eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2011-2012 transfer sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 306>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
SakallıKedi Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 00:32
Yarın Boyd İşi Biticek Gibime Geliyor Bu hafta İçerisinde Boyd ve Paulaoyu Bitiremezlerse Bi Daha Transfer Falan Yapamayız Hadi Be Yönetim Başarın Bu Transferleri
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 00:36
Bence yönetimin oyunu olabilir bu gelişmeler.Mehmet Yıldız gibi sağ gösterip sol vurabilirler.Diğer takımların devreye girip işi bozmamaları için sürekli gündemi bunlarla meşgul ediyorda olabilirler.Yarın hiç ummadığımız ve gündemde olmayan bir oyuncu pat diye imzayı basarsa şaşırmam.Yönetimimize güveniyorum
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 00:47
 Eskişehir'i gel, gez, gör. İstemezsen git 
Eskişehir'de yaz sezonu bir hayli hareketli geçiyor! Kulüp, futbolcuları tek tek getiriyor, yediriyor, içiriyor, şehri gezdiriyor... Ama bir türlü transfer gerçekleşmiyor.
Paulao ile başlayan şehir turu Halil Altıntop'la devam etti. Andreas Wolf da turistik gezisini tamamlayıp, Werder Bremen'i seçince, olay internet sitelerine düştü.

Es...kişehirspor önce yıldız isimlerle görüşüyor, son futbolcular tek tek şehre geliyor. Durum böyle olunca taraftarı heyecan basıyor, ancak transferler bir türlü gerçekleşmiyor. Oyuncuları yediren içiren yönetim, karış karış şehri gezdiriyor. ‘Her şey dahil' muamelesi gören futbolcular ise tatilini geçirip geri dönüyor. Seyahat paketi ise şunları içeriyor: Yıldızlar ultralüks araçlarla karşılanıyor, daha sonra kısa bir şehir turu yapılıyor. Eskişehir'in en güzel yerlerinde yemek yiyen futbolcular, ardından tesisleri gezip, hem başkan hem de teknik heyet ile görüşüyor. 222 adlı gece kulübünde ise oyuncular günü tamamlıyor. Braga'nın stoperi Paulao ile başlayan Eskişehir turu, Halil Altıntop ile devam etti. Nürnberg'in kaptanı Andreas Wolf da gezisini tamamlayıp gitti!

Yenileri gelecek ama...

Halil'i Trabzonspor'a kaptıran Kırmızı Şimşekler, teknik heyetin çok istediği Andreas Wolf'ü de Werder Bremen'e uğurlayınca, olay internet sitelerine düştü. Yönetim şimdi prensipte anlaşmaya vardığı golcü Webo ile Kris Boyd'u bekliyor. Ancak taraftarların aklını aynı soru kurcalıyor: Ya sadece tatile geliyorlarsa...

BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 00:50
Serdar ÖZKAN; sorunlu bir futbolcu, bjk baktı bundan fayda yok serbest bıraktı, gs aldı, gs baktı bundan bir fayda yok, ag aldı, onlarda serbest bıraktı, demek ki onlarda bundan bir fayda gelmeyecek dediler. Bana göre Serdar bize hiç lazım değil, sorunlu futbolcu, egoist, kendi kendine çalım atıyor, genellikle de hiç pas vermiyor, ama son vuruşları çok berbat. Sezer ÖZTÜRK'ün sol alağı olamaz Serdar ÖZKAN, bence. 
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
jampol Liste gör
Deneyimli Yazar

es esli güzel yarim
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 00:51
Alıntı yapılan ermnuniesesfan

Bence yönetimin oyunu olabilir bu gelişmeler.Mehmet Yıldız gibi sağ gösterip sol vurabilirler.Diğer takımların devreye girip işi bozmamaları için sürekli gündemi bunlarla meşgul ediyorda olabilirler.Yarın hiç ummadığımız ve gündemde olmayan bir oyuncu pat diye imzayı basarsa şaşırmam.Yönetimimize güveniyorum

bencede paulo diyip transferin son günü bakarsın bilicayı getitirlr
Yukarı
Optimus Prime Liste gör
Yeni Yazar

İbrahim
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 00:56
Şu oyuncuların gelip gitmesine takılmayın fazla  gelip görüyorlar  ,  işlerine gelmiyorsa giderler ..  Gelecek adam 2 ay sonra  teyzemi özledim, yiğenimi özledim , kıl tüy , burda şu yok bu yok diyip huzursuzluk cıkarıcağına  baştan nokta konulsun daha iyi işte  gelip gönülden oynayıp hem kendi kariyerini  yukarıya cekmeye calışıcak hemde  bu sayede  takıma daha fazla katkı verecek  oyuncu herzaman  daha faydalı olur  ..

Yukarı
Mamuca Liste gör
Yazar

Hakan Özden
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 00:57
Sakarya Gazetesi'ne göre dün Kris Boyd Eskişehir'e geldi ve sessiz sedasız şehri gezdi kendisine Ev baktı.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:12
Boyd sessizce
29 yaşındaki forvet oyuncusu Boyd dün sessiz sedasız Eskişehir´i gezdi. İskoç asıllı futbolcu ile bugün İstanbul´da Başkan vekili Mesut Hoşcan son kez görüşecek. Anlaşma olursa golcü futbolcu Kartepe kampına gidecek.

Eskişehirspor´un renklerine bağlamak istediği İskoç futbolcu Kris Boyd  dün sessiz sedasız sportif direktör Ümit Karan ile birlikte Eskişehir´e geldi.
Menajeriyle birlikte önce İstanbul´a gelen  Boyd yöneticilerden Mesut Hoşcan ile ön görüşme yaptı. Başkan vekili Mesut Hoşcan ile yapılan görüşmenin ardından Boyd, menajeri ve Ümit Karan dün Eskişehir´e gelerek ev bakıp tesisleri ve şehrin işlek yerlerini gezmeyi ihmal etmedi. 

NAZ YAPIYOR.

Öte yandan stoper konusunda Braga´nın savunma oyuncusu Paulao´yu transfer etmek isteyen ve futbolcuyu Türkiye´ye davet eden Eskişehirspor bu futbolcuyla bir türlü buluşamadı.  Konuyla ilgili olarak bazı haber ajanslarına  açıklama yapan sportif direktör  Ümit Karan "Paulao  mazeret göstererek gelmiyor. Eğer  birkaç gün içinde  gelmezse bu transferden vazgeçebiliriz. futbolcuyu İstanbul´a bekliyoruz" demekle yetindi.

Sakarya

Yukarı
Nusrat Liste gör
Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:14
Şu ana kadar yapılan tüm transferler , bakın hepsi diyorum , ya tutarsa transferleriydi. Kelepir fiyatlara yapıldı , yönetim kulübün döner sermayesinden yalnızca bir transfer için , o da 300.000 Avro , harcadı. Üstelik devre arasında da hiç bir transfer yapmamamıza karşın , 8 oyuncumuzu da takımdan gönderdik ve takımın bütçesini rahatlattık.

İnsanın aklına bin bir türlü şey geliyor , nereye gidiyor acaba bu paralar ? Yönetimin açıkladığı mali tablonun meşruiyeti zaten tartışılmaya devam ederken , bir de 5 kuruş para harcamayınca yönetim , insan iyiden iyiye işkilleniyor.

Vallahi çok enteresan...
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2011 saat 01:15
Kris Boyd transferinin olacağına inanıyorum. Bu dakikadan sonra üçüncü futbolcu ile de aynı durum yaşanmaz. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 306>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,608 saniyede hazırlanmıştır