eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBasından Haberler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 347>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2007 saat 12:35
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2007 saat 17:16
TFF 1. Lig ilk hafta maçlarında, yeni transferlerle kadrosunu güçlendiren Antalya ve Eskişehir'in, sezona galibiyetle başlayacağını düşünüyorum.

http://www.spor3.com/artikel.php?artikel_id=102486
rıdvan dilmenin yazısı.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2007 saat 23:28
TRT 1' de bizden bir taraftar Eskişehirspor'la ilgini soru göndermiş. ö.Üründül; - Geçmişte Eskişehirspor'un maçlarını seyretmek için Eskişehir'e çok gittim. Amigo Orhan'ı o müthiş kadroyu çok seyrettim.
Mehmet: - Türk utbolunun en büyük yürek acısıdır Eskişehirspor'un süper ligte olmaması. Buna ksk'yi ve göztepeyide ekleyebiliriz. Bukadar büyük bir kent ve taraftar süperligte olmalıdır.

gibi cümleler kullandılar.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
easyrider Liste gör
Yazar

murat özdemir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 17:22
Trabzonspor kulübü vestel'in manisaspor'dan desteğini çekmesi üzerine yaptığı açıklamada kendilerini Anadolu İhtilali'ni yapan kulüp olarak göstermiş. Milliyet gazetesinin internet sayfasındaki haberin linkini aşağıya kopyalıyorum. Bunlar futbol topunu bomba sanarken biz şampiyonluğa oynuyorduk, kalkmışlar ihtilalden falan bahsediyorlar.

Yorum olarak da şöyle bir mesaj attım:

Türkiye'de Anadolu İhtilali'nin yapan Es-Es ve Göz-Göz'dür. Unutanlara seneye hatırlatacağız inşallah. Göz-Göz'ü de en kısa sürede hak ettiği süper lige bekliyoruz.
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 13:42

Karşıyaka’dan
Göz Göz’e başkan!

Göztepe A.Ş’yi satın alan Altınbaş Holding’in kulüp başkanlığına getirdiği İsmail Hakkı Gül, Karşıyakalı çıktı. İlk, orta ve lise öğrenimini Karşıyaka’da tamamlayan Gül’ün, 7 yıl Karşıyaka Masterler Takımı’nda forma giydiği açıklandı.

FANATİK
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 15:35
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 15:52
Alıntı yapılan esgun

Karşıyaka’dan
Göz Göz’e başkan!

Göztepe A.Ş’yi satın alan Altınbaş Holding’in kulüp başkanlığına getirdiği İsmail Hakkı Gül, Karşıyakalı çıktı. İlk, orta ve lise öğrenimini Karşıyaka’da tamamlayan Gül’ün, 7 yıl Karşıyaka Masterler Takımı’nda forma giydiği açıklandı.

FANATİK

Yanlış haber yapmışlar, Göztepe'ye Eskişehirspor'lu başkan dense daha doğru olurdu.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2007 saat 10:29
Hakan sayesinde tarihe geçti!

Hakan Şükür sadece kendi tarihe geçmekle kalmadı, Boşnak kaleci Sedin Tanoviç'in adını da unutulmazlar arasına soktu!

Galatasaray, Milli Takım ve Türkiye Ligi’nin en çok gol atan ismi olan Hakan Şükür sadece kendi tarihe geçmekle kalmadı, Boşnak kaleci Sedin Tanoviç’in adını da unutulmazlar arasına soktu! Çünkü Kral, 1. Lig’deki ilk golünü 26 Şubat 1989’da Sakaryaspor forması ile Eskişehirspor kalesini koruyan Tanoviç’e attı. Boşnak kaleci, “Oyuna sonradan giren uzun boylu ve incecik bu delikanlının büyük bir golcü olacağını daha o gün anlamıştım” dedi. Tanoviç, bir yıl sonra Hakan’la Sakaryaspor’da birlikte oynadı.

Yukarı
yakuza26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal
Yer: Sevdamın Şehri
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 00:10

Es-Es geliyor: 2-0

TFF 1. Lig'de Eskişehirspor, kendi sahasında Mardinspor'u 2-0 mağlup etti. Maçın gollerini 6. dakikada penaltıdan Engin ve 44. dakikada Serkan kaydetti.

Bu sonuçla Eskişehirspor 3'te 3 yaparak puanını 9'a yükseltirken, Mardinspor 3. maçından da puansız ayrıldı.

STAT: Atatürk
HAKEMLER: Oktay Demiray, Uygar Bebe, Emin Yıldırım
ESKİŞEHİRSPOR: Cenk, Coşkun, Ersin, Ömer, Doğa, Mehmet Akif (Birol dk. 76 ), Tufan, Serkan (Zafer dk. 87 ?), Engin (Mustafa dk. 72 ), Koray, Ulaş
MARDİNSPOR: Vedat, Levent, Murat, Cevat (Sabri dk. 21 ), Ercan (Fırat dk. 61 ), İbrahim, Koray Karagözoğlu, Ahmet, Burhan, Mehmet Albayrak, Evren (Mutlu dk. 54 )
GOLLER: Engin (dk. 6 pen.), Serkan (dk. 44)
SARI KARTLAR: Serkan, Mustafa (Eskişehirspor), Koray Karagözoğlu, Ahmet (Mardinspor)
09.09.2007
Kaynak : Sporx.com ve İHA
Eskişehirspor demek; bir şehrin alın yazısı demektir..
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 22:24

T.Kayacı:  - Takım olarak değil ama sonuç olarak geçen seneki gibi  3 te 3 yapan bir Eskişehirspor var, tüm Eskişehir şimdi Malatya deplasmanını merak ediyor. Ama bu seneki takım çok farklı.

Güney: EsEs’ler lige fırtına gibi başladılar.

Mardin td: Eskişehir’e şampiyonluk yolunda başarılar, kutluyorum….

M Diyadin: Maç öncesi kamuoyu herkesin fark beklediği maçtı, saman alevi gibiydi. Oyundan memnun değilim. Dönem dönem sahamızda kaldığımız dönemler oldu. Kazandığımız için iyi.

T.Kayacı:  Eskişehir zor bir deplasman, 1 puanı Mardin hesaplamamıştır bu dönemde. Engin ve Serkan 2. ligi çok iyi biliyor. Bu kişi Eskişehirspor’u taşıyorlar.

Bana göre yorumlar ve özellikle görüntüler çok kısa. 2sn tribünleri gösterdi. Sahaya atlayan sazandan bahsetmediler. 10 sn tribün görüntüsü olsa fena mı olurdu?

Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 347>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır