eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bucaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2010 saat 15:17
Buca İbrahim Dağaşan ile Anlaşmış
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 13:31
Alıntı yapılan sedefes

buca bence kesinlikle düşmez altyapısı sağlam takım...ayrıca Buca spora Ümit Karan ı tavsiye ediyorum...Ümit Karan Bucasporu uçurur.....:)
  altyapı takımları hep iyi yerlerde bucanın ancak pek fazla verim alabildekleri söylenemez. son yıllarda çıkardıkları mehmet batdal var onun dışında bu büyük topçu olur denen oyuncu ben bilmiyorum varsada. kaldıki bülent uygunla beraber yeni sivas olma yolundalar.

bülent uygunun sivasta sıfırdan takım kurma sevdası az daha sivası bank asya ya yolluyordu. şimdi ikinci kez yeni bir takım kuruyor ve az çok kariyerinin ne yöne gidiceğini belli eder bucanın performansı. ligte ne yapıcağı belli olmayan bir takım şimdi.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 13:37
Buca nın alt yapısı 12-13 yaş gruplarıdır abartmayalım. Çok daha iyisi EsEs de mevcuttur alt yapının 15-16 17-18 ve A2 de çok değerli milli olmuş futbolcularımız var.
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 13:39
'' Paraşütsüz '' diye tabir edilen düşmenin en güçlü adayıdır 7-8 bin kişilik atmosfersiz koy stadları da cabası...
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2010 saat 14:14
bucanın yeni stadını görmediniz heralde
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 12:22
stadları 9 bin kişilik ve yeni yapılan bir stad. hiç de köy havasında değil. güzel bir stad. sadece kapasitesi yüksek değil ama zaten türkiye ortalamasında 9 bin kişi fena değil. bizim ortalamamız geçen yıl 12 bin kişiydi
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 13:10
Alıntı yapılan ESCOBAR !

'' Paraşütsüz '' diye tabir edilen düşmenin en güçlü adayıdır 7-8 bin kişilik atmosfersiz koy stadları da cabası...
dostum saçmalama bucadayım ben üni için . süper ligdeki çoğu takıma göre maç atmosferleri cok ıyı yeri göğü inletmesini biliyorlar Wink
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 13:21
Katılıyorum Buca nın yeni stad baya iyi Ampute Futbol için Alıştırmalara gidiyorum o stadın yanına.Ama tek sorun çok Uzakta olması stadın
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
ESCOBAR ! Liste gör
Usta Yazar

escobar
  Alıntı ESCOBAR ! Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 13:52
Alıntı yapılan 26esesalikan

Alıntı yapılan ESCOBAR !

dostum saçmalama bucadayım ben üni için . süper ligdeki çoğu takıma göre maç atmosferleri cok ıyı yeri göğü inletmesini biliyorlar Wink
Dostum sende saçmalama , 15 senedir buca maçlarına gittim ara sıra , süper lig değil onların yeri , B kategorisi yeni adıyla 2.lig
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2010 saat 13:54
İnşallah çıktıkları gibi düşerler LOL Ayrıca aramızın sorunlu olcağıda kesin gibi bişi Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır