eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 25. Hafta Hatayspor - ESKİŞEHİRSPOR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2019 saat 19:45
olay çok basit 6 genç 5 transfer puan ve puanlar aldırır Gençlerbirliği maçındaki gibi kadro olmalı
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2019 saat 19:49
kaleci melih aga sağ bek mehmet Fevzi sol bek Cemali Stoperler iyilestiyse Mevlüt Erdal orta saha mehmet Özcan Kamal ısllah Furgan sol jesse sağ cezası bittiyse sisokko forvet ibrahim halil
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2019 saat 20:22
   Olay sayı olayı  değil zaten. Şu kadar genç, bu kadar tecrübeli oynasın durumu yok. Hocamızdan doğru harmanı  yapmasını bekliyoruz. Büyüğümüzden küçüğümüze, görünce hepimizin dehşete düştüğü,  bu iş sakat yandık dediği,  bugün bile hala bir anlam  veremediği ve daha maç başlamadan kaybedeceğimizi öngörebildiği Ads maçı kadrosu gibi olmasın yeter. İnanıyorum ki, hocamız doğru olanı yapacaktır.

Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
Yer: Eskişehir
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2019 saat 21:54
Hocaya fazla yüklenildi bence. Elimizdeki kadrodan bu ligde mücadele edecek 2 tane takım çıkar. Elbette bu kadar büyük havuzda en doğru kadroyu çıkartmak zor. Transfer yasağı kalkınca ne demiştik,bundan sonra Fuat Hoca'nın işi zor, kadro yaparken çok zorlanacak demiştik. Öylede oluyor. Bu sezon kadro deneme tahtası olsun ki seneye bu sıkıntıları yaşamayalım. Herşey bir anda olmuyor maalesef, çoğu futbolcumuz daha ritmini bile bulamadı, biraz daha sabır. Biz nelere sabrettik, bu artık işin eğlenceli kısmı. Bunun bilincinde olalım bence.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2019 saat 23:16
Spor Toto 1.Lig’in 24.haftasında 3 Mart Cumartesi günü oynadığımız, Adana Demirspor karşılaşması esnasında fenalaşıp beyin kanaması geçiren taraftarımız Cihan Poşluk, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde başarılı bir operasyon geçirmiştir. Kendisine acil şifalar dileriz.

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2019 saat 12:36
Eskişehirspor’u içinde bulunduğu borç batağından kurtarmak için harekete geçen Başkan Kaan Ay, bu hafta yoğun bir görüşme trafiği yaşıyor. İlk etapta kulübün borcunun büyük bölümünü oluşturan ve gelirlerin temlik edildiği Aktif Bank yöneticileri görüşmelere başlayan Ay, Pazartesi ve Salı günü İstanbul’da bankanın üst düzey yöneticileriyle buluştu.

İstanbul’dan dün dönen ve akşam saatlerinde Eskişehir’de Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile görüşen Başkan Ay’ın, Eskişehirspor’un içinde bulunduğu durum hakkında bilgi verdiği ve bakandan destek istediği gelen haberler arasında. Ayrıca, Perşembe günü Eskişehir’e gelmesi beklenen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile de görüşmeyi planlayan Başkan Ay, iki yıldır Spor Bakanlığında bekleyen 5 Milyon TL’yi alabilmek için yardım talep edecek.

GÖRÜŞMELER OLUMLU GEÇTİ

​Gelen bilgilere göre 53 milyon toplam borcun, bir kısmının yıllar içinde ödendiği fakat faiz yükü nedeniyle borcun önemli bir kısmının halen durması yüzünden, banka yöneticilerine sponsorluk ve reklam gibi bazı teklifler sunan Başkan Ay’ın, bu görüşmelerden olumlu sonuçlarla döndüğü ifade edildi.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2019 saat 12:45
Geçen hafta alınan malubiyet ve yanlış kadro seçimlerine sinirlenip hemen hemen hepimiz tepkimizi dile getirmiştik.. Gerek bu forumdan gerekse sosyal medyadan gelen eleştrilere Fuat Hoca kendi sosyal medya hesaplarından cevap verdi.. Hakaret içermeyen her türlü eleştriye açık olduğunu belirten Fuat Hocamız inşallah ondan ne istediğimizi anlamıştır ve ona göre davranır.. Aslında stadı erken terk edenlerin tepkisinin mağlubiyete değil yanlış kadro tercihleri sonucunda oynanan isteksiz oyuna olduğunu anlamıştır..

Eğer 6 ay top oynamadan bekleyen oyunculara bir vefa olarak veya söz verilmesi sonucu forma veriliyorsa kusura bakmasın eleştrileri de göğüsleyecek kişi Fuat Hoca oluyor bu durumda..

Bu hafta Mevlüt'ün sakatlığı geçti bakalım oynatacak mı çok merak ediyorum.. 90 dk olmasa bile forma giyebilecek mi bakalım çocuk? Ya da Feyzi, Cemali oynayacak mı? Bazen gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum, kendisi çıktı açıklama yaptı "Kiralanan oyuncular bizim çocuklarımızdan çok öndeler" diye bir maçta sonradan oyuna almayı bırakın çocuklar her hafta kadroya giremeyip U21'de maça çıkıyorlar.. Bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu..

Bizim için yaptığı onca şeyden sonra hoca hakkında kötü düşünmek istemiyorum, bunları düşününce vicdanım sızlıyor ama gerçekten ben bu ADS maçından çok kıllandım.. Bu sezon bazı maçlarda fark yiyen gençlerimiz bile böyle kötü, isteksiz, ne yaptığı belli olmayan bir görüntü sergilemedi..

Hocamızın hakkaniyeti bizim kafamızdan silecek bu tarz kötü düşünceleri inşallah..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2019 saat 16:51
şu an fenerbahçenin rize maçının tekrarını seyrediyorum merdivenlerde sadece 1 tek görevli oturuyor merdivenlerde ne ayakta ne de yerde hiç fenerbahçe taraftarı yok. Bizzim maçlarda da böyle olmalı sigara içeceklerde bi zahmet çay satılan yere gitsin.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2019 saat 16:59
bende dakika 83 te stadı terk ettim etme sebebim kadro değildi oynanan futbolda değildi çünkü takımımız atak üstüne atak yapıyordu tepkim m.diri ve düşüncesiz ergenlere idi saldır es-es gol gol gibi bağırmamız gerekirken maç başındaki saçmalıkların peşine birde zaten kaybettik maçı haydi mezara girelim der gibi sinan edizlere diye sözde tezahürat yapılınca bu yelkenleri indirmiş taraftar güruhuna kızdığım hatta cıldırdığım için stadı terk ettim çünkü birileriyle dalaşacaktım artık ben es-es gol gol gol diye tek başıma bağırıyordum ama taraftarlığı bilmeyen tipler hala m.dirinin peşinde takımı mezara sokuyordu daha fazla dayanamadım çıktım stadtan.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2019 saat 17:53
Eskişehirsporumuz Hatayspor maçı hazırlıklarına çift antrenman ile devam etti
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır