eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kayıtsız Şartsız ESES!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
farukyal1965 Liste gör
Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı farukyal1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2014 saat 18:13
Müjdat Abi hala KIbrıs'tamı?
Ankara'ya geri mi döndü?
HASRETİNDEN PRANGALAR ESKİTTİM
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2014 saat 18:33
Alıntı yapılan farukyal1965

Müjdat Abi hala KIbrıs'tamı?
Ankara'ya geri mi döndü?

kıbrısta.

böyle bir başlıkla bizi hareketlendirmesi çok iyi oldu.

güzel günler göreceğiz. hoşgeldin Müjdat abi.
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2014 saat 18:34
Bu passoyu bana sonunda zorla aldıracaksın Müjdat abi
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2014 saat 19:45
şu şartlar altında es es için passolig almak lazımdır başka çare yoktur...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Kas/2014 saat 20:35
Müjdat Başkanı Sanırım Eskişehirspor Camiasından Sevmeyen Tek Kişi Bile Yokdur Adam Gibi Adamdır  Müjdat Başkan.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2014 saat 01:28
Şahsıma güzel sözler sarfeden tüm dostlara çok teşekkürler. Ama mevzu o değil, mevzu ESES'imiz :) Hepimiz az çok durumları biliyoruz ve içinde bulunduğumuz duruma üzülüyoruz. Buralara kolay gelmediğimizi de hepimiz biliyoruz. Çok çile çektik, çok mücadele ettik. Bazen olmayacak galiba deyip pes etme noktasına geldik ama şoku atlattıktan sonra yine mücadeleye devam ettik. Sonunda da başardık. O zaman durumlarımız çok mu iyiydi? Hayır. Yine benzer sıkıntıları farklı boyutlarda farklı şekillerde yaşıyorduk. Yine paramız yoktu, yine hacizlerle falan boğuşuyorduk, yine yöneticilerimiz ve teknik heyet hatalar yapıyordu. Bundan sonra da olacak hatalar, yanlışlar. Hataları elbette dile getirip eleştireceğiz, ama kırıp dökmeden, yakıp yıkmadan eleştirmek lazım. Hele kişilere olan kızgınlığımızı, o gitsin de takıma ne olursa olsun noktasına getirmek taraftarlığa sığmaz. Böyle kritik dönemlerde her şeyi sineye çekip, konuşmak için uygun zamanı bekleyip, bin düşünüp bir hareket etmek gerekir.Bu forumda yöneticiler, teknik adamlar zamanında şimdikinden çok daha sert eleştirildi ama takım da her zaman sonuna kadar desteklendi. Yapmamız gereken şimdi de budur. Passolig mevzusuna gelince :) Bence çok fazla ömrü kalmadı yani inşallah umarım :) Lakin durumlar böyle giderse el mecbur alacağız yapacak bir şey yok.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2014 saat 01:59
Alıntı yapılan banner

...Lakin durumlar böyle giderse el mecbur alacağız yapacak bir şey yok.

Ben şu paso işini bir daha düşüneyim bakalım... Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2014 saat 07:52
Mevzu Eskişehirspor ise gerisi teferruattır,gün destek günü...kayıtsız şartsız...
Allah 1 Eses 2 .....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2014 saat 09:04
doğru valla mevzuu es es ise gerisi teferruattır eses için passo alacağız mecburuz...şunu bilelim ki taraftar trübünde olmadı es es e bir haller oluyor.....
Yukarı
canba Liste gör
Yazar

Can Başar
Yer: eskişehir
  Alıntı canba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2014 saat 09:33
müjdat bey böyle bir konuyu açtığırız için şize çok teşekkür ederim.eskiden buraya gelen rakip sahaya korkarak çıkardı hakem keza düdüğünü taraftar baskısını hissederek öttürürdü.yani taraftar rakip üzerinde müthiş bir baskı yaratırdı.ben passoligi hiç düşünmeden aldım benim için de mevzu es es ise gerisi teferruattır. ben sahada elimden geldiğince takımımı desteklerim, onun için bende diyorumki haydı GERÇEK ES ES taraftarı erciyes maçında tribünü eski günlerdeki gibi şöyle bir dolduralım taraftar neymiş gerçek es es taraftarı neymiş tüm türkiye bir görsün
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,559 saniyede hazırlanmıştır