eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıZafer Tüzün İstifa!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 136>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 14:27
[QUOTE=hanibal]

forumdaki seviyesizlik devam ediyor.bazen açıp okuduğum için kendime kızıyorum.

Çok doğru ,lakin Esesli olmak bir hastalık ve bu hastalık bizi buraya bağlıyor... Burada Halil Altıntop için bile futbolcumu dendi...Daha ne bekleyebilirsin ki.

Ben de  Eskişehirspor forması giyen , Eskişehirspora hizmet etmiş insanlara küfür edenlere karşıyım... Herkes üç kağıtçı ,herkes namussuz .....Bi biziz anasını satayım dürüst,şerefli.....namuslu....

Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 14:27
bu forumda zafer tüzün'e de sallayanları gördüm ya...daha diyecek bişey bulamıyorum??????????
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 14:29
çok negatif bir topluluğuz.adam harcamaya bayılıyoruz.rıza bjk lı yaramaz,bülent fb li maç satar şimdide sıra zafere geldi.ama lafa gelince bizden olsun,kendi şehrimizden olsun çamurdan olsun.eski efsane futbolcularımızdan hangisinin bir faydasını gördük hiçbirinin hepsini yönetimler küstürmüştü.bu kulübe hizmeti geçen kim varsa belediye başkanından işadamına kadar sarara kadar hepsine kulplar takarak kendimizden soğuttuk.herşeyi bırakın amigo orhanımızı bile kendimizden soğuttuk düşünebiliyormusunuz kimsenin sahip olamadığı amigo orhanı bile kendimizden soğuttuk.

ama lafa gelince eskişehirli olsun çamurdan olsun.yok zafer penaltıları atmasaymış hiç olmazsa hepsini atmasaymış madem atmış niye sevinmişmiş kısaca niye ekmek yediği kabın içine etmemiş neden şerefsizlik yapmamış diyoruz.yok efendim istanbul takımlarına büyük dermiş esese gelince küçük dermiş.e biz ne yapıyoruz lafla söylemesekte davranışlarımızla adamlara büyük demiyormuyuz.yok ya sezeri zaten elimizde tutamayız 5-6 kuruşa verelim,ya alperi bir yıl daha tutsakta seneye 10 kuruşa satsak,yok canım o futbolcu bize gelirmi diye kendimizi yerin dibine sokarken esesin büyüklüğüne helal getirmiyoruzda biri üç büzük deyince aslan kesiliyoruz.bu kadar büyüksek çarşı pazar futbolcu pazarlayacağımıza alperin yanına onun kadar kaliteli kimi koyalım diye düşünelim,sezerin yanında kimi alalımda seneye ligin tozunu atalım diyenimiz yok.ama söze gelince oooo çooook büyüğüz o futbolcularımızı satmak için kapısında yattığımız takımlar küçücük.büyüklük böylemi olur.bizden bu kafayla hiçbir şey olmaz.

bakın bakalım futbol camiasına kaç tane flaş eskişehirli oyuncu var,kaç tane bırakın süper ligi 3.lig takımını çalıştıran eskişehirli hoca var.kaç tane futboldan anlayan yöneticimiz,menejerimiz var.e yabancıya karşıyız,kırk yılda bir görev verilen eskişehirliye karşıyız,kırkyılda bir bulduğumuz alper gibi değerlerimizi hemen satmaya hevesliyiz.biz seneye zirvede iddialıyız biz büyüğüz canım kendi adıma söylüyorum kafamız büyük beynimiz küçücük.
Yukarı
beafirt Liste gör
Yazar

Emre Çelik
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 14:48
Başkana hırsız-teknik direktöre şerefsiz-topçusuna kaşar diyebilen ve hala ben bu renklere gönül verdim diyecek kadar yüzsüz insanlar topluluğundan Zafer Tüzün hakkında iyi şeyler yazmalarını mı bekliyodunuz?
Sallayın abicim sallayınnnn!!!!
eses ulannnnnnnnn
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 14:48

eses' e 4 penaltı niye atmayacak? profesyonel futbolcu atacak tabi.. 

EĞer alper potuk ya da eskişehirden yetişen herhangi biri başka takıma gider ve bize 3 değil 5 gol bile atsa , o kişi hakkında fikrim hiç bir zaman değişmez. Eğer bilerek bize karşı oynamazsa , ben o zaman şüphe ederim o futbolcudan.
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 14:51
Forum yönetimi çok aksıyor. Ekip genişletilmeli...
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 14:51
Karşı falan değilim yanlış anlaşılmasında.Birisi bana Danışmanlığı açar mı.Yani ne yapacak.Klüpdeki tam olarak görevi nedir.  Yani bir konuda  bilgi ve düşüncesi alınmak için kendisine danışılan görevli kimse midir yoksa daha değişik bir görevimi olacak.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 15:13
Lig tv yorumculuğu yaparken 3 büyütülmüşlere daima 3 büyük diyen şuan başına geçtiği takımımıza böyle küçük takımlar diyerek hitap eden bu takıma 3 numara küçük olan bu adamın ne işi var danışmanlıkta. Ben kabul etmiyorum kardeşim. Bu takıma yakışmıyorsun zafer tüzün... Ayrıca bize attığın o penaltılarıda unutmadım.  Azcık eses ruhun olsaydı zaten  takımın fenerbostan 3-0 onde iken 4. penaltıyıda atmakda ne oluyor o günler asla ben ve benim akranımdakiler unutamaz...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 15:21
"Sezer Öztürk'ün kalitesi  Eskişehirspor'u aştı" diyen Zafer Tüzün'ün bu görevde ne işi var? Aynı cümleleri Alper için de kullanmayacağını, onun da aklını karıştırmayacağını, Fener'e pazarlamayacağını nerden bilebiliriz? Bu cümleleri kuran, bizi Fener'den küçük gören bir adama söz söylemeyen taraftarımıza da helal olsun diyorum. Böyle hedefsiz insanlarla şampiyon olacağız değil mi?
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 17/Haz/2011 saat 15:24
Biri bir şey demiş, arkasından da yine herkes gaza gelmiş. Kimsenin Zafer Tüzün'e hakaret ettiği falan yok, birisini eleştirmek demek, illa sallamak demek değildir. Bazı gerçekler var ve bunlar apaçık ortada.

1. Bu adam Fenerbahçeli ve Fenerbahçe camiasının içinden bir isim. Bu halde Esesimizin çıkarlarını nasıl sonuna kadar koruyacak.

2. Kendisi televizyonlarda İstanbul takımlarından sürekli 3 büyükler diye bahsediyor ve Eskişehirspor'u bir Anadolu takımı olarak görüyordu. Daha Eskişehirspor mentalitesini tam kavrayamamış birisi nasıl yönetici olarak görev yapacak?

3. Son olarak kendisinin görev tanımı nedir, bugüne kadar nasıl bir yöneticilik başarısı göstermiştir de bu görev için seçilmiştir? Yönetimle aralarında nasıl bir anlaşma yapılmıştır, ne kadar para alacaktır?

Bunlara söyleyecek bir lafınız varsa söyleyin, yoksa o buna salladı, şu buna salladı deyip laf kalabalığı yapmayın.
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 136>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır