eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTribün Grupları Birleşmek İçin Neyi Bekliyor?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 00:34
Bir sitede 1965liler tribünü VIP'e geçti yazmış bir renktaşımız.Böyle birşey varmı ?
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
çoko Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem Güler
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 00:38
kmse sanal alemde bu şekilde topicler açıp kafasına göre şöyle yapsınlar böyle yapsınlar diye yazılar yazmasın..

biz de biliyoruz neyin nasıl daha iyi olacağını, emin olun herkesten çok da biz düşünüoruz, büyük adımlar atılıyo bunu görün, neferle kızılcıklının birleşmesi gibi, daha büyükleri de atılacaktır ama bunun için zaman gerekli, zamanımız kalmadı diye ağlanmaya gerek yok, hadi deyince olmuyo bazı şeyler..

bu arada sürekli cam kaldırılsın diye yazan arkadaşlarım abilerim kardeşlerim; olay camda değil, şunu artık anlayın!
NEFER!
Yukarı
esessev Liste gör
Yazar

ahmet kaklıkkaya
Yer: esk.gökmeydan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 00:47
Alıntı yapılan çoko

kmse sanal alemde bu şekilde topicler açıp kafasına göre şöyle yapsınlar böyle yapsınlar diye yazılar yazmasın..

biz de biliyoruz neyin nasıl daha iyi olacağını, emin olun herkesten çok da biz düşünüoruz, büyük adımlar atılıyo bunu görün, neferle kızılcıklının birleşmesi gibi, daha büyükleri de atılacaktır ama bunun için zaman gerekli, zamanımız kalmadı diye ağlanmaya gerek yok, hadi deyince olmuyo bazı şeyler..

bu arada sürekli cam kaldırılsın diye yazan arkadaşlarım abilerim kardeşlerim; olay camda değil, şunu artık anlayın!
camın kalkmasını istememın tek nedenı görüntünün daha güzel olacağı! herşy zamanla olacak buda olur inş.
gökmeydanlı sarı
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 00:47
Alıntı yapılan çoko

arkadaşım ağlamaya gerek yok falan nasıl konuşmalar bunlar  kimsenin ağladığı falan yok bu topici ben açtım kapalıda kızılcıklı-nefer-ayder kendileri çalıp kendileri oynamaktansa açıkta birleşilmenin daha makbul olacağı dır burda sonuç olan
Yukarı
ESESLİTURGUT Liste gör
Deneyimli Yazar

TURGUT KÖSELER
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 00:52

bir gözükmesekte biz hep birizWink

BAŞKA HANGİSİ DİYE SORANLARA İNAT SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
BU SENE HEDEF AVRUPA KUPALARI OLMALI...
Yukarı
çoko Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem Güler
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 01:05
nasıl kimsenin ağladığı falan yok ya, bu konuşulan konular yüzünden ben dahil burda aah ah çeken herkes en az bir kez gözyaşı dökmüştür ne olacak bu halimiz diye.. ama dediim gibi konular açıp milletin kafasını bulandırmaya her gün her gün aynı konuları konuşmaya ne gerek var, zamanla olacaktır bunu herkes görüyo atılan adımların büyüklüünün farkına varmanızı istedim biraz da zamana bırakmanızı, niye olaya başka yönlerden bakıp tek bi kelimeye takılıyosunuz..

ayrıca açık falan yazılmış da,kapalıdaki 10 kişinin sesi bile açıktaki 100 kişiden fazla çıkar, kendimiz çalıp kendimiz oynuyosak bu bizim suçumuz değil açığın üstünü kapatmayı beceremeyen yönetimin suçudur, açığa geçip bulutlara çalıp oynayacağmıza, kapalıda kızılcıklı tribünü ile bi nebze de olsa sesimizi duyurmaya çalışırız daha iyi.. açık kapandıktan sonra tribün gruplarında hala bi değişme olmazsa binlerce sayfa yazıp eleştirin ama şu anda bundan iisini istesek de yapamıyoruz..
NEFER!
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 01:14
bütün gruplar tek bi grup altında toplansa en güzeli ama bazı fikirlerde oldugu gibi acıkta toplanma bence acıgın üstü kapanasıya kadar mümkün olmayack bişey..

deplasman maclarında nasıl ki herkes tek bi amac ugruna bi catı altındaysa eminimki bu taraftara layık olan stad yapıldıgında mac izlemeye değilde sadece destek vermeye giden taraftarlar o zaman birleşicek gibi gibi..

yannıssam uyarmanıza gerek yok benmki sadece kendi düşncelerim;)
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
sdt_eses Liste gör
Yazar

sedat şişman
Yer: İNÖNÜ
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 02:05

gruplar bu kulüpten rant sağlamayı kesmedikçe bu iş çözülmez bu tespitim kesin ve nettir!!!

herkes kendi grubuna ne kadar bedava bilet alsam 3-5 karaborsa yapıp yol param yemek param çıksa derdinde bunu deplasmandaki ankaragücü konya maçında bizzat gördüm!

Allahtan içerdeki maçlarımızda bilet problemimiz olmuyorda böyle pislikleri görmüyoruz....Kısacası içlerindeki çürükleri temizlemden bu grupların birleşmesi intihar olur.

Sadece taraftarıyla anılan ESESimiz iç saha maçında grupların kendi aralarında yaptığı kavgalarıyla anılır hale gelir..Gözümle gördüm konusmalarını duydum ya nefer 1965 le konyada kavga ediyor altestekiler neferdekileri gözüne kestiriyo falan filan hep küçük şeylerin peşinde bu insanlar.

yine söylüyorum çürükler temizlenmedikçe bu işler hayal arkadaşlar
Yarısı Siyah & Yarısı Kırmızı
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 02:14
açığın üstü ne zaman kapanır o zaman birleşme gerçekleşir bu kadar basit
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 02:14
guruplar ne mi bekliyor ? bence başkanın gurupları kapalı tribününden tamamen atmasını bekliyorlar.  en sonun da olan o olacak herkes de rahatlıyacak.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır