eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Spor Toto Süper Lig 2015-2016 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 191>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
Online Durum: Offline
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 22:39
şu ana kadar oynanan maçlara baktığımızda

Fener in Forvetleri Sow ve Fernandao 1 er gol atıp gorevlerini yapmış.

Antalya da Eto 2 ve Emrah 1 görevlerini yapmış.

Gs ye bakalım. Burak 1 ve Podolskı 1 görevleri tamam.

Sivas da Atıf 2 tane atmış ve görev tamam.

şimdi gelelim bize. Emre Güral ve Gekas? Emre ye de Gekas a da kızmıyorum. topu o bölgeye götürmekte sıkıntı yaşıyoruz. diğer takımların forvetleri goller atıp görevlerini yaparken biz şut dahi çekemiyoruz.

inşallah sezon başı olduğu için böyledir oyunumuz. yoksa bu tarz oyunla bir yere varamayız. eleştirmek için erken gibi gözükebilir ama transfer dönemi bittiği anda da herşey için geç kalmış olabiliriz.
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 22:44
Alıntı yapılan Sürgünn

Bakın sivasta da kadro yok ama sivasta sistem var abi biz işte bundan bahsediyoruz skibbe nin sistemi yok diye boşuna demiyoruz batuhanın yerine adam akıllı bi golcü olsa 4-5 olurdu maç sadece aatıf var adamlarda aynı bizim lawal gibi herşeyi yapmaya çalışıyor biraz burhan da ona destek oluyor ama kadroya baktıgın zaman transferde yapmamışlar bildiğin sivas defansı bildiğin sivas orta sahası forvette aynı hatta da costa falan da gitmiş

Ne?

Sivas'ta Kadro yok mu?

Yapma sevgili Onur...

Atif Seysu, Daha iki sezon ewel gol krali oldu.

Bugunku maci seyrettiysen Mehdi Tewil 'in muthis oyununu gormussundur

Cicinho gibi defans bize yillardanberi gelmedi

Halil ve Ersun'un yolladigi Burhan Sivas'ta harikalar yaratiyor.

Sivas'in en buyuk avantaji , takimin catisini teskil eden oyuncular 3 yildanberi beraber oynuyor

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2015 saat 23:04
Alıntı yapılan eseschicago

Alıntı yapılan Sürgünn

Bakın sivasta da kadro yok ama sivasta sistem var abi biz işte bundan bahsediyoruz skibbe nin sistemi yok diye boşuna demiyoruz batuhanın yerine adam akıllı bi golcü olsa 4-5 olurdu maç sadece aatıf var adamlarda aynı bizim lawal gibi herşeyi yapmaya çalışıyor biraz burhan da ona destek oluyor ama kadroya baktıgın zaman transferde yapmamışlar bildiğin sivas defansı bildiğin sivas orta sahası forvette aynı hatta da costa falan da gitmiş

Ne?

Sivas'ta Kadro yok mu?

Yapma sevgili Onur...

Atif Seysu, Daha iki sezon ewel gol krali oldu.

Bugunku maci seyrettiysen Mehdi Tewil 'in muthis oyununu gormussundur

Cicinho gibi defans bize yillardanberi gelmedi

Halil ve Ersun'un yolladigi Burhan Sivas'ta harikalar yaratiyor.

Sivas'in en buyuk avantaji , takimin catisini teskil eden oyuncular 3 yildanberi beraber oynuyor

aatıfı söyledim zaten bir aatıf birde cicinho var mehdi taouil üst düzey bi oyuncu değil ki bi lawal değil yani öyle bile olsa 3 kişiyle takım olunmaz bi kere santrafor yok mecnun otyakmaz bile dedi az önce santrafor lazım bunu zaten bugün de görmüşsünüzdür diye.
batuhan oynuyor bugün eğer Gekas veya Emre Güral sivasta olsa o kadar top onlara gelse telegolde dedikleri gibi 5-6 olurdu maç.

Tabi ama bakın bizde santraforda var hemde 2 tane var sivasta yok batuhan ligin en kötüsü. e bizde lawal var geçen sene biz yine top taşıyamadık ki ileri. sivas kaç tane taşıdı gs nin kadroya bakın sivasın kadroya bakın gs atak yapamadı. sistem de bariz sorun var sivas transfer yapmadı oyuncu sattı ama adamların sistemi var ben onu kast ettim
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 20:08
bugün tita beşiktaşı öldürür maç başlamadan söylüyorum
bana göre ligin en tehlikeli 3 hücum oyuncusundan biridir
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 20:48
Mersinde transfer yasagı var ama geçen senenın tüm oyuncuları yeni transfermiş gibi üstlerine koymuşlar.Nakulma bile bizde olsa atakta sorunumuz kalmazdı.
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: Eskisehir
  Alıntı ulm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 21:12
eyer bu mersine bugunkü konyaya akhisara osmanliya kayseriye iyi deyipde es es sime kötü diyene allah carpar nerde hazirlik macindaki osmanli nerde ligdeki osmanli
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 21:24
Alıntı yapılan ulm26

eyer bu mersine bugunkü konyaya akhisara osmanliya kayseriye iyi deyipde es es sime kötü diyene allah carpar nerde hazirlik macindaki osmanli nerde ligdeki osmanli

evet ben de skibbe iyi bir 11 çıkartırsa ve forvet alınırsa bu takımları geride bırakacağımızı düşündüm. maçlara biraz bakınca
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
  Alıntı ulm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 21:34
Alıntı yapılan meliheses

Alıntı yapılan ulm26

evet ben de skibbe iyi bir 11 çıkartırsa ve forvet alınırsa bu takımları geride bırakacağımızı düşündüm. maçlara biraz bakınca

aynen melih daha antep kasimpasa macina bakiyom icim daraldi lig nasil biter onlara bilmem kaldi bi rize yarinda onu seyredelim bakalim ama su anda bu oynanan maclar icinde bizden cok daha kötü takimlar var bize iki veya 3 oyuncu rahat rahat ligde birakir
Yukarı
ulm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
  Alıntı ulm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 21:42
besiktas mersine karsi 20 kisi oynuyor sanki mersinin durumu gercekten zor bu sene bide para sıkıntisi cekerlerse takim dagilir bence
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Yer: Turkey
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2015 saat 22:01
Kim bizden kötü diye analiz yapar olduk keşke biz çok iyi olsaydıkta kim ne yaparsa yapsın diyebilseydik bencede Mersin transfer yasağininda etkisiyle bizden çok kötü bide yeni çıkan takimlardan biri tutturamazsa tamamdir kümede kalmayı başarabilirsek gene büyük iş yapmış oluruz gerçekten bu senede büyük hedefler kovalatacak bize başkanımız kendisini alkışlıyorum.. Gecen sezon feda yiliydi bu sene virüs temizleme yılı oldu seneyede umarım veda yılımız olmaz
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 191>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır