eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yararli Bilgisayar Programları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
Online Durum: Offline
  Alıntı NURİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2008 saat 10:13
Araçlar menusünde internet seçeneklerinde giriş sayfası bölümünü değiştiremiyorum. Farklı internet sayfaları açılmakta. Spam veya virüsden dolayı olabilir mi? Nasıl düzeltebilirim?
Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2008 saat 11:13
Alıntı yapılan NURİ

Araçlar menusünde internet seçeneklerinde giriş sayfası bölümünü değiştiremiyorum. Farklı internet sayfaları açılmakta. Spam veya virüsden dolayı olabilir mi? Nasıl düzeltebilirim?

Bilgisayarınıza virüs bulaşmış.Anti-virüs ve anti-spyware taraması yapın bir daha deneyin büyük ihtimalle spy bulaşmış.Ama antispy'lar zararlının yanında yararlı dosyalarıda götürebiliyor haberiniz olsun.

Yok ben bunlarla uğraşmam diyorsanız başlat-çalıştır a tıklayın.Oraya "regedit" yazın ve enter'a basın.Aşağıdaki yolu izleyin

HKEY_CURRENT_USER
+software
+policies
+microsoft
+internet explorer
+control panel ------>HomePage değeri standart olarak, (0) dır...

açılış sayfası kilitlendiğinde ise bu değerin (1) olarak değiştiğini görürsünüz...yani açılış sayfasını değiştirmek istediğiniz sekme pasifize edilmiştir...adawarede bu değeri "0" a tamamlıyor tekrardan...bunu kendinizde manuel olarak değişebilirsiniz...

Sonucunda da açılış sayfasını gönül rahatlığı ile kendiniz belirleyebilirsiniz(inşallah LOL)

Not:Regedite girdiğinizde başka yerlere girmemenizi tavsiye ederim.Biraz tehlikeli bir durumdur.Bilmediğiniz ayarları bu neki acaba diye değiştirirseniz bilgisayarı birdaha açamayabilirsiniz.
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2008 saat 12:46
Alıntı yapılan NURİ

Giriş sayfanızı değiştirmek istiyorsanız;vereceğim adresteki programı indirip,kurulumunu tamamladıktan sonra açılış sayfası yazan yere girmek istediğiniz adresi yazarsanız başarıya ulaşırsınız.

http://www.netpia.com.tr/icerik/185

*Pc Clean Programın adı...
Yukarı
ea26 Liste gör
Yazar

emre aydın
  Alıntı ea26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2008 saat 14:04
Bende C-Cleaner ı tavsiye ediyorum pc nizdeki önemsiz dosyaları silmekle birlikte pc  nizdeki tüm sorunları çözüyor.Ama sitedeki kullanım klavuzunu okumanız yararlı olur çünkü işletim sistemi dos ları silinebiliyor bazı kurallara uyduğunuz sürece bir problem yaşamazsınız

http://www.inndir.com/CCleaner-23516p.html
ALSADA CANIMI BU SEVDA HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI
Yukarı
egemen Liste gör
Yazar

Egemen Şehitli
  Alıntı egemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Şub/2008 saat 14:18
Firefox için Türkçe Youtube eklentisi var. Youtube sitesini Türkçe olarak gezmenizi sağlıyor. Ama tam anlamıyla Türkçe değil. Yine de iyi sayılır.

turkceyoutube.com adresinden kurabilirsiniz. Sitede nasıl kurulacağı da videolu olarak anlatılmış.
Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
  Alıntı anadolu_fatihi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 01:53
Alıntı yapılan NURİ

Başlat /
Çalıştır /
Regedit /
HOKEY_CURRENT_USER /
SOFTWARE /
MICROSOFT /
Internet Explorer /
Main /
Start Page
anahtarında bulunan adresi değiştir.  Google, mynet, hotmail vs. yap. Kesinlikle düzelir.

Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2008 saat 18:27

Tavsiye edeceğiniz bir Anti Virüs programı var mı :(

İnternette dolaşırken girdiğimiz sitelerde  ve indirdiğimiz dosyalarda virüs olunca uyaran bir antivirüs programı arıyorum..
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2008 saat 18:55
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

İnternette dolaşırken girdiğimiz sitelerde  ve indirdiğimiz dosyalarda virüs olunca uyaran bir antivirüs programı arıyorum..
banada böyle bir antivirüs programı lazım ama mümkünse bilgisayarı kasmasın.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
Nowhere Liste gör
Yazar

Ramazan
  Alıntı Nowhere Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2008 saat 19:09

Antivirus yorumlarim icin bakiniz:)
http://www.kumdankale.com/?p=18

Benimtavsiyem avast  ve nod32 programlaridir. avast.com dan indirebilirsiniz.  Ev kullanimi icin sifre vermektedir kendisi..  Sifrelere ulasamazsaniz yardimci olurum.
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Mar/2008 saat 16:49
Alıntı yapılan Nowhere

Antivirus yorumlarim icin bakiniz:)
http://www.kumdankale.com/?p=18

Benimtavsiyem avast  ve nod32 programlaridir. avast.com dan indirebilirsiniz.  Ev kullanimi icin sifre vermektedir kendisi..  Sifrelere ulasamazsaniz yardimci olurum.
nowhere çok teşekkür ederim.benimde böyle bir programa ihtiyacım vardı.avast'ı kurdum.gayet memnunum.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır