eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016-2017 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
Online Durum: Offline
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 21:36
Alıntı yapılan dolpinesk

Biz neden bir olamıyoruz :((

Birilerinin egolari yüzünden ;)
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 22:18
Alıntı yapılan Çınar

Alıntı yapılan ekos13

yazmayı bırakın kombine alın herkes Eskisehirspor sevdalısı orada omuz omuza destek olacagız alt dı ust du o gruptu bu gruptu bunlar bahane

Gerçekten akıl almaz bir durum yaşıyoruz, yok böyle bir olay.
Camia olarak adeta akıl tutulması yaşıyoruz.

BİZ Mİ ANLATAMIYORUZ DERDİMİZİ, SİZ Mİ ANLAMAK İSTEMİYORSUNUZ?!?

Adam, imkan sağlanırsa 3 tane kombine alıp ailemle geleceğim diyor.
Zaman zaman ayakta tezahürata eşlik edeceğim, zaman zaman oturup destek olabileceğim bir ortamda takımımı desteklemek istiyorum diyor.

SUÇ BUNU İSTEMESİNDE Mİ?

Artık 10bin kişilik stadyumumuz yok.
Her kesimden insanı o stadyuma çekeceğiz.
Bunun için çaba göstereceğimiz yerde, biz ne yapıyorsunuz?

"Altı üstü yok bunun", "bağırmayan gelmesin", "maraton alt tribünün kuralları var", "bu tribünden kombine alacaklar için manifesto yayınlama" tarzında söylemlerle insanlara zorla kombine aldırtmamak için güzel bir çaba sarfediliyor ve başarılı da olunacak!

Bu kafayla gidersek, bu stadyumda hiçbir zaman 35bin kapasitenin tamamını doldurduğumuz bir maç göremeyiz!

Nokta
Yukarı
Eskadyes Liste gör
Yazar

Haydar
  Alıntı Eskadyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 22:27
Ben maratondan kombine aldım ve bağırmam ne olcak ...
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 22:31
Çok şeyler yazdık şu sdatın yapımı esnasında..Ama böyle bir sorunu ön görmemiştik.Neyse nur topu gibi bir derdimiz oldu da dertsiz kalmadık.Aklıma gelmişken yineleyeyim.Bu sene 6-7 bin kombine satılsın büyük başarıdır diyorum.Umarım ben yanılırım 15 20 bin kombine satılır.
Yukarı
26_EsEs_65 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
  Alıntı 26_EsEs_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 22:32
Alıntı yapılan Eskadyes

Ben maratondan kombine aldım ve bağırmam ne olcak ...

Eskadyes bağırmadı demezler, Eskişehir tribünü vasattı diyecekler bunu bile düşünemeyecek taraftarımız var ibretle okumaya devam ediyorum.
Yukarı
ArmaSevdası Liste gör
Yazar

Soner
  Alıntı ArmaSevdası Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 22:40
Ben bagirmam,ben üstten isterim,ben oraya girmem,ben onlarla maç izlemek istemiyom,nefer şöyle,altes boyle,yönetim is bilmez,kombine satilmaz altı ustu 200 lira verip bi kombine alacak 40 takla atıyorlar boyle yapacaksanız gelmeyin abicim zaten oturun trt'den izleyin maclariniz ne gerek var kendinizi stada kadar yormaya kayseri degiliz ki evden servis yapalim sizleri 😂
ESKİŞEHİRSPOR.!
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 22:41
önceki yıllarda kombine satışları ilk zamanlar günde 50-100 satış olurdu. şimdi de hemen hemen aynı hızda gidiyor. satışların hızlandığı zamanlarda günlük 250 civarı satış olurdu. bu yıl cezalı olmamızın da etkisiyle henüz satışlar hızlanmadı. bence ağustos ayı sonuna doğru satışlar hızlanır ve bence alt tribünlerin hepsi satılır diye tahmin ediyorum. etrafımda hiç kombine almayan kişilerin bile kombine almayı istediklerini biliyorum
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 22:43
İyi niyetiyle hakkını arayan arkadaşlar dışında bu durumu saplantı haline getirmeye çalışanlar var maalesef.Birakalim bu isleride kombine alalım.Bu konuyu önümüzdeki sezona kadar rafa kaldırmayı teklif ediyorum.Kendi kendimizle çelişiyoruz farkında değiliz.Nerden çıktı bu muhabbetler.Deplasmanlarda hep birlikte oluyoruz,cokta güzel oluyor.Konuya birde olumlu tarafından bakmaya çalışalım.Hepimizin amaci ortak.Bu kadar ayrismayi nasıl başarıyoruz.Ben her maça gelemeyecek olmama rağmen yarın alacağım kombinemi...
__oldcity__
Yukarı
yorum_es Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı yorum_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 23:56
Alıntı yapılan oldcity__

İyi niyetiyle hakkını arayan arkadaşlar dışında bu durumu saplantı haline getirmeye çalışanlar var maalesef.Birakalim bu isleride kombine alalım.Bu konuyu önümüzdeki sezona kadar rafa kaldırmayı teklif ediyorum.Kendi kendimizle çelişiyoruz farkında değiliz.Nerden çıktı bu muhabbetler.Deplasmanlarda hep birlikte oluyoruz,cokta güzel oluyor.Konuya birde olumlu tarafından bakmaya çalışalım.Hepimizin amaci ortak.Bu kadar ayrismayi nasıl başarıyoruz.Ben her maça gelemeyecek olmama rağmen yarın alacağım kombinemi...

Bu saplantı falan değil aslında, tamamiyle kendi potansiyelimizin ve markamızın farkında olmak, yönetimin de oluşturacağı sinerjiyle çığ gibi büyütme şansımız varken, tüm bunları baskılayarak önceliği tarafar grubunun tribün oluşturmasına ve bu tribüne şekil vermesine vermiş durumundayız. Ve bunu yaparken de bu işin ruhsal kaynağı olan bağımsız taraftarın bir kesimini kaçırıyoruz.
Şu ana kadar önümüze sunulmuş olan kombine lanse şekli, alt maratona kimler gelmelidir, nasıl davranmalıdır, profilleri nasıl olmalıdır gibi tamamen oluşturulacak tribüne odaklanılmış bir tablodur. Bu tür yapılanmalar da olmalı mıdır, olmalıdır ama sunum noktamız önceliğimiz bu olmamalıdır. Öncelik ve reklam politikamız Eskişehirsporluluk ruhunun ön planda olduğu, bütün şehre hitap ederek eşlerle, ailelerle, çocuklarla, anne ve babalarla topyekün bu stadın üstüne çökme ve topyekün bir diriliş üzerine olmalıydı. Bu stadın dolma ihtimali ancak bu şekildedir.
Bu yorumumla şahsi düşündüğüm anlaşılmasın yoksa ben alt maratona da girerim, kale arkasına da giderim hiç problem değil. Ama genele hitap ederek, büyük düşünerek bu stadı doldurmak üzerine kurulu bir strateji, sunum şeklimiz ve yerleşim planımız olmalıydı diye düşünüyorum.
Şu anki resimse üst maraton dolmaz, altta şu profilde kişiler olsun, kale arkalarında şu gruplar olsun gibi konular.
Yaklaşım bu şekilde devam edecekse evet bence de dolmaz.
Anlatılmaz yaşanır...
Yukarı
skipper Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: istanbul
  Alıntı skipper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2016 saat 01:00
Valla tribün grubunun maratonda olmasına karşıyım ama yayınlanan manifesto gayet yapıcı olmuş.
Özellikle yaş hiyerarşisi ve saygı kelimeleri dikkat çeken nokta.
Yaşı itibari ile gücü yettiğince diye bir ifade var.
Yani itici değil çekici ve dürüst bir açıklama olarak görüyorum.
Benim tek eleştrim 90 dakka aynı tempo ile bagırmanın çok imkanı olmadığı yani sesi ve gücü etkili kullanmak. Yavaş ve uzun besteleri 90 dakka söylemektense ateşleyici ve kısa tezahüratlar uygun zamanda çok daha mantıklı ve takıma faydalı olabilir. 90 dakka uzun yavaş ve yüksek sesle bagırmanın imkanı olmayan besteler söylemektense toplamda 30-40 dakika ateşleyici şekilde bağırmak daha verimli olabilir. Bunun vurgulanması lazımdı bence.
Ve de son olarak zaten tribünün % 70 inin katıldığı ateşleyici tezahüratlarda bagırmak için gelmeyen ve yaşı ilerleyen amcalarımız bile ayağa kalkıp desteğini veriyor.bence kafa yorulması gereken nokta artık neferin orda olması şunun gelmesi bunun gitmesi değil de maraton tribününü alt üst diye ayırmadan bir bütün olarak düşünmek lazım ve nasıl aşağı ve yukarıdaki taraftardan verim alırız nasıl takıma desteği,takıma ateşleyici gücü sağlarız üzerine olmalı.
Ne kadar sürtüşürsek kaybeden yine biz taraftarlar olacağız.
Ben hiçbir tribün grubuna dahil olmadım ama her taraftar elinden geleni yaptığı sürece herkes kapasitesinin limitlerini zorladığı sürece grupta olup ya da olmamak çok bir farkettirmeyecek. O sebeple neferin içinde yer almışım veya almamışım çok önemli değil.
Grupları kötülemenin tükaka gibi göstermenin de anlamı yok çünkü etrafındaki 100-200 kişiden kimsenin bagırmadığı bir yerde tek başına bağırmanın anlamı yok, neferin veya diğer grupların sağlamak istediği bagırmak isteyen ve bu şekilde destek olmak isteyenlerin bir arada olması bence. Zaten tribün gruplarının olmadığını düşünsek bile bağırmak için insanlar aralarında 10-20 kişilik grupcuklar oluşturmak zorunda. Tribünde grupçuluğu bir çeteleşme olarak görmemek lazım. Çünkü bizim gidemediğimiz izleyemediğimiz destek olamadığımız maçta Eskişehirspor armasını bizim adımıza türkiyenin her köşesine götüren ve bizi izlerken gururlandıran arkadaşlar var. Ve bu gururu yaşatırken kendi grup isimlerini duyurmak istemek egodan ziyade bence hakları diye düşünüyorum.Tabiki Eskişehirsporun önüne geçmediği sürece.
Grup-münferit ayrımı yapmadan birbirimize git gelme-sen ordan git , vs tartışmalarından sıyrılıp artık kenetlenme ve yapıcı olma zamanı olduğunu düşünüyorum.
Tapmadık Asla Paraya Pula
Ne De Kahpe Bizans'a...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır