eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 402403404405406 429>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 15:08
Bana Batuhan transferi zor gibi görünüyor bursa sercanı iyi teklif gelince satmaya razı gibi batuhan+sedar+para da iyi bir teklif gibi
Bahreynli Jaycee nin maç başına parayıda kabul edeceğini sanmıyorum adam boşta ve iyi bir futbolcu.
Elde Aydın, Fahri ve Nfor isimleri kaldı ki içlerinden bir tek Aydının gelmesini isterim diğer iki futbolcudan bir verim alabileceğimizi sanmıyorum.
Ayın 5-6 gibi çoğu şey netleşir bakalım hayırlısı diyorum 2 senedir süper ligteyiz ama adam gibi bir transfer politikası yürütemedik daha nereye kadar böyle gidecek..
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 15:12
Sercan= Batuhan+Serdar Özkan+5 Milyon € diye bir şeyin olması mümkün değil. Bir kere Batuhan Sercan'dan daha komplike bir oyuncu. Bursa'ya böyle bir teklif geldiyse ve Bursa kabul etmiyosa başkanları derhal istifa etsin. Batuhan ile Sercan anca kafa kafaya değişilir (en fazla).  Beşiktaş bu kadarınıda yapmaz heralde. Yıldırım Demirören o kadarda ..... olamaz.
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
hsyn Liste gör
Deneyimli Yazar

hüseyin
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 15:17
boşuna heyecan yapmayalım bence!nerde beleş adamlar var onları onları alacağını söyledi yönetim!dahası;ben şunu da merak ediyorum!başkan her seferinde yıldıray baştürk ü yarı transferde mutlaka ama mutlaka kadromuza ekleyeceğiz diyordu!ne oldu şimdi yıldıray demiyorlar hiç_?!işte bu da bir şey beklemememiz için bir neden daha!..olan bize oluyor işte burda!sayfayı yenile dur!pes vallahi...
haydi bastır es-es!ölümüne es-es!!!
''Ben sporcunun zeki,çevik;aynı zamanda ahlaklısını severim...''bu millet tarihte Türktü;halde Türktürve ebediyyen Türk kalacaktır!15Temmuz şehitlerimiz varolsun!..
Yukarı
laborant_26 Liste gör
Yeni Yazar

BAKİ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 15:32

Denizli neşteri 3 isme vurdu

Ankaraspor'dan gelen Erhan Güven, forma şansı bulamayan Erkan Zengin ve Batuhan ile yollar ayrıldı. Ramazan dün ilk kez idmana cıktı

Beşiktaş’ta Teknik Direktör Mustafa Denizli neşter operasyonunu başlattı. Sezon başı Ankaraspor’dan alınan Erhan Güven, fazla forma şansı bulamayan Erkan Zengin ve sorunlu star Batuhan’la yollar ayrıldı. Denizli, Antalya kampında 25 kişilik kadroyu 22’ye düşürecek ve üç isimle daha yolları ayıracak.

Ajanssor

bu sevda BAKİ !
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 15:38

Ankaragücü bombayı patlattı!

Turkcell Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü, İngiltere'nin Newcastle United takımında forma giyen Geremi ile 1,5 yıllık anlaşma sağladı.

Kamerunlu orta saha oyuncusu Nijitap Geremi, Saray Tesisleri'nde gerçekleştirilen olağan genel kurula getirilerek adeta ''şov'' yapıldı.

Başkent ekibinin Geremi ile 1,5 yıllık anlaşma sağlandığı duyuruldu.  

03.01.2010
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 15:38
Millet Nijerya li Maksell kim hangi takimdan geldi bilen var mi?Suan Kampa katilmis!
Yukarı
Cihan Sinem Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Cihan
Yer: EsKiŞeHir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 15:44
aslında manchester utd'da campbell dıye bı forvet var hava toplarında cok ıyı
Nefer Ulan
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 15:48
@alves26

Abimi diyeyim kardeş mi diyeyim karar veremedim ama sayfa kirliğine sebebiyet veriyorsunuz mesajınızı düzeltiniz lütfen..
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 15:52
Antalyada düzenlenen pro lisans antrenör eğitiminde oraya katılan teknik direktörlere eğitimi kim veriyor diye merak ettim.Kesin yurt dışında yabancı eğitimciler gelmiştir diye düşünürken tesadüfen bir spor programında gördüğüm şey beni oldukça şaşırttı.Eğitimi veren Kamuran Yavuz ve Ömer Kaner miş meğerse.
Dünyada elindeki potansiyeli kullanamayan başka takım varmıdır bizim gibi merak ediyorum.Bu camia o kadar büyük insanlara sahipki saymakla bitmez.Ama bu potansiyeli kullanabilmek için orta halli bir beyin olması şart en azından.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2010 saat 16:02
Ankaragücü Geremi ile anlaşmış. Hayırlı olsun...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 402403404405406 429>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,640 saniyede hazırlanmıştır