eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anadolu Üniversitesi-Stand

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 23:19
Alıntı yapılan wolfalone38

Alıntı yapılan scarface_hkna

darısı istanbul üniversitesinin başına bu sene açıyoruz inşallah her şeyi ayarlıyoruz tek eksiğimiz insandı oda halloluyor yavaştan
tebrikler...
YA BİZ ESKİEHİRDE 4 KİŞİ STAND AÇIP KİMSEYE haber vermemesinden şikayetçiyiz eger haber verilse 4 genç degil 1000 kişi yıgarız.....ama siz hala 4 kişi bulupta stand açamamaktan şikayetçiyseniz açmayın kardeşim güdürmeyin millete bizi ...1 masa etrafında 4 kişi komik duruyor hani icraat numara yok ....İŞTE STAND BU KABUL EDERSENİZ GİBİ ŞIMARIKÇA 3 RESİM... NE YAPILDI NASIL NİÇİN HİÇBİRŞEY BELLİ DEGİL

ben geçen sene açamadım standı içimde kalmışşşş....
ve istekli kardeşlerim gelmiş okulaa...
ister 3 ister 5 olsun ister tek olayım o standı açarım koca okulda yaz kış o atkıyla tek başıma dolaşıyorum
icraat yok numara yok demişsiniz kolay olmuyor bu işler kaç aydır 5 kişi bir araya gelmek için uğraşıyoruz yarında görev dağılımı yapıcaz kim gülerse gülsün ben elimden geleni yapmışım emekten anlayanlar takdir eder...!!!
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
Yer: Turkey
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2007 saat 23:32

bu ne ya bumu şanlı eses taraftarının standı 4 kişi masa etrafında hiçbir numara yok üniversitedeyim çağrılmadım bile kimseninde haberi yok tenezzül edip söyleseler 1000 kişi yıgarız üniversiteden ama nerdeeeeeeeeeee
Siz stand açmak kolay zannedyiosunuz herhalde sorun 4-5 kişi olamk değil,ki 4-5 kişi değiliz.Önemli olan standı açabilemek varlığımızı hissettirmek.Sadece şu standa izin alamk için 3 hafta koşturduk.Afiş yaptırdık ama izin çıkmadığı için asamadık.Üniversite sonuçta devlet kurumu.Öyle her istedğimizi yapamıyoruz.Duyurum konusunda elimizden başka bir şey gelmiyor malesef.....
açık!
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 01:11
Alıntı yapılan techeses

Hayırlı olsun arkadaşlar,anadolu üniversitesinin bu oluşuma çok ihtiyacı var nereye baksak bizans atkıları,bu arada esogüye hertürlü rakibiz:)

Rekabet güzeldir, ÜniESES kazançlı çıkacaktır...
Uğur
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 01:16
Alıntı yapılan banner

bu ne ya bumu şanlı eses taraftarının standı 4 kişi masa etrafında hiçbir numara yok üniversitedeyim çağrılmadım bile kimseninde haberi yok tenezzül edip söyleseler 1000 kişi yıgarız üniversiteden ama nerdeeeeeeeeeee

Ben de acayip kızgınım beyfendi, bana da davetiye yollamadılar. Hem bunlar davetiye yollasa bile geliyoruz diye bando dahi çağırmazlar.

Kızgınlık neden???????????????????????????
Uğur
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 01:34
[/QUOTE] YA BİZ ESKİEHİRDE 4 KİŞİ STAND AÇIP KİMSEYE haber vermemesinden şikayetçiyiz eger haber verilse 4 genç degil 1000 kişi yıgarız.....ama siz hala 4 kişi bulupta stand açamamaktan şikayetçiyseniz açmayın kardeşim güdürmeyin millete bizi ...1 masa etrafında 4 kişi komik duruyor hani icraat numara yok ....İŞTE STAND BU KABUL EDERSENİZ GİBİ ŞIMARIKÇA 3 RESİM... NE YAPILDI NASIL NİÇİN HİÇBİRŞEY BELLİ DEGİL[/QUOTE]

Orada 4-5 arkadaş yola çıkmış birşeyler yapmaya çalışıyor, bu arkadaşları taktir etmek lazım, destek olmak lazım...O arkadaşlara "Anadolu Üniversitesi Eskişehirsporlular Kulübü"nü kurmalarına destek olacak, taşın altına elini sokacak Hocalar lazım...Arkadaşların hoca desteği olmadan yapacakları bu kadardır.

1000 kişiyi cumaya kadar (500 perşembe + 500 cumada olur) o dört arkadaş bekleyecekler...Sizleri o stantta görmek isteriz, varlığınız arkadaşlara güç verecektir.      

O arkadaşların yanında şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada ESOGU Eskişehirsporlular Kulübü ve hocaları olacaktır....
Uğur
Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
  Alıntı runo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 07:47
Alıntı yapılan uselen26

Alıntı yapılan banner

Ben de acayip kızgınım beyfendi, bana da davetiye yollamadılar. Hem bunlar davetiye yollasa bile geliyoruz diye bando dahi çağırmazlar.

hocam müjdat abimiz orda arkadşın yaptığı eleştiriye karşı espirli bir yanıt vermiş.Kızgınlık söz konusu değil....Ayrıca esogü eskişeihrsporlular kulübü ile anadolu ünieses aynı amaç doğrulutusdunda birlikte hareket etmektedir.Bu standın açılamsında ogüdeki arkadaşlarımızın ve hocalarımızın da payı büyüktür....
açık!
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 09:35
Alıntı yapılan runo26

Standımız cumaya kadar açık,üye alımımız devam etmekte.Ayrıca bugün Fethi hocamızın yanına gittik ve standımıza davet ettik.Perşembe günü hocamız standımızı ziyaret edecek...

Eskişehir Osmangazideki arkadaşlar için bir fırsat Fethi Hocayla tanışmadıysanız. Perşembe günü sınavınız yoksa(mühendisliktekilerin var diğerlerinin yok) mutlaka gidin.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 09:40

darısı istanbul üniversitesinin başına bu sene açıyoruz inşallah her şeyi ayarlıyoruz tek eksiğimiz insandı oda halloluyor yavaştan
tebrikler...
YA BİZ ESKİEHİRDE 4 KİŞİ STAND AÇIP KİMSEYE haber vermemesinden şikayetçiyiz eger haber verilse 4 genç degil 1000 kişi yıgarız.....ama siz hala 4 kişi bulupta stand açamamaktan şikayetçiyseniz açmayın kardeşim güdürmeyin millete bizi ...1 masa etrafında 4 kişi komik duruyor hani icraat numara yok ....İŞTE STAND BU KABUL EDERSENİZ GİBİ ŞIMARIKÇA 3 RESİM... NE YAPILDI NASIL NİÇİN HİÇBİRŞEY BELLİ DEGİL

ben geçen sene açamadım standı içimde kalmışşşş....
ve istekli kardeşlerim gelmiş okulaa...
ister 3 ister 5 olsun ister tek olayım o standı açarım koca okulda yaz kış o atkıyla tek başıma dolaşıyorum
icraat yok numara yok demişsiniz kolay olmuyor bu işler kaç aydır 5 kişi bir araya gelmek için uğraşıyoruz yarında görev dağılımı yapıcaz kim gülerse gülsün ben elimden geleni yapmışım emekten anlayanlar takdir eder...!!!

Hakan seninle de bir türlü tanışamadık, bu yıl msn'de bir görüşmüştük. Gurbette toplanmak Eskişehirde olduğu kadar kolay olmuyor. Yılmadan çalışmalara devam, ben seni takdir etmenin ötesinde ayakta alkışlıyorum.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 14:39
Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan runo26

Standımız cumaya kadar açık,üye alımımız devam etmekte.Ayrıca bugün Fethi hocamızın yanına gittik ve standımıza davet ettik.Perşembe günü hocamız standımızı ziyaret edecek...

Eskişehir Osmangazideki arkadaşlar için bir fırsat Fethi Hocayla tanışmadıysanız. Perşembe günü sınavınız yoksa(mühendisliktekilerin var diğerlerinin yok) mutlaka gidin.
Hocam benim 9 - 11 ve 16 da var. 14 te de bir deneyin numunesini hazırlamam gerekli malesef...
Uğur
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2007 saat 14:44
Alıntı yapılan uselen26

Kinaye yaptım.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır