eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti Bizans

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 404405406407408 488>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2012 saat 00:02
Alıntı yapılan mecek

Hangi İstanbul belediyesi futbolumuzun yaşayan efsanelerinden Fethi Heperi hatırlamış ki biz onların medya yıldızlarını parlatmakla uğraşalım.

doğru söylüyosun ali abi ancak bu olay bildiğim kadarıyla türkiyede yok.daha önce stad girişlerine isimlerini vermekten başka biz ne yapabildikki kendi efsanelerimize? ayrıca oradaki isimlere olan bu öfke neden anlamıyorum.herkesin düşüncesine saygım var elbet.ancak ben bu yönde düşünmüyorum.halit kıvanç'ın anlattığı maçları keyifle dinlemedikmi? yıllarca süleyman seba örnek başkan olarak gösterilmedimi? hakan şükür milli takım forması altında golleri atınca sevinmedikmi? lefter,metin oktay bu isimler sadece formasını giydiği takımların değil tüm ülkenin sevgi ve saygısını kazanmadımı?
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2012 saat 01:54
Daghan kardeşim bizim isyanımız futbol arenasına çıktığımızdan beri öncelikle istanbul hegemonyasını yıkmak üzerine kurulu idi. Bizi ayakta tutan güçlerden en önemliside budur. Tarih bizi her zaman bu şekilde yazmalı ve hatırlamalı. Biz kimseye benzemeye uğraş veren kalabalıklar olmadık ve olmayacağız. Futbolumuzu güdükleştiren ve medyanın şişirmeleri ile efsaneleşen isimlere inat bizim efsanelerimizin günahı Eskişehirsporda oynamak mıdırki hiç hatırlanılmak istenilmesin. Buda bize kendi değerlerimize daha çok sahip çıkmamız gerektiğini gösterir. O bahsettiğin isimleri zaten ulusal medya yeterince pohpohluyor birde biz pohpohlayınca balonları dahadamı büyüyecek. Kısacası Eskişehir şuanki halinden yani ANTİBİZANS dan vaz geçtiği anda diğer şehirlerden hiçbir farkı kalmayacak bizde onlara benziyeceğiz.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2012 saat 02:16
# Direnmüdavim....

Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2012 saat 02:18
Alıntı yapılan mecek

Daghan kardeşim bizim isyanımız futbol arenasına çıktığımızdan beri öncelikle istanbul hegemonyasını yıkmak üzerine kurulu idi. Bizi ayakta tutan güçlerden en önemliside budur. Tarih bizi her zaman bu şekilde yazmalı ve hatırlamalı. Biz kimseye benzemeye uğraş veren kalabalıklar olmadık ve olmayacağız. Futbolumuzu güdükleştiren ve medyanın şişirmeleri ile efsaneleşen isimlere inat bizim efsanelerimizin günahı Eskişehirsporda oynamak mıdırki hiç hatırlanılmak istenilmesin. Buda bize kendi değerlerimize daha çok sahip çıkmamız gerektiğini gösterir. O bahsettiğin isimleri zaten ulusal medya yeterince pohpohluyor birde biz pohpohlayınca balonları dahadamı büyüyecek. Kısacası Eskişehir şuanki halinden yani ANTİBİZANS dan vaz geçtiği anda diğer şehirlerden hiçbir farkı kalmayacak bizde onlara benziyeceğiz.

haklısın ali abi belkide doğru söylüyorsun ancak ben Antibizansı bırakalım demiyorumki bu konunun Anti bizansla ilgisi yok demek istiyorum ayrıca orada bulunan isimler herkesin sempatisini kazanmış en azından saygısını kazanmış isimler değilmi ben mi yanlış düşünüyorum acaba? ayrıca bu olayı proteste ediyoruz ancak bu olayın içinde rahmetli futbolcumuz Ediz'den Fethi heper'e bir çok isimde mevcut?
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2012 saat 12:23
Alıntı yapılan hüsnü

[QUOTE=ahmetES]

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0H1XxHbUQEY[/QUOTE]

Kolay gelsin....

Helal olsun kardeşlerime..Onlar soyut düşüncelerin somut adımları..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2012 saat 12:33
Bravo gençler
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2012 saat 13:05
“Altın Ayaklar çatışma yaratmamalı”

Ataç konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Tepebaşı Belediyesi, ‘Altın Ayaklar’ projesiyle Türk futboluna hizmet etmiş; başarısı, futbolcu kişiliğiyle futbol seyircisinin gönlünde yer etmiş ve futbolumuzda iz bırakmış isimleri Eskişehir’in ev sahipliğinde bir araya getirerek, hem bu isimleri ‘ölümsüzleştirmeyi’, hem de futboldaki rekabetin ötesinde bir arada ve centilmence bu başarılı kimlikleri ‘yaşatmayı’ amaçlamıştır.

Eskişehirspor’umuzun; Fethi, Nihat, Ender, İsmail, Kâmuran, Vahap gibi pek çok yıldızı bu projenin gövdesini oluşturmaktadır. Eskişehirspor’un Anadolu futbolunda bir ‘devrim’ niteliğindeki çıkışı, İstanbul takımlarının taraftarları içinde de önemli denebilecek bir sempati uyandırmıştır.

Sporun centilmenlik ortamı içinde, başka takımlarda forma giyen, ancak milli takımımızda defalarca oynamış ve ay- yıldızlı formayı terletmiş pek çok futbolcu üzerinde de, Eskişehirli futbolseverlerin sempatisi oluşmuştur.

(Peki Alex gibi sadece kendi oynadığı takıma hizmet etmiş birisinin, bu proje ile ne alakası var. Sırf medyada ki Alex rüzgarından yararlanmak peşindesiniz)

Türkiye’de ilk kez uygulanacak projenin benzerleri bazı ülkelerde de mevcuttur. Dünya futbolunun efsane ismi Pele’nin ayak izi Brezilya’da Maracana’da bulunmaktadır.

(Verdiği örneğe bakar mısınız? Pele'nin Brezilya'da ayak izi varmış... Ulan başka nerede olacak ki? Pele, Uganda Milli Takımı oyuncusu mu?)

Altın ayaklar devamlılığı olan, yeni yıldızlarla zenginleştirilecek bir projedir.

(Eskişehirspor ve Türk futbolu için yeni yıldızlar kazandıracak projeleriniz var mı, sayın Ataç?)

Sanki Eskişehirspor ikinci plana atılmış, hiçe sayılmış gibi bazı çevrelerin bu projeyi “Eskişehir-İstanbul çatışmasına” dönüştürme çabasını üzülerek duymaktayız.

(Bu projenin düzeltilmesini istememizde ki sebep, bir çatışma ortamı yaratmak değil kentin manevi değerlerini korumaktır. Bu şehirde İstanbul takımlarına tuvalette bile tahammülümüz yok )

Eskişehir’in hoşgörüsü, Eskişehirspor’un efsane isimlerinin ev sahipliğinde, pek çoğu milli formayı giymiş bu yıldızlara kucak açacak büyüklüktedir.

(Öncelikle kendi vatandaşınıza kucak açın, sorunlarını dinleyin. )

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi her yıl “Efsane Es-Es’i bir araya getirerek ve efsane takım futbolcularının dernek kurup bir araya gelmelerini sağlamada gösterdiği gayretten gurur duymaktadır.”

Sonhaber

Yukarı
escgtyes Liste gör
Yazar

Çağatay ÇINAR
Yer: İZMİR
  Alıntı escgtyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2012 saat 15:23
Ben buradan eskisehirspor.com adminlerine sesleniyorum (malesef site yönetimine nereden yazacağımı bilemedim). eskisehirspor.com ailesinde yer alan bütün kullanıcı hesaplarının açık isimlerinin (ad ve soyad olarak),şehirlerinin,yaşlarının opsiyonel değil de mecburi olmasını ve gereğinin yapılmasını arz ediyorum. Bu konu hakkında gereken hassasiyetin gösterilmesini arzuluyorum. Kim olduğu belli olmayan sanal hesaplarla forumumuzun kirletilmesine izin vermeyelim. Seviyeli bir tartışma ortamı oluşturulmasına , büyüklerimiz ile küçüklerimiz arasındaki terbiye seviyesinin aşılmamasına önem gösterelim.
İZMİR ES ES
Aramızdaki kilometreler kadar aç ellerini,
Yine de yetmez anlatmaya sana olan sevgimizi...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2012 saat 18:51
Malum takımlara ait izlerin yer alması tamamen saçmalık o konuya hiç girmiyorum.

Benim kafamı daha çok bulandıran şey, milletin gelip geçerken tükürdüğü, ayakaltı diye tabir edilecek yerde Eskişehirspor Efsaneleri'nin ne işi var ?

Espark'ın orada yürüyorsun, adam gelecek logomuzun olduğu kısma ''Lapss''..

Terbiyesizin ağzına acı biber mi süreceğiz ?

Neyse onu bunu bırakalım da Cumartesi günü yapılacak olan açılışta yer alıp tepkimizi medeni bir şekilde göstermeye bakalım.

Bir de imza kampanyası var tabi ;
http://imza.la/eskisehirde-eskisehirspor
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
evindelisibenim Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
  Alıntı evindelisibenim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eki/2012 saat 08:20
Eses logosü yere koyülamaz , ataç hatandan bi an evvel dön yoksa pişman olabilirsin
ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 404405406407408 488>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,645 saniyede hazırlanmıştır