eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eurovision 2012

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2010 saat 22:19
şarkıyı begenmedim ama avrupalıları tiye almak adına bence Müslüm Babayı yollamalıydık,,yada ne biliyim Orhan Gencebayı,,,bu dedigim sanatcıları kötülemiyorum sadece manga avrupaya yakın bunlar uzak deil,ve olabildigincede onlardan uzak olalım,tüm avrupayı toplasak bi Türkiyenin kültürü eder,boşuna onlar avrupa birligini kurmuyo,hepsini toplasan anca Türkiye eder,degerlerimizi bilelim,eurovizyonlada dalgamizi gecelim...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2010 saat 23:08
Geçen seneki şarkıyla 1. olamadıysak,popomuzla kuş tutsak yine olamayız.Ayrıca şarkıyı pek beğenmedim.Ermm
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Yer: Eskişehir
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Mar/2010 saat 23:33
kötü
inşallah iyiler arasına girer
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2010 saat 10:18
Katılmayalım şu saçmasapan yarışmaya.

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Mar/2010 saat 15:53
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2010 saat 06:47
Alıntı yapılan izzetiz

şarkıyı begenmedim ama avrupalıları tiye almak adına bence Müslüm Babayı yollamalıydık,,yada ne biliyim Orhan Gencebayı,,,bu dedigim sanatcıları kötülemiyorum sadece manga avrupaya yakın bunlar uzak deil,ve olabildigincede onlardan uzak olalım,tüm avrupayı toplasak bi Türkiyenin kültürü eder,boşuna onlar avrupa birligini kurmuyo,hepsini toplasan anca Türkiye eder,degerlerimizi bilelim,eurovizyonlada dalgamizi gecelim...
bence ankaralı namık gitmeliydi yarışmaya hem avrupalılarla kafamızı bulurduk hemde bu saçma sapan yarşmayı yerden yere vurup KATILMIYORUZ birdaha deyip çekip gelmeliydik
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Mar/2010 saat 10:30
sevgili izzet,müslüm gürsees ve orhan gencebay'ın müzik tarzının Türk kültürüyle bir alakası yoktur,onlar arap kültüründen gelen arabesk müzik söylemekteler kendi kültürümüzle katılacaksak ancak yöresel oyun havaları türküler veya Türk sanat müziğinden katılmamız gerekir...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2010 saat 16:49

Norveç’in başkenti Oslo’da düzenlenen 55.  Eurovision Şarkı Yarışması’nın ilk 10 finalist salı akşamı belli oldu. İlk finalistler; Arnavutluk, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna-Hersek, İzlanda, Moldova, Portekiz, Rusya, Sırbistan ve Yunanistan oldu. Temsilcimiz Manga 27 Mayıs’ta(bugün)yapılacak 2. Yarı Final’de yarışacak.

Telenor Arena’da 17 ülkenin yarıştığı birinci yarı finali, 21 ülkede yaklaşık 150 milyon kişi canlı yayınla izledi.

Yarı finalde ilk kez sonuçları belirleyen oylamada, televizyon izleyicilerinin cep telefonu mesajları ile jüri oyları eşit oranda etkili oldu.

Ev sahibi Norveç’in yanı sıra her yıl olduğu gibi Almanya, Fransa, İspanya ve İngiltere doğrudan finale katılıyor. Doğrudan finale katılanlar 29 Mayıs’ta sahne alacak.

BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2010 saat 16:58
acıkcası hiç bir degeri olmayan tamamen saçma sapan bir organizasyon zaten hepimizin bildigi gibi adil bir oylama olmuyor malesef herkes komsusuna kıyak geciyor ama nedense biz bu yarısmayı ülke olarak fazla abartıyoruz gibi geliyor bana cokda ciddiye alınacak birsey degil aslında biraz ti ye alabilmeliyiz bu yarısmayı yada bazı ülkelerin yaptıgı gibi hiç katılmamamak protesto etmeliyiz

katılalım ankaralı namıkla arabada beş evde on beş
yada turgutla ah seni gidi gidi bitli satıyla falan hep beraber makaraya saralım bu avrupalıları
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2010 saat 16:59
Alıntı yapılan lord of eses

katılalım ankaralı namıkla arabada beş evde on beş
yada turgutla ah seni gidi gidi bitli satıyla falan hep beraber makaraya saralım bu avrupalıları

Ajdar diyorum, başka da birşey demiyorum. Tongue
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır