eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bank Asya 1.Lig ve TFF 2-3 Lig 2008/2009 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2009 saat 19:46
Bence kafkaf falan yakışmaz bu lige.Onlar geldi mi her maç olay olur.Küfürler,kavgalar,yağmalar, Ölümler..
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2009 saat 19:47
Kasımpaşa şimdiden hoş geldin kafkafı finalde çok rahat geçersiniz:)
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2009 saat 19:48
Alıntı yapılan 26_shadow_26

Alıntı yapılan ES_Kadir

Aramız iyi olmasada bu takımlar içinde Süper Lig'e en çok Kaf Kaf yakışır bana göre .
İNADINA PAŞAAAAAAAAAWinkBig%20smile

Kasımpaşa ile aramızının iyi olduğunu biliyorum sağolsunlar bizi severler ve destek verirler her fırsatta . Ancak şu da bir gerçekki çoğu futbolsever Karşıyaka'nın çıkmasına daha sıcak bakar taraftarından dolayı . Ayrıca 4 İstanbul takımı var 5.si fazla olur . İzmir deplasmanı daha güzel olur . Benim gönlümden Karşıyaka'nın çıkması geçiyor . Çoğu renktaşım Kasımpaşa'nın çıkmasını istiyor olabilir ama benim isteğim bu .
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2009 saat 19:48
Alıntı yapılan Sessiz

Bence kafkaf falan yakışmaz bu lige.Onlar geldi mi her maç olay olur.Küfürler,kavgalar,yağmalar, Ölümler..

Burası Bank Asya değil, 2 tane sağlam ceza yediler mi bişey yapamazlar..
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2009 saat 19:49
Umarım kasımpaşalı dostlarımız bu forumu takip etmiyorlardır,onlar bizim diyarbakır,bolu maçlarımızda yanımızdalardı,Ama o günleri unutupta deplasmanda taşlayan karşıyakayı benimseyenler çok.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2009 saat 19:49
Alıntı yapılan LeeSuger

Alıntı yapılan Sessiz

Burası Bank Asya değil, 2 tane sağlam ceza yediler mi bişey yapamazlar..

Basketbol maçına giderken bile böyle olaylar çıkartıyorlarsa bu adamlardan herşey beklenir.Kasımpaşa'ya yakışır Süper lig.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2009 saat 19:56
Gönlüm Kasımpaşamızdan yana,ama elenecek olurlarsa da ksk nın çıkmasını isterim.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2009 saat 20:01
eses taraftarı karşıyakadan daha iyi ya karşıyakayı çok büyütüyorsunuz geçen kafkaf deplasmanına gidiyorum biletlerine rağmen stad dolmuyordu zaten izmir takımları ankara takımları gibi taraftarı yok göztepe kafkafta dahil kupa maçında bjk fb maçında stad doluydu  kendi maçlarını dolduramıyorlar KASIMPAŞASPORUMUZ kafkaftan daha çok yakışır trübünleri yavaş yavaş sağlamlaşacak kasımpaşanın
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
Yer: Turkey
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2009 saat 20:01
Alıntı yapılan ES_Kadir

Alıntı yapılan 26_shadow_26

Alıntı yapılan ES_Kadir

Aramız iyi olmasada bu takımlar içinde Süper Lig'e en çok Kaf Kaf yakışır bana göre .
İNADINA PAŞAAAAAAAAAWinkBig%20smile

Kasımpaşa ile aramızının iyi olduğunu biliyorum sağolsunlar bizi severler ve destek verirler her fırsatta . Ancak şu da bir gerçekki çoğu futbolsever Karşıyaka'nın çıkmasına daha sıcak bakar taraftarından dolayı . Ayrıca 4 İstanbul takımı var 5.si fazla olur . İzmir deplasmanı daha güzel olur . Benim gönlümden Karşıyaka'nın çıkması geçiyor . Çoğu renktaşım Kasımpaşa'nın çıkmasını istiyor olabilir ama benim isteğim bu .

bırak İzmir deplasmanı olmasın varsın Kadirim bu sene yoktu da ne farketti ? sen ksk istion ama aynı durumda biz olsaydık onlar beter olun derdi buna emin ol tabi senin kararına da saygım var ama bence ksk taraftarı biraz fazla abartılıyor  daha önce okul sayesinde birkaç kskli ark.la tanıştım ama inan bana bizim elimizin kiri olamazlarWink bu yüzden ne olursa olsun gönlüm bizi daha önce yalnız bırakmayan Paşa dan yana Ankara daki finalller öncesindeki  sitelerinde yaptıkları introyu unutma derim Wink bize bunu yıllardır herkesin dost dediği takımların hiçbiri yapmadı hatta  İst. daki finalllerdeki davranışları ,TFF protestosundaki tutumları da cabası Wink

SALDIRRR PAŞAAAAAAAAA !!!!
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2009 saat 20:06
o 4 takım içinde en çok değil sadece paşamızın çıkmasını istiyorum

karşıyakayı isteyenleride anlamamın imkanı yok ne çabuk unuttunuz bu adamlar geçen sene eskişehire samuray kılıcı getirdiler geri kalanları saymama gerek bile yok eminim ki karşıyakayı isteyenlerden birinin ailesine bu kılıçla bişey olsaydı o zaman hiç biriniz böyle konuşmazdı

tarafım bellidir eskişehirimiz 1 kasımpaşamız 2  gerisi zerre kadar umurumda olmaz

ananıza bacınıza söven taraftarlarının olduğu takımları desteklemeye devam edin allah bilir yarın antalya düşse seneye antalyanın çıkmasını istiyorum diyenlerde olacak hemde o hiç bir ahlak kuralına uymayan pankarta rağmen
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır