eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 22.Hafta Eskişehirspor - Ümraniyespor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Yıldıztepeli Liste gör
Deneyimli Yazar

Nihat
Yer: Eskişehirspor
Online Durum: Offline
  Alıntı Yıldıztepeli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 19:41
Güzeldi maç direklerin gözü kör olsun toplanmış takım teknik heyet çözecek ramazan engin olsaydı keşke bu maçta ama hürriyeti beğendim Bruno cikmasaydi kadromuz geniş değil tebrikler futbolcularımıza
BİR HASRETTİR BİR İNTİKAM
İHANETTEN GERİ KALAN İSTEMEM ARTIK GERİYE DÖNME DÖNERSEN BİLE BU STADTA SÖNME

Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 19:44
Takım ilk yarı çok güzel oynadı.. İkinci yarı orta sahamız yorulunca yaratıcılıkta bitti.. Dorukhan değişikliği iyi bir hamleydi ama Dorukhan istediğimiz performansı veremedi..

Oyun kurucu eksikliğinin dezavantajını yaşadık bugün, özellikle Uğur yorulanca..

Hasan Hüseyin bugün çok iyiydi..

Mücadele güzeldi.. İnşallah 12 maç var daha ve ben herşeyin daha iyi olacağına inanıyorum..

Oyuncular para almadan iyi bile oynuyorlar..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
İrfan Liste gör
Deneyimli Yazar

İrfan Karapınar
Yer: Turkey
  Alıntı İrfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 19:46
Sene başından beri deneme tahtasına dönen takımı birden düzeltmek kolay değil. Gönül isterdi ki Denizli iki haftada 6 puan alsaydı da moraller düzelseydi ama adamın elinde sihirli değnek yok. Alpay değişikliğinin çok önceden yapılması gerekliyd. Bugün olumlu ve istekli bir oyun ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Direkten dönen topların biri gol olsaydı keşke ama bu maç bitti. En azından hiç oynamayan topçuları kazanacak gibiyiz.. Tabii bu arada haftalar azalıyor ve takımlar da daha dişleniyor. Beklemekten ve destak vermekten başka çare yok.
İrfan
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 19:48
İşimizi çok zora soktuk zoru başarıp 2 deplasmanda da galibiyet almaliyiz
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 19:58
Şu pozisyonların birinde top ağlara gitse bambaşka şeyler konuşacaktık.6-0 kazandığımız Mersin maçında bile bu kadar aklı başında top oynamadık.4 direk,bir verilmeyen penaltı ve rakibe verilen tek pozisyon.Bu hafta tüm rakiplerimizin futbol şansı yanındaydı.Göztepe,Sivas,Giresun ve an itibarıyla Malatya bizim kadar iyi oynamadan maçlarını aldılar.Altınordu,lider Malatyayı dövüyor ama şansları yok.Elbet top bizi de sevecek.Bu kadar çok takımın ilk 2 iddiası olması bizim için şu durumda çok iyi bir şey.
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 20:02
Göztepe maçında lideriz buraya yazıyorum ekşi 3 puanla Alpay gibi futbol cahiliyle bulunduğumuz yer ve puanimiz iyi 4 top direkten dönmüş penaltimiz verilmemiş sanki her şey bitti gibi konuşuluyor. Takım istekliydi güzelde oynadı rakibin pozisyonu yok daha ne yapacaklardı geçen sene 7 puanimiz varken bu takımı son maça kadar taşıyan taraftar bu senede şampiyon yapacaktır.
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 20:06

Geçen sene düşerken de bir çok kişi burada UMUTLUYUM UMUTLUYUZ UMUTLULAR gibi vıdı vıdı vıdı yazıyordu.

Bu sene de şampiyon olacağız diyenler gelecek maçlar ile ilgili yorum yapsın da tahminleri tutmazsa bir yerde gerçeği ERKEN GÖRSÜNLER.

Geçen seneki gibi DÜŞTÜKTEN SONRA gerçeği görmeleri bir halta yaramaz.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 20:10
Alıntı yapılan frk26

İşimizi çok zora soktuk zoru başarıp 2 deplasmanda da galibiyet almaliyiz

Eğer futbolcular galib gelebileceklerine yürekten inanırlarsa bu iki maçıda kazanırız ama aksi olursa olmaz..Ama bi zahmet artık biraz gayret etsinler taraftarlar elinden gelen her şeyi yaptı artık sıra futbolcularımızda bu şampiyonluğu yürekten isterlerse bu iş olur..
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 20:10
Alıntı yapılan TrakEs

Geçen sene düşerken de bir çok kişi burada UMUTLUYUM UMUTLUYUZ UMUTLULAR gibi vıdı vıdı vıdı yazıyordu.

Bu sene de şampiyon olacağız diyenler gelecek maçlar ile ilgili yorum yapsın da tahminleri tutmazsa bir yerde gerçeği ERKEN GÖRSÜNLER.

Geçen seneki gibi DÜŞTÜKTEN SONRA gerçeği görmeleri bir halta yaramaz.

bu yazıyı bir kenarda bulundurun. sezon sonunda gerçeği kim görüyor kim göremiyor . kalsın kenarda.
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 20:25
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan esist

Giresun bize fark atacak.
takımımız berbat boffin Hürriyet erkan olmasa takımda yürekli oyuncu sayısı yok denecek kadar az

Giresun bize fark atamayacak.Bu gün yazıyorum Bolu yuda Giresunu da yenicez.Bende bu yazımı alıntılayacağım.Takımın iyi yoldamolduğunu düşünüyorum.Erkan ın olmayışı alışık olduğumuz hücum organizasyonlarını çok etkiledi.Ben seri galibiyetlerin haftaya başlayacağını düşünüyorum.

Ahmet Bey e inanıyorum bu takım kazanmaya başlayacak ve seri galibiyetlerle işi bitirecek.Maçları seyredince aslında hepsini yenebilecek kapasitede olduğumuzu görüyorum.Her maç bu günkü gibi direkleri dövmeyiz.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır