eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 13.Hafta Eskişehirspor-Çaykur Rizespor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 14:08
Ben daha önce fikrimi sundum insalar mesela kanatlı öünde buluşup stada kadar yürümeli protesto için ama 100-200 kişi değil binlerce kişi tabi etrafa ve trafiye zarar vermeden ses getirecek bir olay olması lazım ama acıkcası hiç ümitli değilimm
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 14:23
Alıntı yapılan marcus

Ben daha önce fikrimi sundum insalar mesela kanatlı öünde buluşup stada kadar yürümeli protesto için ama 100-200 kişi değil binlerce kişi tabi etrafa ve trafiye zarar vermeden ses getirecek bir olay olması lazım ama acıkcası hiç ümitli değilimm

Yapılması gereken bu. Zaten 15 bin kişi 15:30'da öyle ya da böyle Eskişehirspor için stadyumda olacak. 13:00'da şehir merkezinde binlerce kişi toplanırsın ve stadyuma yürürsün. 10 bin kişi bile olsak uçsuz bucaksız kalabalık olur. Tezahuratlarla ses getiririz. Bunu düzenleyecek olan da tribün liderleri. Ama kendileri uyuyor iki haftadır.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
uayuay Liste gör
Usta Yazar

Ugur Y.
Yer: Istanbul
  Alıntı uayuay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 14:39
Alıntı yapılan Android_26

Alıntı yapılan marcus

Yapılması gereken bu. Zaten 15 bin kişi 15:30'da öyle ya da böyle Eskişehirspor için stadyumda olacak. 13:00'da şehir merkezinde binlerce kişi toplanırsın ve stadyuma yürürsün. 10 bin kişi bile olsak uçsuz bucaksız kalabalık olur. Tezahuratlarla ses getiririz. Bunu düzenleyecek olan da tribün liderleri. Ama kendileri uyuyor iki haftadır.

Abi tribün liderlerine ihtiyacımız mı var? Biz organize edelim işte madem öyle. Açalım bi başlık, herkes etrafındakilere duyursun. Twitter'dan facebook'tan nereden ulaşabilirsek artık insanlara
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 15:40
erkan açıklama yapmış şimdi fabrikalar izin verecek belediye katkı yapacak ve 35 bin kişi olacağız
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 15:49
Alıntı yapılan uayuay

Alıntı yapılan Android_26

Alıntı yapılan marcus

Abi tribün liderlerine ihtiyacımız mı var? Biz organize edelim işte madem öyle. Açalım bi başlık, herkes etrafındakilere duyursun. Twitter'dan facebook'tan nereden ulaşabilirsek artık insanlara

Facebook üzerinden etkinlik oluştursun biri herkes davet etsin . Kaptanın açıklamalarından sonra bu stad dolmalı öyle ya da böyle sesimizi duyurmalıyız . Rize maçına futbolcular son maçmış gibi çıkacak . Onların bu vefasını kerşıklısız bırakmamak gerekir .
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 15:56
Erkan Zengin'in açıklamalarından da anlaşıldığı gibi bu iş bitti. Benim hiç umudum kalmadı artık. Borç miktarı altından kalkılabilecek düzeyde değil.
Eskişehirspor çarşamba günü tarih olacak. Devre arasına kadar puan silme cezaları gelir. Devre arasında bütün futbolcular kaçar gider. 2. yarıya U-21 ile devam etmenin de bir mantığı yok. Ligden çekilip önümüzdeki sezonu beklemek gerekiyor. Puan silme cezaları önümüzdeki sezonlarda da devam edeceği için 2020-2021 sezonunda sonra Bölgesel Amatör Ligde görüşmek üzere. Eskişehirspor düşmanları kına yaksın şimdi.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 16:05
Kardeşim böyle açıklama mı olur inşallah şehri hareketlendirmek için yapılmıştır. Biz her zamanki yerimizdeyiz bir zahmet siz de şu maça gelin. Böyle günlerde maça gitmek şampiyonluk maçlarına gitmekten daha çok anlamlıdır.
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 16:12
Ulan Halil !!!  Ulan Mesut !!! Ne kadar kansızmışsınız. . Ve ayrıca tribünlerde size toz kondurmayan, ölümüne koruyup söz söyleyenin üstüne adam salan, şu durumda dahi elle tutulur bir icraatı olmayıp sesi soluğu çıkmayanlar... Düşündükçe kafayı kırmamak elde değil.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 16:18
Daha 6 ay önce Samsun maçı şampiyon şampiyon eses şampiyon halil ünal başkan eses şampiyon diye bağırttıranlar ve efsane büyük başkan diye bağırttıranlar şuan hiçbir şey olmamış gibi davranıyor. Halil Ünal'a sallayan 6 ay önce hain damgası yiyordu daha 6 ay önce. Hadi ilk Halil Ünal dönemi protesto etmedin 2.de niye büyük başkan ilan ettin. Adam geçen yıl 108 milyon tl olan borcu 200 milyon tl yaptı 8 ayda.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2017 saat 16:40
Bursayı Trabzonu batırsa hoşcan ve halil gibi adamlar çok merak ediyorum bu takımlar ne yapardı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır