eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

"Küçük Şifo" Cennetine kavuştu!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
Online Durum: Offline
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 12:57
Allah rahmet eylesin bir anne babanın evlat acısı yaşaması kadar kötü birşey yok...
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 13:22
Allah rahmet eylesin.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 13:53
Allah rahmet eylesin Anasının Basanının Başı Sagolsun

Yanlız Bu başlık Bence Burası Olmamlıydı Bjk Tarafından Devam Edilmeliydi İşin Garip Yanı Eskişehirde 100 lerce Cocuk Ölüyor.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
yoncacı Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Emin Sungar
Yer: Turkey
  Alıntı yoncacı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 19:18

Eskişehirspor'umun duyarlı taraftarları için bu tip durumlarda rakip makip söz konusu değil. Bu konuyu bir çok kulübün (belkide hiçbir kulübün) sitesinde/forumunda bulmak olanaksızdır. Bizleri farklı yapanda bu. 40 yıl öncede böyleydi, ne mutluki gene böyle.

Küçük BJK taraftarına Allahtan rahmetler dilerim.
İstanbulluyum, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı esgüvenes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 20:34
Allah rahmet eylesin çok zor 11 yaşında daha
RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 20:55
allah rahmet eylesin...
...
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 21:36

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2010 saat 23:52
Alıntı yapılan yoncacı

Eskişehirspor'umun duyarlı taraftarları için bu tip durumlarda rakip makip söz konusu değil. Bu konuyu bir çok kulübün (belkide hiçbir kulübün) sitesinde/forumunda bulmak olanaksızdır. Bizleri farklı yapanda bu. 40 yıl öncede böyleydi, ne mutluki gene böyle.

Küçük BJK taraftarına Allahtan rahmetler dilerim.

Peki bey efendi fb gs taraftarıda olsa yada eses taraftarı olsa aynı düşünceyi tekrarlayacakmısınız 40 yıl öncede bizanslı degildik şimdide bizi farklı kılan esas meselede bu benim msjımı iyi oku ne diyorum minik esesli taraftarlardan 100 lerce ölen var hangi birinin icin başlık acılıyor allah rahmet eylesin tabiki ama konu acmak bence hem sakıncalı hemde sanki bjk ye sanki yalakalık gibi oluyor gibime geliyor bana yada ben öyle düşünüyorum ilakide dile getirilecekse bunu bjk başlıgında dile getirle bilirdi şimdi kalkıpta biri demesin ne alakası var diye son zamanlarda özelikle türbünlerde bjk lilerin icden dolaşması kaleyi icden yıkmaya calışması sanki bana onlara yol gösteriyoruz gibime geliyor

İşin Acıkcası bana ters geliyor bir başlık acılması mutlaka yapılacaksa bjk başlıgında yapılmalıdır bir bildigim olmasa saten bişe demezdim ama icimizde cok sayıda bjk li olması Eskişehire vurulmuş bir darbe olarak görüyorum ve ne kaybediyorsak hep bu duyarlı taraftarlarımızın sayesinde kaybediyoruz bizler iyi niyetle yaklaştıkca onlar bizim arkamızdan vuruyorlar bence bu başlık sakıncalı vede şunuda ifade ede bilirimki tüm cifte kimlikliler şimdi bana baya kızacakdır işin acıkcası ben bizansın hiçbir takımına tahamul edemiyorum belki başlıgı acan arkadaşada bunları düşünemeiş ola bilir ama bence sakıncalı tekrar ediyorum bjk başlıgında etmeleri bence daha uygundu bizansın hicbir altyapısı yada lobilerine göz yumdurmak istemem Nasıl Eskişehir Bursa Macında Aramıza sızarak bizleri düşman etilerse bu kişiler bende bunlara göz yumdurmak istemem konuyu daha fazla uzatmadan bu başlıgın acılması bence sakıncalı

Tekradan allah rahmet eylesin bjk ailesinin
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 00:12
talihsiz bir hastalığa yakalanıp,küçücük yaşında bu Dünyadan göç eden minik yavru için bile polamik yapıyorsun ya Yücel kardeşim,pes! Nolmuş ki bjk.sayfasına değilde, Sohbet / Eğlence / Diğer Konular forumuna açılmışsa konu,bu tür işlerde bari muhalif çıkmasın.
Allah kimseyi böyle çaresiz duruma düşürmesin,evlat acısı yaşatmasın.
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2010 saat 01:32
Alıntı yapılan 26_26_26

talihsiz bir hastalığa yakalanıp,küçücük yaşında bu Dünyadan göç eden minik yavru için bile polamik yapıyorsun ya Yücel kardeşim,pes! Nolmuş ki bjk.sayfasına değilde, Sohbet / Eğlence / Diğer Konular forumuna açılmışsa konu,bu tür işlerde bari muhalif çıkmasın.
Allah kimseyi böyle çaresiz duruma düşürmesin,evlat acısı yaşatmasın.

Bir bildigim var diyorum size siz polimik diyorsunuz
Bizim cocuklarımızdan 100 lercenesi öldü hangisi icin başlık acıldı
Türbünlerimizde pek cok bjk li türedi bunudamı bilmiyorsunuz
Bu şekilde yavaş yavaş icimize sızdıklarınıdamı bilmiyorsunuz
Tamam allah rahmet eylesin ama sayfa acılması bence cok sakıncalı
Nasıl Eskişehir Bursa Macından önce aramıza sısma olacak dedim kimse inanmadı ve sısıldı aramız acıldı bir bildigim varki onu sölüyorum kimsede yanlış anlamasın sayfayı acana bir şey demiyorum saten art niyet yokdur icinde ama alet olmuş oluyor farkında olmadan
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır