eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 13.Hafta Trabzonspor 0 - 3 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
okankan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı okankan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 13:25
Üst sıralardan kopmamak için en az bir beraberlik almamız gerekir.
ES-ES
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 13:33
Bir Taraftar olarak inanın trabzonda Trabzonsporu yenmeniz bana eskişehirde fenerbahçeyi yenmenizden daha çok seviç verir...

Keşke yenseniz Trabzonsporu Trabzonda yenmek  imkansızmı hayır hiçde imkansız değil..yeterki çok isteyerek oynayın futbolcu kalitemiz şu ligde hiç bir takımdan geri kalır değil.
Yukarı
cenkhan Liste gör
Deneyimli Yazar

cengizhan
  Alıntı cenkhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 17:48
evet arkadaşlar hep aynı dua ve temennideyiz şu 61 uşaklarını trabzonda yenmek üç ezik istanbul takımlarını istanbulda 5 - 0  yenmekten çok daha özel,güzel ve inşallah da öyle olur.yeterki aslan es es imiz bunu istesin ve tüm gücünü ortaya koysun.

Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 19:07
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan Onur26

pek umutlu değilim.

Alıntı yapılan lvntkrgl

son 2 haftayı gördükten sonra ; hiç de umutlu değilim açıkçası...

Alıntı yapılan Starsky

Biz Trabzonspor'u yenemiyoruz malesef...

Alıntı yapılan jack_sparrow

Deplasmanda değişik oynuyoruz o yüzden hiç umutlu değilim  1 puan alırsak sevinirim.

Arkadaslar ,suan lig dördüncüsüyüz ,lider ile aramizda 4 puan var öyle veya böyle sampiyonluga oynayan takima karsi galibiyeti kil payi kaciriyoruz ,peki sizdeki bu UMUTSUZLUK neden sahsen ben pek anlayamiyorum ,umudun bittigi yerde yasamda olmaz......

umudumuz bitmiş, biz ölelim o zaman hüsnü abi

bu 4 alıntı sahibinin umutsuzluğu arada olan 4 puan farktan mı kaynaklanıyor sizce?...14 puan fark da olsa insan şampiyon olacağına inanabilir; ki daha 10 lu haftalardayız ve 14 puan fark bile 3 puanlı sistemde rahat rahat kapatılabilir...işte mesele de 4 puan fark varken bile inancımızın birileri tarafından kırılmasındandır...

bizim umutsuzluğumuz tam zirveye yaklaşırken yapılan frenlemeler, yapılan tutarsız açıklamalar, şeffaf(!) yönetimimiz vs.vs. dir...
bu ve benzeri olaylar sizin halen umudunuzu kırmıyorsa(bu asla şampiyonluk istemediğimiz anlamına gelmez) diyecek fazla şey yok

herşeye rağmen yine de inşallah kazanırız diyorum...
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2012 saat 20:28
Alıntı yapılan lvntkrgl

Alıntı yapılan

Alıntı yapılan

Alıntı yapılan

Alıntı yapılan

Alıntı yapılan

herşeye rağmen yine de inşallah kazanırız diyorum...

Iste isin özü bu Levent    .....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
esufukkara26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk
Yer: Siirt
  Alıntı esufukkara26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 00:26
Ben yeneceğimizi düşünüyorum..biz kapanan takımlara karşı zorlanıyoruz sivas fb gibi ama trbzn açık oynayacaktır seyir zevki yüksek bir maç olcaktır diye düşünerek yeneceğimizi idda ediyorum
Sevgin heryerde Eskişehir
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 00:53
Edit
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
  Alıntı eskspor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 04:51
birileri eses iin el frenini çekiyor amaç gene ts yi ilk dörde sokmak bırakalım bu işleri insanları kandırıyorlar
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 07:09
bu sene trabzon zor atıp zor yiyiyo,yanlış forvet tercihi yaptılar janko şenol hocanın oynattığı sistemin adamı değil eneramo daha iyi olurdu jankoyu getirene kadar.iyikide olmamış,olcanı durdurmak lazım aydın vakası olmaz yine umarım,orta sahalar eşit güçte hürriyet,alper,tello ya karşı soner,colman,sapara var karşı tarafta dengeli maç olucak gibi duruyo 1 puan iyidir trabzon deplasmanında ama kazanırsak tadından yenmez
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2012 saat 07:25
Bence açık oynamak lazım trabzona çünkü onlarda açık oynayacak kimin şansı tutar gol atarsa yener olay bu 3 ihtimalli maç..
   Kaç haftadır şansımız tıutmuyor direkler vs. bu sefer Trabzona patlarız inşallah bu böyle gitmez büyük ihtimal Trabzona fena patlayacağız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır