eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor.com Halı Saha Turnuvası Sonuçlandı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 38394041>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 23:59

Yolspor oyuncuları
Yukarı
portal Liste gör
Yazar

hayrettin
Yer: Turkey
  Alıntı portal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 00:15
Evet Şafak Tesisler kadar senin de hizmetin mükemmeldi, fotolar içinde şimdiden teşekkürler, 112'yi de fair-playinden dolayı kutluyorum özellikle Hasandı zannedersem tek başına bir Takımdı maçın adamı deseler seni söylerdim emin ol ayrıca kelecilerini tebrik etmeden geçemiycem belki transfer olayını görüşebiliriz bonservisi düşükse eğer :))
eline koluna sağlık Şafak...
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHN
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 00:26
Alıntı yapılan portal

Evet Şafak Tesisler kadar senin de hizmetin mükemmeldi, fotolar içinde şimdiden teşekkürler, 112'yi de fair-playinden dolayı kutluyorum özellikle Hasandı zannedersem tek başına bir Takımdı maçın adamı deseler seni söylerdim emin ol ayrıca kelecilerini tebrik etmeden geçemiycem belki transfer olayını görüşebiliriz bonservisi düşükse eğer :))
eline koluna sağlık Şafak...

Tebrik ederim Abi. Yarın inşallah güzel maç olur. Başka takımdan transfer yasakmış, yoksa LOL
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 00:29

Eskişehir112. Öndeki  İkili Müthiş.Soldaki genç geleceğin yıldızı başarılar kendisine
Yukarı
portal Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı portal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 00:31
Teşekkürler Hasan dileklerin için, ben transferi önümüzdeki Turnuvalar için söylemiştim.
Güzel bir Final olması için elimizden geleni yapıcaz dün akşamki maç gibi elimizden ne geliyorsa yapıcaz, sizlerede başarılar diliyorum takım olarak...
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHN
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 00:37
Alıntı yapılan portal

Teşekkürler Hasan dileklerin için, ben transferi önümüzdeki Turnuvalar için söylemiştim.
Güzel bir Final olması için elimizden geleni yapıcaz dün akşamki maç gibi elimizden ne geliyorsa yapıcaz, sizlerede başarılar diliyorum takım olarak...

Yok Abi, şaka yapıyorum. Transfer yasak da değil zaten. Hem zaten siz transferin kralını yapmışsınız. 3 yabancı oyuncu. Federasyon buna müdahele etmeli benceLOL
Yukarı
portal Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı portal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 00:39
Haklısın Hasan LOL Finalden sonra ceza bekliyoruz...
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 00:44
Finale kalan takımlar

Yolspor - Sülalecekspor

Tarih : 26 ocak 2010 Salı

Saat : 20:00 - 21:00

Hakem : Şafak Akçil
Yukarı
portal Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı portal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 01:01

Başarılar diliyorum tekrar, daha nice Turnuvalara inşallah,

Her Şey____€ کҜ ї £ И ї Я ____İçin,
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 21:36
Turnuva sonuçlandı Katılan herkese  teşekkürler.. Şampiyon Yolspor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 38394041>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır