalımbay'ı tribüne gönderdi.

63. dakikada, orta sahada Aghahowa'dan topu alan Turgay rakip ceza sahasına kadar ilerledi. Önünü boşaltmak isteyen Turgay'ın vuruşunda top auta çıktı.

72. dakikada, ceza sahası önünde toplu buluşan Ragıp kaleye vurdu. Ragıp'un şutunda top kaleci Ivesa'da kaldı.

75. dakikada, Bilal ceza sahası çizgisi üzerinden serbest vuruş kullandı. Defanstan dönen topla ceza sahası dışında buluşan Serkan kaleye vurdu. Serkan'ın şutunda top üstten auta gitti.

81. dakikada, Bilal Aziz sol kanattan topu ceza sahasına taşıdıktan sonra Mehmet Topuz'a pas attı. Araya giren defansın uzaklaştırdığı topta, Ragıp ceza sahası dışından kaleye vurdu. Top kaleci Ivesa'da kaldı.

85. dakikada, Ragıp'ın kullandığı serbest vuruşta ceza sahası içinde topla buluşan Saidou kaleye vurdu. Bülent'e çarpan top kornere çıktı.

Karşılaşma, Kayserispor'un 1-0'lık üstünlüğü ile tamamlandı.
Ajansspor
Lütfen Herkes KIRMIZI KIRMIZI Giysin
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:28
    Kayseri maçı için zaten ayakları yere basan herkes beraberliği iyi sonuç olarak görüyordu.Ben de aynı şekilde düşünenlerdendim.Tabi yenilgi almak her zaman olduğu gibi insanı üzüyor.Ancak bunlar futbolda olağan şeyler.Sonuçta Kayseri çok güçlü bir ekip.Oturmuş bir kadrosu var.Bu bağlamda ben bu maçı bir kayıp olarak değil de almamız gereken derslerin olduğunu düşünüyorum.Örneğin; hocanın Özgür gibi ofans yönü kuvvetli,takımı çevirip düzenleyecek sağlam oyunculara daha çok şans vermesi...

Önümüzde Kocaelispor maçı var.Esas bu maçta olası puan kaybı çok can yakar.Mutlak suretle üç puan hedefimizdir.Bu maçta oldu ve bitti.Zaten galibiyet büyük bir sürpriz olurdu o da gerçekleşmedi.Rıza Hoca,oyuncu değişkliklerine biraz daha özen göstermeli.Tayfun'u oyuna sokmak gibi bir mecburiyetinin olmadığını umarım biliyordur.Bu takımda Abdullah gibi bitirici bir oyuncun varken,Tayfun sadece hava topu ile neler verebilir???Bunlar değinilmesi gereken konular...
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:29
Alıntı yapılan EsEsliyim

Daha sert vurun arkadaşlar parçalamak, yakıp, yıkmak, bölmek için daha sağlam vurun, yazdığınız mesajlar az bile analarına sövün, sülalelerine sövün bundan sonraki maçlar için çok faydası olur takıma..!!!

Atarız bu Eskişehirspor'u bir yerlerden başka bir Eskişehirspor bulur getiririz onu destekleriz...!!!...

Hatta herkesi gönderelim yarın gidelim yeni yönetim, yeni hoca, yeni futbolcular bulalım onlar oynasınlar bundan sonraki maçları, federasyona rica edelim biz ilk yarı sonuna kadar bekleyemeyeceğiz bize özel 1 aylık transfer dönemi açın diyelim, forumda da anket yapalım en çok oyu piyasadaki hangi futbolcular alırsa basalım parayı onları alalım...

Nasıl olsa forum yönetici, teknik adam ve futbol profesörü dolu, kesin klavye başında çözeriz biz bu işi..!! 

ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

HEP DESTEK, TAM DESTEK...

SON MAÇIN SON BİTİŞ DÜDÜĞÜNE KADAR..
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:29
bu takımın iki şeye ihtiyacı var birincisi sağlam bi forvete ikincisi sağda solda atıp tutmayan gerçekçi ve sözünde duran sağlam bir başkana eğer bu şartlar gerçekleşirse ben inanıyorum ki eskişehirimiz bu sene en azından ligte kalacaktır ama sağlam bi forvet alınmazsa belki az gol yeriz ama yediğimiz hiç bi golü çıkaramayız ligin en az gol atan takımıyız bunun da nedeni malesef golcülerimizin yetersizliği ocak ayında vakit kaybetmeden forvet almak lazım yoksa işimiz çok ama çok zor :(
Yukarı
fransali1991 Liste gör
Usta Yazar

onur
Yer: France
  Alıntı fransali1991 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:30
beyler maç nasil geçti esesimizin futbolu umuut verdimi???
You will never walk alone!!!
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:31
bumu cefakar eskısehır taraftarı.ıyı gunde kotu gunde dıyenler nerde.bu takımı desteklemekten baska sansımız yok.teknık kadro ve futbolculara sonuna kadar guvenıyorum.sadece bıraz zaman.bu takım buralara kolay kolay gelmedı.arkasında bu taraftar varken kolay kolayda gıdemez
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
Wanted Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Eskisehir
  Alıntı Wanted Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:34

Kayseri yine tek golle

Bu sezon Turkcell Süper Lig'de oynadığı hiçbir maçta 2 gol olmayan Kayserispor, Eskişehirspor karşısında da bu geleneği bozmadı. Sarı kırmızılılar, sahadan 1-0'lık galibiyetle ayrılarak puanını 8'e yükseltti.
< ="text/" ="" ="http://ligtv.kokteyl.com/ad/adx/get3.aspx?k=15">

Geçen hafta Bursaspor'a 1-0 yenilerek ilk mağlubiyetini alan Kayserispor, henüz galibiyeti bulunmayan Eskişehirspor karşısında maça hızlı başladı ve 12. dakikada Durmuş'un ortasına Aghahowa'nın yaptığı vuruşla öne geçti. Maçın kalan bölümünde ev sahibi ekibin ikinci gol için yaptığı baskı sonuç vermedi ve Kayserispor, sahadan 1-0'lık galibiyetle ayrılarak bu sezon 2. kez üç puan sevinci yaşadı. Sarı kırmızılı ekibin puanı 8'e yükselirken, Eskişehirspor 3 puanda kaldı.

ligtv
Yönetim iia..
Yukarı
seyitgazili Liste gör
Yazar

İsmail Erkara
Yer: Seyi
  Alıntı seyitgazili Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eyl/2008 saat 22:37
   Önümüzde kocaeli maçı oynanasıya kadar sabır edelim  bir ümit kocaeliye yenip bir çıkış yakalıyabilirmiyiz diyorum fakat bu rıza hoca ile olmıyacagını biliyorum inşallah ben yanılırım. Ama kocaelini de yenemessek derhal rıza hoca onuruyla kendi istifa etmeli. korkak futbol oynama mantelitesi kalkalı yıllar oldu oyunu iyi okuyamıyan bi hocadan hiç bi şey olmaz. Ya sabır, yeni takımız demeklede olmuyor. Seyirci zaten destegini veriyor. Yoksa önlem baştan alınmazsa onu düşünmek bile istemiyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 61>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır