eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Emirdagspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2009 saat 10:50
Emirdağlı...
Nefer
Yukarı
erdal76 Liste gör
Yazar

erdal
Yer: eskişehir
  Alıntı erdal76 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2009 saat 11:04
Konyadaki playoff finaline giderken(o zamanlar lise öğrencisiydim)Emirdağda çocukları görmüştük yol boyunca.Hepsi ilkolkul çocuklarıydı.Bazılarının ellerinde ayyıldızımız bazılarının elindede esesimizin bayrakları vardı.Özellikle yol boyunca dizildikleri belliydi ve el sallayarak,bayrak sallayarak bizi zafere yolluyorlardı.Aynı günün gecesi zaferi kazanıp dönerken  ise yaşadığmız şeyi asla unutamam.Emirdağdan geçerken bazı ağabeylerimiz otobüsümüzün önüne adeta atlayarak bizi durdurdular.Sonra bizim otobüse birisi diğer otobülerede birer tanesi binip,bizi Emirdağın merkezine yönlendirdiler.İstedikleri yere varığımızda ise gördüklerim harikaydı.Bizden öncede çok sayıda otobüsü oraya çektirmişler ve bizim taraftarlarla beraber şampiyonluk kutlaması yapıyorlardı.Belki inanamayacaksınız ama oraki bira kasalarını bir kamyona sığdıramazdınız ve hepsi ikramdı.Orada bir saat kadar kalıp şampiyonluk kutlaması yaptık.Tabii bende bir saat boyunca elimden şişeyi hiç eksik etmedim.Nede olsa hayatımda ilk defa sebilini bulmuştum :)
İşte o günden sonra, Emirdağı Eskişehirden hiç ayırmadım.Bu başlıkta biraz gecikmeli olsada,ba çok iyi oldu diye düşünüyorum.Teşekkürler
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
Yer: Turkey
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2009 saat 11:05
ha Emirdağ ha Bozüyük hepsi bizim ilçemiz onlar nasıl şehrimiz Eskişehir diyorsa bende onları ilçelerimiz olarak görüyorum ... Afyon da üniversite okurken Bilgisayar dersimize giren hocamızın arabasıyla çarşıya giderken bir kaç dakika memleket sohbeti yapmıştık .Nerelisiniz hocam diye sorduğumda Emirdağlıyım demiş bende o zaman siz Eskişehirlisiniz dediğimde ise ee yani demişti ... Aynı şekilde Bozüyük'te yaşayan akrabalarımız arkadaşlarım da var onlarda Eskişehir'i şehirleri olarak görüyor hatta ben Bozüyük ü ilçeden bile yakın görüyorum merkeze uzaklığı 30 dk olan mahallemiz Wink 
Bırakın logomuzu kullansınlar,bırakın rengimizi taşısınlar BÖLGE OLARAK FUTBOLDA ÖNCÜLÜK YAPMAK BİZİM GÖREVİMİZ NE MUTLU BİZE ...
İnşallah Emirdağspor da dilediği yerlere gelir sonuçta ordaki genç futbolculara sorsanız Emirdağspor dan sonraki ilk durakları ESkişehirspor olsun isterler ...
Clap Başarılarınız daim,yolunuz açık,Allah yar ve yardımcınız olsun ...Clap
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2009 saat 11:21
Emirdağla Bozüyük ü Eskişehire bağlasalar nüfus 1,000,000 u aşar.Smile
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2009 saat 11:38
aslen emirdağlı doğma büyüme eskişehirliyim.ne emirdağlılığıma nede eskişehirliliğime laf söyletirim.
olurda bir gün esesimiz avrupada maç yaparsa bakın görünki esesimize desteklemeye gelenlerin iddaa ediyorum eskişehirliler hariç %80 i emirdağlı olacaktır
hele birde maç belçika yada hollandada olursa taraftarın  belkide tamamına yakını emirdağlı olacaktır hiç kimsenin kuşkusu olmasın.
bilecik in bozyüyük ü neyse afyonun da emirdağı odur.her ikiside eskişehirli sayarlar kendilerini
ve bugün denizli maçında açık tribünde çok rahat  en az 1000 e yakın emirdağlı olacaktır
şişen köfteler
Yukarı
fransali1991 Liste gör
Usta Yazar

onur
Yer: France
  Alıntı fransali1991 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2009 saat 16:03
Aslen Emirdag'liyim umarim 3.lige çikariz
You will never walk alone!!!
Yukarı
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2009 saat 06:41
Vallahi ne yalan söyliyeyim, bizim burda Belçika'da Emirdag'li çok, islerine gelince Eskisehir'li olurlar, gelmeyince Emirdag'li olurlar... Cogu, Emirdag'li olduklari için bundan utanirlar, Eskisehir'in bu kadar gelismesindeki en büyük pay Emirdag'lilarinmis bide öyle diyolar... Kahvede maç izlerken ES ES hakkinda ileri geri konusurar, ben deliririm, lafi söylerim "Eskisehir'de gezerken iyi, Eskisehir'liyim diye millete hava atiyosunuz vs vs ondan sonra gelip bu sehrin takimini asagiliyosunuz, madem öyle bi daha benim sehrime gelmeyin biiiiiiiiiip", ondan sonrada kipkirmizi olurlar, çeker giderler!
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2009 saat 08:21
emirdağlı mı uzak dursunnn
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2009 saat 08:35
Evvelki sene amcaoğlum gelmişti rizeden...
Üstünde de o seneki ES-ES formalarımız vardı...
Konya'da bedesten içi denen çarşıda gezerken
kaşık satan bir esnafla ayak üstü sohbet etmiştik...
70'li yıllarda ES-ES'in maçları için Konyadan otobüs
kaldırdıklarını anlatmıştı... Çook gerilerde kaldı o günler
dediğinde o günler geride ama daha güzelleri ilerde demiştik...
O zamanlar her anadolu insanı gibi onlarda bizansa
karşı onları temsil eden ES-ES'in peşinden gittiklerini
anlatmıştı heyecanla...
İstemeyeni zorla tutamayız; bizansa kolpa olmakta
kişinin kendi seçeneğidir...
İsteyen bizle beraber olur bir olur coşkumuza katılır
memleketi farketmez... Kendisi gibi Anadolu insanı
olmayı seçer; Anadoluluğu yani delikanlılığı seçer ve
onun peşinden koşar...
Ama bu konuda Emirdağ ve Bozüyüğün yeri ayrıdır
tabii ki... Onlar bizden ayrı olduğu fikri hiç aklımıza gelmedi...
Ben nasıl Konyada yaşayan bir eskişehirli isem onlarda başka
ilde yaşayan kardeşlerimiz...
Mühim olan gönül bağıdır...
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2009 saat 09:37
Alıntı yapılan apples26

emirdağlı mı uzak dursunnn

Abicim yazmayıver şuraya şöyle bir cümleyi..Yazdında ne oldu Allah aşkına?
Burada birsürü aslen Emirdağlı olduğunu söyleyen EsEs taraftarları var,bizim bilmediğimiz Emirdağlı EsEslilerde vardır şüphesiz.

Durup dururken Emirdağlıların sana karşı önyargılı olmalarını sağlamana ne gerek var?Hadi onu geçtim Emirdağlıları EsEsten soğutur şöyle bir cümle(Burası herkese açık bir forum herkes okuyor).Artmasın mı taraftar sayımız bunu mu istiyosun?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır