eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ŞEHİTLERİMİZ İçin Yürüyoruz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 02:57
 Şehitler için yürüyüş kampanyası , Ordumuz ve komutanlarımız beş para etmez kampanyasına döndü.Hainler eline sadece silah almıyor ki ...
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 03:03
Ordunun içine pkk'nın sızdığı görülüyor ve bağırılıyor bencede tüm yetki orduda olursa ayvayı yemişizdir.
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
  Alıntı ermnuniesesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 03:07
Alıntı yapılan serhattunga

Tamamen provakatör !

Kusura bakma arkadaşımda pravakatör dediğin adam kuzey ırakta aslanlar gibi askerliğini yaptıda geldi.Şu at gözlüklerini atında bakın bi artık ya.Bu ülke ekonomisinin her yıl 3'te 1'i orduya gidiyor.Lakin hala 1972 moden Amerika'nın marshall yardımında verdiği BENZİNLİ kamyon kullanılıyor.Tek bir parçası binlerce dolara mal oluyor.Bunun gibi binlerce şey saymakla bitmez.Biz sürekli öğünüyoruz ordumuz şöyle güçlü böyle güçlü diye..İmrallıdan emir geliyor göz göre göre 13 tane gepgenç fidanımız şehit oluyor.Bu mu güçlü ordu?Hiç mi modernizasyon olmaz bi birlikte? Eğitimsiz adamın dağda ne işi var? Bu nebiçim mantık allah aşkına biri bana açıklasın ya.Bu göz göre göre intahar demektir.Şu anda git bak Eskişehir deki hava eğitime.f-16 lar kaç yaşında? Bir ülke ekonomisinin 3'te 1'i nedemek ya???? Biz bu ülkede memurun maaşını dağıtamadığımız zamanlarda bile ordudan tek kuruşu esirgemedik !! Sonuç? 3-5 çapulsuza boyun eğmek mi? Kandile kadar gidip çoban sülo'nun bir telefonuyla operasyonu iptal edip geri dönmek mi? George Bush la Çoban Sülonun arası bozulmasın diye kaç operasyon iptal oldu acaba? Ben evladımı kahraman gibi şehit olsun diye gönderirim bu vatana efendi !! Sen paşanın 5000tl maaşını verme bakalım 5 dakika otururmu o koltukta.Adamın emekliliği geçeli 12 yıl olmuş hala emekliliğini vermiyor.Bu nedir allah aşkına ya? Ben 35 kiloluk sırt çantasını 1 ay çıkatmadan dağda çiçek toplamak için değil çapulcu öldürmek için taşıdım efendi pravakatör fln derken sözlerine dikkat et!! Antalya'da teztour da rehberim.Gel gör bir ayda kaç paşa general tura katılıyo!! Bu adamların tatilde ne işi var hala? Terörün en yoğun olduğu zaman paşaların generallerin tatil için kuyruğa girdiği zaman!! Bu nedemek oluyo? Bu adamların hala Karpuzkaldıranda ,orda burda ne işleri var????? 13 şehit olmuş sabahına adam bana tur rezarvasyonuna geliyo !! Provakatörmüş...
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 03:39
Alıntı yapılan Neferizm26

Ordunun içine pkk'nın sızdığı görülüyor ve bağırılıyor bencede tüm yetki orduda olursa ayvayı yemişizdir.

ya arkadaş hiç mi sıkılmıyorsunuz..su saatte senin hayal bile edemediğin bir tepede mehmetçikleriyle yan yana bekleyen insanlardan utan...

senin dediğini terörist dese vallahi üzülmem,ama bunu bizden biri söyleyince insan üzülüyor...
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 04:02
Ben haberlerden sitelerden sosyal ortamlardan en önemlisi OLANLAR'dan görüyorum ki söylüyorum.Doğu da artık %90 uzman askerler,komandolar görev yapıyor gündüz vakti 13 şehit o komandolardan kolay mı ki o kadar o it sürüsü de kimmiş nasıl yapıyor bunu bizim askeri ekipmanlarımızdaki üstünlüğümüz dünya seviyesinde radarlar uydular hiç mi bilemiyoruz o köpekleri biz nereden şehit veriyoruz BOMBA ATIP YANGINDAN MI ? Yok artık ya bunlara da inanan var mı Allah aşkına.Tabi ki namusuyla görev yapan şerefiyle yaşayan askerlerimiz çoğunlukta ama yanlış yola düşen askerler yok mu bir bakın.İşin için bir iş olduğunu kim göremiyor kim...Biz de mutlu değiliz ama uyan Türkiye'm...  
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
Fermandel Liste gör
Yazar

Adnan Aşkın
  Alıntı Fermandel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 04:50
Güçlü Orduymuş peh!... Deniz kuvvetlerinin güçlü subaylar yetiştirdiği Deniz Harb Okulu'nun emekliye ayrılmak zorunda bırakılan komutanı anlatıyor. Bir kaç yıl önce irticai faliyetler nedeniyle soruşturmaya alınan genç bir öğrenci şöyle diyor. "bir gün gelecek buradan tek bir gemi bile hareket edemeyecek " Bu olay bana Irak'ın bombalanması esnasında bir tek hava kuvvetleri cisminin dahi hareket edemeden hava alanlarının bombalanması. Bu nun bir tek açıklaması var, bizdeki gibi ordunun içine sızmaları. Komşu ülkeler bunun önemini bizden daha iyi kavramış olmalılarki onlara uygulanan istila paketi değişik bir strateji ile hazırlanmış!... Bizde ise önce içini boşalt dizayn et, anahtar teslim demokrasi! Sen ortadoğuya yönel usta-laş biz senin demokrasini bedavaya kurarız!... Bunları anlamak için illede 50 yıl geçmesi gerekmez, anlatılanı değil kendi okuduklarımızı iyi anlarsak herşey belirginleşir. Vatan uğruna şehit olanları ve gazilerimizi saygıyla anıyorum yaralılara 'Allah'tan şifa dilerim.
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 10:10
Orduda bazı sıkıntılar mevcuttur lakin bu tüm orduya tukaka dememize sebeb değildir. Ülkelerin ayakta durması için sadece ekonomi asla yeterli değildir. Ordusu olmayan bir devletin ayakta durmasına imkan yoktur. Ordunun bazı subayları Kemalizmi yanlış yorumlayarak ihtilal ateşlerini devamlı yanar vaziyette tutmaları yanlışına karşılık hükümetlerinde aynı yanlışa devam ederek tüm orduyu şüpheli duruma düşürmeye çalışması bizim için çok vahim bir gelişmedir. Burada yorum yapan iki görüşte ki insanlarda aynı yanlışları devam ettiriyorlar ve karşı görüşü sadece karalama çabasındalar. Lütfen oturup sakin düşünelim tek bir cumhuriyetimiz tek bir ordumuz tek bir devletimiz var.
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 10:28
Biz yürüyelim herkes herşey kaldıgı yerden devam edecek!
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
ahmet-KKŞ Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: K.K.Ş.
  Alıntı ahmet-KKŞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 10:52
bende diyarbakırda yapmaktayım askerliğimi dün torende bende vardım  o yetim  kalmıs küçük bebeği gorunce  çok kotu oldum devletede yazıklar olsun içişleri bakanı ve jandarma genel komutanı harıc hıc bır yetkılı katılmadı ne başbakan ne koşener hep celenk yollamıslar bıde terbıyesızce valla yazıklar olsun
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
Yukarı
sinanes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sinanes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 11:58

pusuya düşürülen askerlerimiz daha önce kaçırılan askarlerimizi aramaya giderken pusuya düşürülen askerlermiş, benim anlamadığım neden hep aynı senaryo bu tür görevlere ordu da bu işler için özel yetiştirilmiş bordo ve mavi berelililer varken   neden bu işin en acemileri bu tür tehlikeli görevlere gönderilir adamın zaten 3-4 ayı acemi eğitimi geriye kalmış 10-12 ayı bu adam bu sürede araziyi ne kadar tanıyacak, pkk nın köpeklerinin hayatları o arazilerde geçiyor.. bizden nedense bordo ve mavi bereliler ya baskından sonra yada karakollar basıldıktan yani iş işten geçtikten sonra olay yerine sevkediliyor, biz bordo ve mavi berelil askerlerimizi sadece törenlerde yürüsün boy göstersinler diyemi yetiştiriyoruz, bunun mantıgını biri lütfen bana açıklasın???

bence türkiyede ordu mantalitesi baştan aşağı revizyona tutulmalı Türk Silahlı Kuvvetlerimizde 367 GENERAL varmış (dünyanın en büyük ordusu amerikada bile bu sayı daha azmış) bu generallerin yarısıda ankarada bulunuyormuş, bana bu tespit bile çok ilginç geldi.. artık pkk olayının bunca yıldır neden çözülemediğine hiç şaşırmıyorum. :(
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır