eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBirol Parlak

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 19>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
--ESES--26 Liste gör
Yeni Yazar

GÖKHAN
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2014 saat 11:17
hayırlı uğurlu olsun inşallah başarılı olur
ANTİ-BİZANS
Yukarı
emres26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Dur
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2014 saat 11:36
Hayırlı uğurlu olsun

Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2014 saat 12:09
Hoşgeldin Birol.Yönetimimizi de kutlamak gerekir.

Milli takıma çağrılmış bir oyunuyu 250 bin tl gibi bir rakama almak büyük işTeşekkürler yönetim.
Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2014 saat 12:29
Birol iki gün önce getirildi Eskişehir'e, bu transferin duyulmasını pek istemiyordu yönetim. Zannımca henüz 250.000 TL hesaba aktarılmamıştı. Ayrıca Süper Lig'den taliplisi de çoktu Birol'un.

Gelelim Birol'a. Forvet olarak başladığı futbol hayatına stoper olarak devam etti ve Fethiyespor'da iken milli takıma kadar yükseldi. İnatçı ve fizikli. Ayrıca Servet'in topu oyuna sokma beceriksizliğinin üzerine mis gibi oldu. Ayakları iyi sonuçta. Skor kötü giderken Diego çıkardı ya ileri, Birol'da deneyebilir aynısını..

Ben bu transferden umutluyum.
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2014 saat 13:12
hayırlı olsun inş.gençler bizi en iyi şekide temsil edecek başarılar.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2014 saat 14:01
250 bin liraya serbest kalma maddesi olduğu için bizim bunu ödememiz gerektiğinden bu rakamı biliyoruz ancak kendisi ne alacak bilmiyoruz ve resmi siteden veya kanaldan açıklama henüz yok. yine söylüyorum ŞEFFAF yönetimi sözleşme şartlarını iddia ettikleri şekilde Şeffaflık adına açıklamalarını bekliyorum.
bununla birlikte eğer transfer doğruysa başarılı bir transfer ama nezaketen kulübü ile görüşülmeliydi.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
hayatgüzel Liste gör
Yazar

veli
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2014 saat 18:19
ben birolun alınmasından mutlu olmadım...
niye mi?
bu çocuk iyi oyunuyla büyük olasılıkla çifte sakatlardan Diego ve akamingo dan ikisini de keser.
ya sonra...?
hepinizin tahmin edebileceği gibi Bizans ve Pontus takımları devre arasında çocuğun kanına girerek kafasını allak bullak ederler...birol da ben bilmem ,klübüm bilir diye demeç vermeye başlar...
sayın yöneticilerimiz de birolu satabiliriz diyerekten Bizans surlarının önünde yatmaya başlarlar..
bu arada kadrosunun bel kemiği futbolcularını fındık fıstık satar gibi istanbula satıp,bir vasat santrafora bile 5 kuruş para vermeyi çok görerek 35 milyon borç ile hala ilk üçe nasıl giriliyor,türkiyenin en borçlu 3.klübü olmayı nasıl beceriliyor...şaşkınım...
portakaldaki vitaminlerle işim olmaz.
Yukarı
efsane26es Liste gör
Deneyimli Yazar

MELİH
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2014 saat 03:42
Stoperde türk statusu gerekıyordu. Hayırlı ugurlu olsun...
1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
bogazinsimsegi Liste gör
Yeni Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2014 saat 11:24
muhtemelen akaminkonun yokluğunda şans bulup defansa monte edilecektir. defansa türk lazımdı çok yerinde olmuş transfer
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2014 saat 18:14
Alıntı yapılan hayatgüzel

ben birolun alınmasından mutlu olmadım...
niye mi?
bu çocuk iyi oyunuyla büyük olasılıkla çifte sakatlardan Diego ve akamingo dan ikisini de keser.
ya sonra...?
hepinizin tahmin edebileceği gibi Bizans ve Pontus takımları devre arasında çocuğun kanına girerek kafasını allak bullak ederler...birol da ben bilmem ,klübüm bilir diye demeç vermeye başlar...
sayın yöneticilerimiz de birolu satabiliriz diyerekten Bizans surlarının önünde yatmaya başlarlar..
bu arada kadrosunun bel kemiği futbolcularını fındık fıstık satar gibi istanbula satıp,bir vasat santrafora bile 5 kuruş para vermeyi çok görerek 35 milyon borç ile hala ilk üçe nasıl giriliyor,türkiyenin en borçlu 3.klübü olmayı nasıl beceriliyor...şaşkınım...
Ligde ilk üçe giremeyip, borçta 3. olmak da bir önceki yönetimin efsane başarısı işte naaparsın.
Bu transfere gelirsek; çok çok iyi transfer, hepsinden ötesi bu fiyata gerçek bir yönetim başarısı.hem genç hem milli hem de tam ihtiyaç olan bölgeye ve de bu fiyata.
Fethiyespor başkanı sadece kendini kurtaracak talihsiz bir açıklama yapmış. Nedir etik olmayan, Eskişehirspor bu cocugu serbest bırakacak ödemeyi sahte parayla mı yapmış?
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 19>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır