eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

20 Ağustos İftar Organizasyonu(gerçekleşti)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
relámpago26 Liste gör
Yeni Yazar

Serhat
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı relámpago26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 00:23
Toplu alınan her karara saygı duyar ve uyarım.. ESDER ANKARA ile ortak hareket etmek bence de birlik ve butunluk için iyi olur....
DELİKANLI ADAMIN TUTTUĞU TAKIM NÜFUS CUZDANINDA YAZAR...
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 00:32
Bu saatten sonra zor toparlarız..
Rezervasyonu iptal ettiriyorum o zaman.
Ben Telefonda özellikle Eskişehirlimisin diye sordum meseleye takılıp kalmayacağım ama
Yer ayırttığımız restoran için söylüyorum ''Kişinin söylediği herşeyden kendisi sorumludur ve kendine getirisi götürüsü vardır.Keşke yanlış bişey varsa yanlış duyumlar aldıysan Barış kardeşim bana telefonla bildirseydin şimdi iptal için karşıda kim olursa olsun hoş karşılamaz.
Kendi adıma olsa gam yemem Eskişehir adını verince hassas olmamız gerek
çünkü işin içinde kurumsal bir kimlik var.
Herneyse telafi ederiz.Eğer haftaya öteleyecekseniz benim   22 Agustos'a kadar gece gündüz vaktim var ve müsaitim.
Esder ile birlikte olalım ve daha geniş yemekte toplanalım.Yaklaşık 4 5 arkadaşım,abimiz
bana özelden döndü mazeretleri vardı bu sayede onlarda katılmış olur.
Genel kanı pazar olmasından yanaydı o yüzden benim fikrim 1 hafta sonraya
21 Ağustos pazar olsun.
Bu saatten sonra Barış sana iş düşüyor bulduğunuzu söylediğin nezih yerler
için ya bana söyle irtibata geçelim
ya sen irtibata geç
ya da Esder ayarlayacaksa bizlere buradan,özelden,telefondan bi şekilde bildir ki
bu noktaya gelene kadar 10 gün geçti. Şimdi organize olmak için 21 Agustosa yaklaşık 1
hafta 28 Ağustosa 2 hafta var

benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
alper_LLT_06_26 Liste gör
Yazar

alper çetin
Yer: ankara
  Alıntı alper_LLT_06_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ağu/2011 saat 10:41
ve yeni yeri de buraya kocaman yazmayalım daha dikkatli olalım !
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2011 saat 00:08
Sonuc olarak bugün (Pazar) iftar organizasyonu yok.. Ertelendi.. Tarih netleşince bildilerecek. Bu mudur?
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2011 saat 00:34
Son günlerde iftar yemeğimizle ilgili mekan araştırması ve ESDER ANKARA ile tarih belirlemesi konusuyla ilgilendim.Mekan bellidir.Eskişehirli bir abimiz olup yeri Kızılaydadır.Herkese özel mesaj yoluyla bildireceğim.ya da cep telefonundan arayacağım.Yemeğe kayıt yaptıran herkes özel mesajla bana cep telefonu numarasını da bıraksın.

TARİH : 20 AĞUSTOS CUMARTESİ

İFTAR YEMEĞİ LİSTESİ
1 ) Barış BAŞ
2 ) Ankaradaki Ünieseslilerden
3)Ankaradaki Ünieseslilerden
4)Ankaradaki Ünieseslilerden
5)Ankaradaki Ünieseslilerden
6)Ankaradaki Ünieseslilerden
7)Ankaradaki Ünieseslilerden
6)relámpago26 (Serhat)
8) Red_Lightning (Fatih)
9)esolimpiyat    ALİ abi
10) Oktay
11)Oktay
12)esolimpiyat Ali Abinin Eşi
13)esolimpiyat Ali Abinin Kızı
14)alper_LLT_06_26
15)Tulpar26
16)Tulpar26
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2011 saat 08:53
Bu hafta iftar yemeğinden beni affedin. Malum çalıştığımızdan iftar yemeklerini hafta sonuna bırakıyoruz. Geçen hafta toplanacağız diye ertelediğim iftar yemekleri sözüm var. Bu hafta (cumartesi ve pazar)katılmam mümkün değil. özür dilerim.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2011 saat 09:27
Ne dicem Ankara tayfası.. Eğer Gençler'i yenersek 20 Ağustos'ta Konya'da maçımız var. Hızlı trenle Konya 1 saat. Bilet tanıtım fiyatı 10 lira filan olur tahminim. Maç ücretsiz olabilir. İftarı Konya'da yapar mıyız?
Yukarı
Red_Lightning Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Ankara
  Alıntı Red_Lightning Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2011 saat 10:27
Katılım artsın diye erteledğimiz iftar yemeğine katılım azalmasıyla başladık. Ali abi ilk firemiz ki haklıdır kendisi.
Ahmet Konya'da iftar konusu bana uyar gibi görünmekle birlikte herkesin katılabileceği bir şey midir bilinmez. Bu arada sen yazdırdın mı listeye adını? 
Başkent'in Kırmızı Şimşeği
Yukarı
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
  Alıntı EryamanlıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2011 saat 10:47
Müjdat abiden ses yok. Ne olduğunu bilen var mı? Bu gibi organizasyonlarda daima bulunurdu kendisi. Kaç zamandır "banner" nickini görmüyorum. Gözlerim arar oldu forumda Müjdat abiyi...
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2011 saat 14:30
Alıntı yapılan Red_Lightning

Katılım artsın diye erteledğimiz iftar yemeğine katılım azalmasıyla başladık. Ali abi ilk firemiz ki haklıdır kendisi.
Ahmet Konya'da iftar konusu bana uyar gibi görünmekle birlikte herkesin katılabileceği bir şey midir bilinmez. Bu arada sen yazdırdın mı listeye adını? 

İlk bakısta mantıklı gelmişti Maç Konya'da 9bucukta. maç 11bucukta biter. Yani konya'dan yine hızlı trenle dönemeyiz. En azından TRT'de beraber izleriz iftardan sonra.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır