eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalyaspor :1- Eskişehirspor:0 (ZTK)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 38394041>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ömerdd Liste gör
Yazar

Ömer GÜDER
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ömerdd Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 10:15
Arkadaşlar ikinci yarı gene biz gidicez antalya'ya, onlar ilk yarı geldiler bize ve onlar kadar küfür edeceğimizi düşünmüyorum seneye geldiklerinde de.  Ortalığı fazla kızıştırmamak lazım.
İyi gününde değil kötü gününde de ES-ES'liyim...
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 10:28
şu antalya tribünleri kaale alınacak bir tribün değil arkadaşlar,kaerdeşleri ve a.g taraftarından cesaret bulup yapılan işler bunlar.antalya kendi çapındaki tribünlerle muhatap olsun.onların bizimle uğraşması için bir fırın ekmek yemeleri gerekir.
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 10:33
Antalya'yı kaale almaya gerek yok he illa mevzu isterlerse yaparız sorun değil ama biz onlara 10 gömlek üstün geliriz.Körfezle beraber olsunlar yinede üstünüz biz onlardan her türlü.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 10:39
Biraz net ortamlarında taraftar sitelerini ya da yorum yapılan spor sitelerini gezen renktaşlarım "ki birçoğumuz geziyordur mutlaka"  bu maçta bize küfür olacağını tahmin ediyordur..Ben çok garipsemedim küfürleri...Onların dengesizliğidir...Tamam 5-10 dakkika küfürlü tezahurat yapılır ama maç boyu küfür edilmesi anlamsızdı...
Gerçi bize ne...Cezasını onlar çekecekler...Maç içerisindede 85. dk gelen saçma sapan gol olmasa sırf Eskişehirspor komplekslerinden o kadar eksik ve kapasitesi sınırlı Eskişehirsporumuzdan galibiyet dahi alamıyacaklardı...
Eğer enerjilerini bize küfretmek yerine takımlarını desteğe verselerdi, takımlarını ateşleselerdi bizim bu kadroya karşılık rahat bir galibiyet alabilirlerdi...
Ben kaale alınmalarını yanlış buluyorum...Çünkü sanal üzerinden kendi basiretsizliklerini bizim üzerimizden prim yaparak gidermeye çalışan bir  topluluk olarak görüyorum.. Farkederseniz bizle ilgili her olumsuzlukta zıplayanlar Antalyaspor taraftarları..Bi şekilde tukaka edelim derdindeler sanal üzerinde..Maalesef bizde kaale alarak hata yapıyoruz..
Ha sen kurulmadın mı gıcık olmadın mı derseniz sonuna kadar ayar oldum, kuruldum...Ama onlar gibi 90 dakika onlara küfür etmekte şahsen bana uymaz...

Maça gelirsek açıkçası şahıslar üzeerinden yorum yapmaktansa genele bakarsak o gün sahada olan takımın kapasitesi bu...Ha Ömerin kurtardığı pozisyonlardan 1 ya da 2 si gol olabilirdi ve galip gelebilirdik..Ama Ömer kurtardı...Olmayacak bir pozisyonda da gol yedik..Mağlup olduk..Üzgünüm....Ama kapasite bu işte maalesef...Ha kişi boyutuna indirgersek Burak beni deli etti...Aslında çabalıyor ama bal yapmayan arı gibi...Saçma sapan top sürüyor, bencil oynuyor, ikili pozisyonlarda hemen kendini yere bırakıyor..1 gr faydası yok takıma...
Hadi takımın geri kalan oyuncuların kapasiteleri iyi kötü belli...Onlara bir şey diyemiyorsun ama Burağın kapasitesi bu değil...Beni deli eden bu kapasitesini, yeteneklerini sahaya yansıtmıyorr...Angry
"şişen köfteler"
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 10:49
Ne diyelim,alemin derdi biz olmuşuz,demek ki zamanında...Cool
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
belaes Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Estanbul
  Alıntı belaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 11:03
Antalya taraftarı ligin en sıradan taraftarlarından...yıllar boyunca da ligde hiç bir iz ve akılda kalıcı bir tribün şovları yok.Son hatırladıgım yoldan gecen arabaları taşlamaları falan biz işimize bakalım çizgimiz belli...
Yukarı
eSeSLee_26 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı eSeSLee_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 11:14

bunlara verilecek en iyi cevap 14 Şubat'taki maça sağlam bir deplasman yapmaktır.süslenip püslenip beklesinler bizi 14 şubatta.Smile

BAŞKA DİYE SORANLARA İNAT SADECE ES-ES!
Yukarı
armani26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mert
Yer: eskişehir
  Alıntı armani26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 11:23
1996 senesinde olanları unutamamışlar heralde belki de ondandır kuyruk acılarıLOL
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...
Yukarı
ilkeres26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İLKER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ilkeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 13:08
Antalya ve ankaragüçsüzleri sizden nefret ediyorumAngry
Şampiyon görmeye yetmesede nefesim
uğrunda ölmeye değersin ES-ES'im
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2009 saat 13:27
Alıntı yapılan es_emre26

Ne diyelim,alemin derdi biz olmuşuz,demek ki zamanında...Cool

Emre bir ara msjlarına bakmayı unutma.SmileSmile
...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 38394041>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır