eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Bozüyükspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2008 saat 16:54
neler oluyor anlamıyorum... sadece üzülüyorum....!
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2008 saat 17:13

Bozüyükspor : 0 - Darıca Gençlerbirliği: 3

Maç Sonucu

Bu takım böyle devam ederse , sene sonunda düşücek.Bugün hocasız olarak oynadı Bozüyük.Yardımcı antrenör tam bir rezaletti.Maçın en iyi oyuncusu , ve o dakikalarda bize en çok lazım olan futbolcu olan Ali Öztürk'ü çıkarttı.O dakikadan sonra tam 3 gol yedik.5 DK'da 3 gol birden kalemizde gördük.Taraftarlar çok büyük protesto yaptı.Yönetici yoktu hiç stadda.Bozüyükspor'un durumu vahim.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2008 saat 17:51
Neler oluyor Bozüyükspor'a ??
Bozüyüklü arkadaşlar cevaplarlarsa bizde, öğrenelim bozüyük'te ne olup bittiğini.

Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2008 saat 17:53

Gidişat berbat ötesi . 5 maçta 0 puan iç yakışmıyor Bozüyük'e . Sezon öncesi hazırlık maçlarında bize büyük ümit veren takım nasıl bu hale geldi anlamak güç . Bir an önce kendine gelmeli Bozüyüksporumuz .

Yukarı
fransali1991 Liste gör
Usta Yazar

onur
Yer: France
  Alıntı fransali1991 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2008 saat 18:03
bozuyukspor'un gidisati çok kotu umarim en kisa surede toparlanirlar ve yuzumuzu guldurmeye baslar
You will never walk alone!!!
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2008 saat 18:55

Açık ve net söylüyorum bu şekilde devam edersek düşücez 3.Lige.Ayaklar yere basmıyor.Hazırlık maçları hiç bir zaman ölçü olamaz.İsmail Ertekin bu takımı yaktı.İnanılmaz hatalar yaptı.Ondan kurtulduk , bu maça hocasız çıktık.Antrenör futboldan anlamayan biri çıktı.Maçın en iyi oyuncusu Ali Öztürk'ü en verimli olduğu dakikada çıkardı.Maçın en kötü futbolcusu Taylan'a maç sonuna kadar tahammül etti.Kaçırdığımız gollerin haddi hesabı yok.Bekir eski Bekir değil.Askerlik yaramamış.Süper lig tecrübesi dahi olan , takımın en tecrübeli oyuncusunun bu ligi en iyi tanıyan oyuncusunun kaçırdığı goller , isteksiz futbolu herkesi üzdü.Bekir'in kendine gelmesi lazım.Tam atak yaptığımız bir anda , kontradan golü attı Darıca.Bu dk'dan sonra herkes şok oldu.Gol ararken golü yedik.Sonra 2. ve 3. goller arka arkaya geldi. 

Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eki/2008 saat 19:19
ben bozüyükspor un yeni hocasıyla birlikte toparlanacağına inanıyorum. kadro kalitesi olarak 2 b için iyi bir kadrosu var önemli olan iyi bi hoca ile yeni bir hava yakalamak
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eki/2008 saat 21:11
Bozuyuk yine yenilmiş darıcaya çok yazık göz göre göre  eriyor takım..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı VarolAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 02:40
stada gidip her maçını izliyorum bozüyüksporun ve umutsuz vaka

bari ali öztürk ü satın alsak bonservisiyle nasıl bir yıldız yaratırız tahmin bile edemiyorum
Yukarı
ESBASKAN Liste gör
Yazar

SERHAT
  Alıntı ESBASKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 08:31

ERGIN ISIK diyorum. baska bir yorum yapmak istemiyorum.

Yalnis hatirlamiyorsam gecen sene once anlasildi, sonra yerine ismail hoca tercih edilmisti.

Bozuyuk'u kurtaracak ve Kafaya Oynatacak en iyi ve Bozuyuk'u taniyan isim.

Gunu kurtarmak isterlerse Eski Hocaları da cok iyi bir tercih olur.

Eskişehir'e Aşık Olanlardan Birisi

Eskişehir, Türkiye'nin en romantik şehridir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır