eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2010-2011 Sezonu Kombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 161>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 14:25
  kupa maçlarıyla 20 maçın üstünde maç ve ortalama en kötü 14 ytl ye geliyor maç başı , takımlar arasında ayrım yapmak istemiyorum ama bazı kafasını yormayan arkadaşlar için açıklama da yapayım , 3 güdükler( bjk ,fb , gs ) ve trabzon -bursa maçları da dahil ; 

Valla 2 haftada 14 ytl ye hala çok diyen zihniyet gitsin kayserispor takımını felan tutsun , 1 ytl ye maçları Angry

İnsaf hala çok abartı bulanlar var maç biletini ki bunlar beleşçi zihniyet eses taraftarı değildir diye düşünüyorum , ESES taraftarı olmak o kadar kolay değil kimse kusura bakmasın el insaf diyorum ,

Adamlar bi de forma kaşkol hediye ediyorlar ki, hala mabedimize formasız atkısız elinde çekirdek torbası pikniğe gelir gibi maça gelenler var ki ; hala yok orjinal değildir , yok forma kaşkol parasını düşselerdi felan filan atıp tutanlar var , eses taraftarı olarak içim sızlıyor üzülüyorum büyük camia böyle mi olcaz diye soruyorum etrafımdakilere Angry

Yönetimden yana olduğum için yazmıyorum bunları belki kombine de almıyacağım açığın üstü kapatılmadı diye , ama aklı selim elini vicdanına koyan herkes fiyatları sırf burda eleştirmek için eleştirmesin yazıp çizmesin, çok saçma çünkü , eleştirilcek şey var eleştirilmiycek şey var arkadaşlar Big%20smile
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2010 saat 16:20
 Kapalı ve açık için fiyatlar makul.Almamak için dünyaca sebep bulabiliriz ama almak için bir nedenimiz var ve de oda çok büyük.Sevmek için sebep aranmaz.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2010 saat 00:48
açık kapanırsa vip 1500 tl    kapanmazsa 1200 tl olsun çok pahalı vip.. bizide düşünse yönetim.
nerde kalmıştık?
Yukarı
oldboss Liste gör
Yazar

SEDAT
Yer: ENkara
  Alıntı oldboss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 12:16
Aşk-ı şehir dışındayım. Kombineleri online alamıyormuyuz?
ÖVÜNMEK GİBİ OLMASIN ES-ES LİYİM
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 12:23
Taksitlendirme oluyor dimi kombineler için?
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 12:30
Ben kombinemi alıcağım fiyatlar uygun + forma ve atkı da var. Bu sezon uefa hedefliyorsak bizim de maddi olarakta katkı sağlamamız lazım ama yönetimin yaptıklarından dolayı kombine almamayı düşünene de saygı duyarım Smile
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
civileng Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı civileng Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 16:16
Eğer ki Batuhan saçma sapan bir takasla geri yollanmaz sa ve Zapo'da bu kadroya dahil edilirse bu takıma herşey layık...
Yukarı
mami67 Liste gör
Yazar

Muammer
  Alıntı mami67 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 17:14
Merhaba Arkadaşlar,
Bu transferlerden sonra kombine, forma,atkı vb.kulübe katkı sağlayacak ne varsa almamız lazım.Taraftarlık bunu gerektiriyor.Üzerimize düşeni ESES taraftarı olarak yapacağımızdan eminim.Bu sezon çok güzel olacak.sabırsızlıkla bekliyorum.

Kdz.Ereğlİ'den Selamlar
Yukarı
MoribunD Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: BilecikEsEs
  Alıntı MoribunD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 17:54
valla beyler bu sezon kombine alamıycam alacaklara şimdiden imreniorum valla geçen sezon yağmurda çamurda bilecikden gelmiştim ama bu sezon maddi durumlarda skıntı var; Allah büyüktür :(
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2010 saat 18:11
Alıntı yapılan civileng

Eğer ki Batuhan saçma sapan bir takasla geri yollanmaz sa ve Zapo'da bu kadroya dahil edilirse bu takıma herşey layık...
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 161>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır