eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bir Mehmet Demirkol Yazısı...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2008 saat 15:17

Eses korkusu olmasın sakın....Eses süperlige çıktığında başlarına geleceklerden korkuyorlardır bence....ve onun için karalayarak engelleme yapmaya çalışıyorlar....

Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2008 saat 15:38
Devekuşu gibi kafaları kumlara gömmeye devam...

Biz de artık şimdi herkes gibiyiz...
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2008 saat 15:59
Metin Diyadin Sakarya maçını kazanamazsak ben istifa ederim demiş. İşte Eskişehirspor Başkanı Nebi Hatiboğlu'nun bu konudaki açıklamaları:

''Metin Diyadin'in gönderilmesiyle Sergen Yalçın'ın uzaktan yakından ilgisi yoktur. Sergen Yalçın, Metin Diyadin tercihi yapılmadı. Metin Diyadin, 'Sakaryaspor maçında puan kaybedersem istifa ederim' dedi. Metin Diyadin, Sakaryaspor maçının ardından istifa etmedi. Basına değişik açıklamalarda bulundu. Hiçbir teknik direktör ve futbolcu Eskişehirspor'dan büyük değildir. İster Sergen Yalçın olsun ister Roberto Carlos olsun. Yönetim güvendiği, Türk futbolunda büyük işler yapmış Nejat Biyediç ile 8 hafta için anlaştık. Hocamız, Eskişehirspor'u Süper Lig'e taşıyacaktır.''
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
tuncalnas Liste gör
Yazar

Mesut
Yer: Turkey
  Alıntı tuncalnas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2008 saat 15:59

Mehmet Demirkol gördükleri ve duyduklarıyla bir söylemde bulunmuş ; geçen sezonda 3 hocayla bu ligi tamamladık.Şimdi üzerimizde Sergen yüzünden gönderilen bir Hoca görüntüsü ister istemez basına yansımasıyla oluştu.Şu unutulmamalı ki Metin Hoca devre arasında gitseydi zaten gene Sergen yüzünden gitti görüntüsü olacaktı.

Herkesin bir başarı kriteri vardır arkadaşlar.Daha öncede üzerinede durduğum bu sezon şampiyonluğa oynanmasının nedeni milat yaratan kongremizdir ve olayların bu hale gelmesinin en önemli faktörüdür.İddialıysanız her hareketiniz mercek altında olur arkadaşlar.

Günümüzde futbol bir endüstri olmuştur bu da kaçınılması güç bir gerçektir. Eskiden altın yıllarımızın olduğu zamanlar yürekle oynayan ayaklar şimdi dolar ve eurolarla oynamaktadırlar.Böyle bir gerçeğin olduğu ortamda Mehmet Demirkol,Kazım Kanat ta endüstriyel futbolun içerisinde yer alan unsurlardandır.
Onurlu duruşumuz ; büyük bir camia isek bunun gözüken yaraları varsa bunu en iyi kapatacak bizleriz , Mehmet Demirkol ve Kazım Kanat eleştirilerini sundular sonuçta bizim ONURLU DURUŞUMUZ hemen çatırdamaz.Ayrıca yönetimin aldığı kararda Sergen ve yandaşları gitse bu takımın alacağı galibiyetlerin garantisi olacakmı? Taraftar bu kadar şampiyonluğa kilitlenmişken bir dahaki sezonu beklemek hangimiz ister???Yönetim bu safhada alınacak en az riskli kararı almıştır.Bizim ONURLU DURUŞUMUZ 1965 doğdu , ve sonsuzluğa uzanacaktır.Bu olaylarla yıkılmaz kanaatindeyim.Şimdi önümüzde 8 hafta var bu saatten sonra yapılacak tek iş taraftar-yönetim-teknik heyet-futbolcular kazanma ruhlarını hiç olmadığı kadar sahaya yansıtarak bu camia hakettiği SÜPER LİG e çıkarmak olacaktır.

Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
  Alıntı emr26e Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2008 saat 16:14
ne zamanki bizi biz yapan değerlere ihanet ettik(KEMAL VE ONUN GİBİLERDEN MEDET UMDUK......................)işte ozaman efsane öldü.bundan sonra orhanlı, ayderli eses yok bundan sonra KEMALİN TAKIMI VAR hadi kına yakın bitarafınıza UFAK ZİHNİYETİN YALAKA İNSANLARI.

ÜLKEYİ BİTE SATAN BU ADAMLAR ESES E NEYAPACAK BİRİ BANA ANLATSIN LÜTFEN?????
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
esesavas Liste gör
Yazar

savas
Yer: Kazakhstan
  Alıntı esesavas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2008 saat 16:20
Mehmet Demirkolun ,Kazim Kanatin ne dedigi hic onemli degil bu yazarlar kac defa eses in macini izlemiski bu konu hakkinda yorum yapiyorlar.Takim kotu oynuyorsa 93 te gol atip zar zor mac kazaniyorsa bu hocayi gondermeyip ne yapacaktik?
Takim lider olunca hoca gonderilmez diye bir kaide yok ki,takimdaki futbolcular hoca yuzunden huzursuz ise ve turkiyenin belkide en yetenekli futbolcusu ben bu hafta oynamak istiyorum dedigi icin kadro disi birakiliyorsa hoca yanlis yapiyor demektir.
Bence yonetim cok dogru bir hamle yapmistir ve bunun meyvelerini sene sonuna sampiyon olarak alacaktir.
Bize siyaset destekli diyorlar hangi macimizi hakem sayesinde kazandik hangi maclari hakem sayesinde verdik bunu bir arastirsinlar sonra konussunlar eger siyaset destekli olsaydik hakemlerin sayesinde coktan ligi garantilemistik.
Kimin ne dedigi cok onemli degil biz kendimizi biliyoruz ve gumbur gumbur lige geliyoruz,seneye super ligi sallayacagiz bundan kimsenin suphesi olmasin. 

Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2008 saat 16:33
mehmet demirkol işin aslını bilmeden yorum yapmış.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2008 saat 16:36
sen ben sahip çıkmazsak birileri gelir kaymak yemeğe. bu arada kemalin takımı tabiri pek uygun olmamış. sanırım kızgınlıkla yazılmış bir yazı. hiç kimsenin haddi değil eses e böyle bir yakıştırma. orhanlı ayderli eses yok bundan sonra demişsin sevgili emr26e .zaten varmıydı. orhan gitti gidiş o gidiş.  kime küstün niye küstün. cevap yok. hadi seneler önce birisine kızdın diyelim. şu an o insanların hiçbirisi yok. orhan ın tribünlere dönmemesi için hiçbir neden yok. defalarca davet edilmesine rağmen  gelmedi. aklı selim kimse sporun siyasete bulaşmasını istemez. stada adım atmayan milli amigomuz orhan chp nin seçim otobüsünde eses kaşkolü ile deniz baykal la mitinge çıkmakta bir uygunsuzluk görmemiştir. bu görüntüyü de irdelemek lazım.
Yukarı
Legolas26 Liste gör
Yazar

Yusuf ULUYOL
  Alıntı Legolas26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2008 saat 16:39
Arkadaşlar bilmiyorum nekadar lig radyo dinlersiniz ama, salı günleri saat 16:30 18:00 saatleri arasında Mehmet Demirkol ile aktif alan diye bi programı var. Her hafta o programda Eskişehirspor'dan bahseder ve maçlarını izlediğini anlatır. Bunu kaç Eses maçı izlemiş ki diyen arkadaşlarım için yazıyorum, ayrıca sabahları da Lig radyoda yine başka bir program vardır onda da sürekli bizden bahseder Radyocu Meymet Ayan. Son olarak şundan bahsediyim 2 gün önce Metin Diyadin bu programa bağlandı ve yaşadıklarını anlattı, bizim açımızdan hiç hoş olmayan şeylerdi anlattıkları. Bu yazının da sebebi budur diye düşünüyorum. Bence Mehmet Demirkol'un yazısı bizim için tam olarak Acı Gerçekleri yansıtıyor,  kabullenmesekte adamın yazdıkları tamamen doğru benim fikrimce.
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2008 saat 16:50
Alıntı yapılan emrah

Metin Diyadin Sakarya maçını kazanamazsak ben istifa ederim demiş. İşte Eskişehirspor Başkanı Nebi Hatiboğlu'nun bu konudaki açıklamaları:

''Metin Diyadin'in gönderilmesiyle Sergen Yalçın'ın uzaktan yakından ilgisi yoktur. Sergen Yalçın, Metin Diyadin tercihi yapılmadı. Metin Diyadin, 'Sakaryaspor maçında puan kaybedersem istifa ederim' dedi. Metin Diyadin, Sakaryaspor maçının ardından istifa etmedi. Basına değişik açıklamalarda bulundu. Hiçbir teknik direktör ve futbolcu Eskişehirspor'dan büyük değildir. İster Sergen Yalçın olsun ister Roberto Carlos olsun. Yönetim güvendiği, Türk futbolunda büyük işler yapmış Nejat Biyediç ile 8 hafta için anlaştık. Hocamız, Eskişehirspor'u Süper Lig'e taşıyacaktır.''

ahmet onu demiş mehmet bunu .bırakalım bakın başkan böyle demiş. gerisi hikaye.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,454 saniyede hazırlanmıştır