eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013 GENEL KURULU

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 113>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2013 saat 11:54
erken yapılmalı bu kongre bir an evvel olmalı. ve halka açık yerde olsun Atatürk stadında olsun. yürekleri varsa burda olsun kongre. taraftara açsınlar.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
eFsAnE UyAnDı Liste gör
Usta Yazar

soner eken
Yer: Turkey
  Alıntı eFsAnE UyAnDı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2013 saat 21:25
Renktasim fikirlerine katilmamak elde degil , secimin Ataturk Stadinda yapilmasi konusundada kamuoyu olusturmali.
Allahım sen ESKİŞEHİRSPORUMUZU Her Daim Koru,Kolla ve Yücelt.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2013 saat 21:50
Alıntı yapılan kalender 26

Genel Kurul Atatürk Stadyumunda veya halka açık bir yerde yapılsın.

Kulübü yönetenler gelip hesaplarını versinler. Yönetim ibra edilecekse halkın önünde ibra edilsin.

Ek Olarakda Yerel Basını Dışarı Ulusal Basınıda davet Edelim
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2013 saat 22:45
Alıntı yapılan esesyucel

Kulübü yönetenler gelip hesaplarını versinler. Yönetim ibra edilecekse halkın önünde ibra edilsin.

Birde pankart yaptıralım Yücel başkan "KARANLIKTAN AYDINLIĞA" olsun bitsin.
Eskişehirspor halkın kulübüyse halkın katılımının olmadığı bir kongrede düşünülemez.Bu taraftarın Ümit KARAN kadar değeri yokmu.?Beşbin kişiyi toplayıp imza töreni yapıyorsun,aç kongreyi halka herkes izlesin.
kalender
Yukarı
genclik26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: United Kingdom
  Alıntı genclik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2013 saat 00:00
Genel kurulu hazirran ayının başında yapmamak bu klübe ihanettir bunu yapanlar eskişehirsporlu olamazlar bu sözümde Erdal Şahbaz'a kapak olsun
Yukarı
aykut_26_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

AYKUT KARACA
Yer: eskişehir
  Alıntı aykut_26_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2013 saat 00:19
Kongre bir an önce yapılmazsa halimiz kötü olur. Geç kalırsa teknik direktör seçimi, transferler falan çok geç kalır. Bir çok sözleşmesi biten iyi oyuncuyu kaçırırız. Erkenden yapılıp gelen başkanın seneye olacak şeyleri bir an önce ayarlaması lazım.
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2013 saat 02:39

Alıntı yapılan genclik26

Genel Kurulu Haziran ayının başında yapmamak bu klübe ihanettir bunu yapanlar Eskişehirsporlu olamazlar ...

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2013 saat 02:51

Alıntı yapılan esesyucel

Birde pankart yaptıralım Yücel başkan "KARANLIKTAN AYDINLIĞA" olsun bitsin.
Eskişehirspor halkın kulübüyse halkın katılımının olmadığı bir kongrede düşünülemez.Bu taraftarın Ümit KARAN kadar değeri yokmu.?Beşbin kişiyi toplayıp imza töreni yapıyorsun,aç kongreyi halka herkes izlesin.

İyide Halil arkadaşım birde iyi adamsa
Birde böyle düşün Kulübün kasasında 200 milyon ytl bırakıyor kulübü kim alırsa alsın diyor bukes adama haksızlık yapmış olmayızmı
Şayet böyle bişe yaparsa ben Eşek gibiyi bırak katır gibi anırmayı bir borc bilirim hadi HALİL Arkadaşım yüzümüzü kara cıkart da görelim Cry
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2013 saat 11:04

KALEMİNE SAĞLIK HAKKI KUTLU..

Es Es’te kongre üyeleri başka dünyadan mı geldi

Hayatın bütün karmaşası içinde, birçoklarına anlamsız gelse de hiç olmazsa “ait olduğun tek büyük sığınak” olarak gördüğün Eskişehirspor’un, tabii ki sürekli başarısını, şampiyonluklarını görmek isteğiyle yanıp tutuşuyorsun.
Sadece başarı için sevmiyor, seni anlamlandıran, seni, aynı paydada buluştuğun dostlarınla “bir” yapan Eskişehirspor’un, kim büyüklüğü nasıl tanımlıyorsa, öyle olmasını, kabul görmesini, tuttuğun takımınla ve dolayısıyla seninle saygının en üst perdesiyle konuşmalarını istiyorsun…
Derdin, ne şampiyonluk, ne zenginlik, ne ün, ne övgü…
Sen, desteklediğin takımınla birsin, saygı görmek istiyorsun…
Şampiyona saygı duyanlar için, şampiyon olmak…
Zenginliğe tapınanlar için zengin, tanınanı değerli bulanlar için başarılı olmak istiyorsun…
Senin tek derdin var…
Seni hayatın bütün çıkmazlarından sıyıracak, iki saatliğine de olsa seni başka boyuta taşıyacak, maçtan sonra, kazanamasan bile herkesin saygı duyacağı, herkesin öveceği bir “şeye” ait olmanın verdiği mutluğu sana yaşatacak bir Eskişehirspor istiyorsun…
Saygın olsun, sevmeyen bile büyüklüğünü kabul etsin, rakiplerin korksun istiyorsun…
Sen, kendini Eskişehirspor ile özdeşleştirmişsin…
Sen, o olmuşsun…
O, sen…
İşte onun için üzülüyorsun, içten içe ağlıyor, çok umutla beklediğin yarınlarının gün gün elinden alındığını görüyor, sinirleniyor, tepki gösteriyorsun, tepki göstermekte sonuna kadar haklı olduğunu biliyor, “niye böyle tepki gösteriyorsun” diyenlerin neyin peşinde olduklarını anlayamıyorsun…
Sen taraftarsın…

BİZLER FİGÜRANSAK MAÇLARI 750 KİŞİ İZLESİN!
“O, ben; ben o’yum” dediğini, yani takımını yönetenlerin yanlış yolda olduğunu görüyorsun…
“Git” diyorsun…
“Senin Eskişehirspor’un ile benim ki başka oldu artık, git Allahaşkına” diyorsun…
Bir zamanlar arkasından koştuğun, umudun yaptığın başkanına bağırıyorsun, “Sen değiştin, eskiden böyle değildin. Bak artık bu takımın büyüklüğünü taşıyamıyorsun. Seni mazimdeki gibi hatırlamak istiyorum. Seni hep kalbimde tutmak istiyorum. Takımımı da kendini de küçültmeden git” diyorsun…
Görüyorsun…
Bir zamanlar ağzından her çıkanı dikkatle dinlediğin başkanının şimdi her söylediği birileri tarafından yalanlanıyor. Bir zamanlar her gördüğünde sarılmak istediğin başkanın şimdi birilerini yumrukluyor, hem de Eskişehirspor için değil, kendi geleceği için. Hayal kırıklığına uğradığını, geleceği dair umudunun kalmadığını anlatmak istiyorsun, her seferinde “Ben yaptım, ben şöyleyim, ben böyleyim” laflarıyla karşılaşıp üzülüyorsun, “Hani ‘biz’dik, şimdi ne olduk” diyorsun…
Duymuyor…
Duymadıkları gibi bir de seni suçluyorlar…
“Bu takıma para harcayan sen olabilirsin, kombine alan, bilet alan, lisanslı ürünler satın alan sen olabilirsin, ancak bu takımın geleceği konusunda en küçük bir düşünceye sahip olamazsın. Sen figüransın, yalnızca para harcayan, en küçük bir düşüncesi olmaması gereken, yüreksiz, beyinsiz bir figüransın” diyorlar…

KONGRE ÜYELERİ NASIL BU KADAR FARKLI DÜŞÜNEBİLİR
Sen taraftarsın…
Sen Eskişehirsporsun, Eskişehirspor sen…
Yüreğin dağlanıyor…
“Git artık” diyorsun “Daha fazla birbirimizi kırmadan, dökmeden, üzmeden git…” diye haykırıyorsun…
Geleceği karanlık görüyor, uyarmak istiyorsun…
Sana “Sus” diyorlar…
Sen taraftarsın…
“Kararı kongre üyeleri verir. Senin hiçbir söz hakkın yok” diyorlar…
Anlamlandıramıyorsun. “Bu kongre üyeleri Eskişehirspor taraftarı değil mi? Bu takımın saygınlığını kaybettiğini, küçüldüğünü, aşağılandığını, geleceğinin karartıldığını görmüyor mu? Nasıl bizden farklı düşünebiliyorlar ki, bunlar Eskişehirspor taraftarı değil mi?” diyorsun…
Susuyorlar karşında…
Sana yanıt veremiyorlar…
“Biz” diyorlar “Başka türlü düşünürüz. Biz, bizim geleceğimizi düşünürüz. Biz varız. Bu ‘biz’de siz yoksunuz. Biz doğrusunu biliriz, bu doğruda Eskişehirspor yoktur. Biz, istediğimizi yaparız, çünkü önemli olan biz’izdir. Biz Eskişehirspor’un kongre üyeleriyiz. Biz ne dersek o olur...”
Ürperiyorsun…
Üşüyorsun…
Güneşin, ayın, yıldızın…
Eskişehirsporun…
Kimin ellerinde yarabbi…
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
Nestor26 Liste gör
Yazar

Bartu Can
Yer: Turkey
  Alıntı Nestor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2013 saat 13:05
Hemen yapilsa su kongre de ESKISEHIRSPOR'umuz karanliktan aydinliga ciksa bir an once...
İyi günde ESESli, kötü günde sapına kadar ESESliyiz.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 113>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır