eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nereye Gidiyoruz...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
Online Durum: Offline
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 11:18
Okadar çok bu konuya deyindim ki ama anlatamadım.Her seferinde gerek yaşça büyük abilerimden gerekse akranlarımdan ters cevaplar aldım.Şimdi görüyorum ki hepsi susmuşlar forumu izliyorlar.İyi yapıyorlar.Biraz kendimize çekidüzen verelim.Bu yol hoş değil.Kendinizi biraz sınayın sayın renkdaşlarım.Ayrıca bu forumunda ziyaretçiler tarafından görüntülenmesi hiç hoş birşey değil.Bunun amacı reyting almaksa bırakın almayalım ya.Ouch
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 12:03
Takimimizin futboluyla ve mücadelesiyle Türkiye genelinde kazandigi begeni ve sempatiyi maalesef tribünlerde kaybediyoruz.  Isin kötüsü kimse engel olamiyor.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
eSeS eSeR Liste gör
Deneyimli Yazar

Eser Cihan
Yer: EStanbul
  Alıntı eSeS eSeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 12:21
Alıntı yapılan emrah_eli

Sanki küfürler, yapılanlar kasıtlı olarak yapılıyor. Sanki birkaç kendini bilmez taraftarımızı bölmeye çalışıyor. Bu kadar sağduyulu, centilmen taraftarımız varken bu olanlar neden?  Ya insan olmayan hayvanlar tribünde ya da hakkaten dışardan birileri yapıyor bunları...
Sanki'leri silin bence, bu işler kasıtlı dönüyor...
!..BKŞ..!
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 12:24
Bursa maçından sonraki yorumlarda seni çözemiyorum diyenler mümkünse şimdi konuşsun.
Nefer
Yukarı
toprak26 Liste gör
Yazar

Toprak Kara
Yer: Malezya
  Alıntı toprak26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 12:31
Her deplasman rezalet. Bu rezaletlerin baş sorumluları tribün liderleri ve dernek başkanlarıdır. İki seçenek var. Ya göz yumuyorlar yada güçleri engellemeye yetmiyor. Taraftar profilimizin acilen değişmesi gerekir. Her gidilen deplasmanda antipati toplamak geleceğimize sıkılan kurşundur. Kendilerine tribün lideri, amigo, dernek başkanı gibi sıfatlar yakıştıranlar tribünlerdeki pislikleri ayıklayamıyorlarsa, sözlerini geçiremiyorlarsa ve gerçekten yürekten karşılıksız ESES sevgisi besliyorlarsa en kısa sürede işgal ettikleri mevkileri terk etmelidirler. Ta ki bu işi adam gibi yapacaklar görev başına gelsin.
Sermayem Derdimdir, Servetim Ahım
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 12:35
Bu yapılanların keşke tribün liderleriyle alakası olsa Smile
Onlar Haydi Gençler diye bağırırken tribün kendiliğinden kontra verdi.Küfredenler gruplardan ziyade insanlardı.

Ben bu saatten sonra içerde açığı dışarda deplasmancıyı kimse tutamaz diyorum...Küfür gırla Smile
Nefer
Yukarı
umutjohn Liste gör
Deneyimli Yazar

Umutcan Ünlü
Yer: American Samoa
  Alıntı umutjohn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 12:45
Taraftarın bugün geldiği nokta budur,süperiz demeye devam edin sevgili gruplar ve üyeleri(içlerinde efendi kişiler hariç)...Ama malesef ne eski saygı kaldı ne de disiplin kaldı bu tribünlerde,biz onu tribünlerin derinliklerine zaten yıllar önce gömmüşüz.Daha ne konuşuyoruz ki,ona buna küfreden büyük bir taraftar topluluğundan bahsediyoruz,başka da bişey değil.
Balık baştan kokar,bizim başımız yok ki...Gerisi varın siz düşünün!
TEK GRUP,TEK YÜREK,TEK SES...
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
Yer: Eskişehir
  Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 12:52
Eskiden deplesmanda Mustafa abi olurdu ve süperdi. şimdi deplesmanda trübünler tam bir başı boş rezalet
sevinmek için sevmedik
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Yer: Turkey
  Alıntı mr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 12:58

Olay sadece?Kapıları kırmaya çalışanlar

suçu günahı olmayan görevlilerin anasına,babasına,karısına bitmek bilmeyen küfürler yağdıranlar
kendi renkdaşlarının kuyrukta bile hakkını gasp edenler
içeri girme çilesinde öndeki çocukları göre göre ezilsinler ne yapalım gelmeselerdi diyecek kadar insanlıktan çıkanlar
sırf zevk olsun diye koltuk kıranlar...
İşte size taraftar profili...

"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 13:06
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Bu yapılanların keşke tribün liderleriyle alakası olsa Smile
Onlar Haydi Gençler diye bağırırken tribün kendiliğinden kontra verdi.Küfredenler gruplardan ziyade insanlardı.

Ben bu saatten sonra içerde açığı dışarda deplasmancıyı kimse tutamaz diyorum...Küfür gırla Smile
Bu olayların en yakın muhattapları tribün liderleridir. Çünkü bizim bir tane liderimiz yok. Herkes ayrı takılıyor. Deplasmanda bile sağ ve sol taraf ayrı besteleri söylüyorsa bir sorun var demektir. Ne zaman herkesin kabul ettiği dik duruşlu, kimsenin altında ezilmeyecek, tribüne sözünü geçirebilecek biri gelir. O zaman çoğu sorun hallolur.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır