eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig Değerlendirmesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 117>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 15:50
  İlk üç hafta sonunda kafaya oynayacak takımlar ve düşmemeye oynayacak takımlar üç aşağı beş yukaru belli oldu aslında.ES-ES ,Sakarya, Erciyes, Antalya, Ordu,Malatya kafaya oynayacak takımlar gibir tabii buna Diyarbakır'ı da ekleyebilirsiniz.Kartal da ilk 6 yı zorlayacak gibi gözüküyor ama burada ki veri  ilk 3 maçını kazanması değil genç ve diri takım olarak gözükmesidir.Altay ın toparlanacağını ve yukarı doğru tırmanacağını düşünüyorum.Giresun, Bolu, Elazığ, KSK, ligi rahat götürecek takımlar gibi gözüküyor.GBB,Mardin,Samsun kümede kalma savaşı verirler bunlara İstanbulspor'u da ekleyebiliriz ancak İstanbulspor bu 3 takımdan da daha şanslı çünkü profosyonelce yönetiliyor diye düşünüyorum.

Bizim özel durumumuza gelince ilk 2 den ziyade ilk 6 nın içinde olacağımızı düşünüyorum şehir şu an tam havaya girmedi eğer şehir havaya sokulursa (önümüzdeki 2 maçtan 3 veya 4 puan şehiri havaya sokacaktır) Eskişehir çok kolay bir şampiyonlukta kazanabilir diye düşünüyorum
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
FairPlay Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
  Alıntı FairPlay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 18:54
Erciyes'in lige bu kadar asılacağını ve başarılı olacağını açıkca beklemiyordum.Hem UEFA,hem Fortis Kupası ve hemde ligde çok iyi başladılar.Açıkcası böyle devam ederlerse,ilk ikinin en kuvvetli adaylarından biri olurlar.Eğer biz Malatya ve Antalya deplasmanlarının her ikisindende puan ve ya puanlarla dönersek,bu iki takımdada bir gevşeme olabileceğini düşünüyorum.Sakarya por'da her an zirveye yerleşebilir.

Samsun ve Altay ilk üç haftanın hayal kırıklığı yaratan takımları oldular.Eskişehir'de seyrettiğimiz Mardin toparlar gibi,yenilselerde iyi oynadılar.Kartal üçte üç yaptı ama daha hiç deplasmana çıkmadı,geçen seneki bizim durumumuza düşebilirler.Ordu,Karşıyaka ilk altıyı gene zorlar.Kalan takımlar düşme hattının üstünde kalmak için oynarlar gibi görünüyor.

Ama geçen sene üçte üç yapan Eskişehirspor'un sonraki haftalardaki düşüşü,GBB'nin ise Suat Kaya döneminden sonraki yükselişi gibi önceden beklenmeyen gelişmeler her zaman yaşanabilir.8-10 hafta geçmeden sağlıklı bir değerlendirme yapmak zor,biraz daha beklemek en iyisi.
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 19:29
görüntü itibariyle müthiş çatırtılı bir sezon olacağı belli.. buyıl geçenyıla nazaran daha çok şampiyonuz parolasıyla başlayan takım olduğu için lig buyıl geçen yıla oranla daha zevkli başladı ve gidiyor.. ençok altaya seviniyorum.. ama malesef bu adamların kanındaki (araptayı) kanı bunları gerilerden önlere getirebilir... o yüzden nekadar puan kaybı okadar az rakip...
malatya yönetim krizini aşamassa daha aşağılara iner bu kesin.. işte onların bu inişe geçebilmesi için ilk vuruşu bekliyor onlarda..
inşallah bu ilk vuruşu ve öldürücü darbeyi bizden yerler..
antalyayı biraz daha diri gördüm.. takım olarak üst sıralara yakın kalacakları kesin.. malesef erciyese birileri dur demesse bu gidişleri üst sıralara doğru gözüküyor.. kartal tam anlamıyla geçen seneki biz.. yakında orta sıralardan bir yer beğeniler düşüncesindeyim..ordu ilk 6 için savaşıyor ve zorda olsa oralardan bir yer edinirler gibi.. suat hocayı kaybederlerse o işleride zor.. karşıyakada ordudan bir yada iki sıra altta bi yer edinir kendine.. sakaryada bu balıyla bu takımların bir basamak üstünde olabilirse anca.. Gbb geçen seneki çıkışını buyıl yakalayamassa aşağıyı boylar.. mardinde öyle.. elazığ bi şekilde kurtulur ama işleri bu kadroyla oldukça zor.. boluda onların bikaç basamak üstünde kurtulursa dua etsin..giresunda ligte kalacak takımlardan olur.. istanbul geçen seneki futbolu oynayamıyor ama toparlanır..
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 19:44
Alıntı yapılan turkaslan

görüntü itibariyle müthiş çatırtılı bir sezon olacağı belli.. buyıl geçenyıla nazaran daha çok şampiyonuz parolasıyla başlayan takım olduğu için lig buyıl geçen yıla oranla daha zevkli başladı ve gidiyor.. ençok altaya seviniyorum.. ama malesef bu adamların kanındaki (araptayı) kanı bunları gerilerden önlere getirebilir... o yüzden nekadar puan kaybı okadar az rakip...
malatya yönetim krizini aşamassa daha aşağılara iner bu kesin.. işte onların bu inişe geçebilmesi için ilk vuruşu bekliyor onlarda..
inşallah bu ilk vuruşu ve öldürücü darbeyi bizden yerler..
antalyayı biraz daha diri gördüm.. takım olarak üst sıralara yakın kalacakları kesin.. malesef erciyese birileri dur demesse bu gidişleri üst sıralara doğru gözüküyor.. kartal tam anlamıyla geçen seneki biz.. yakında orta sıralardan bir yer beğeniler düşüncesindeyim..ordu ilk 6 için savaşıyor ve zorda olsa oralardan bir yer edinirler gibi.. suat hocayı kaybederlerse o işleride zor.. karşıyakada ordudan bir yada iki sıra altta bi yer edinir kendine.. sakaryada bu balıyla bu takımların bir basamak üstünde olabilirse anca.. Gbb geçen seneki çıkışını buyıl yakalayamassa aşağıyı boylar.. mardinde öyle.. elazığ bi şekilde kurtulur ama işleri bu kadroyla oldukça zor.. boluda onların bikaç basamak üstünde kurtulursa dua etsin..giresunda ligte kalacak takımlardan olur.. istanbul geçen seneki futbolu oynayamıyor ama toparlanır..

sakaryaspor haricindeki bütün değerlendirmelerinize katılıyorum; zira bana göre şampiyonluğun en büyük adaylarından birisi de ne yazık ki sakaryaspordur...
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 20:35
Kartal 3 maçında da deplasmana gitmedi deniliyor bu doğrudur herkes dediğine göre ama fikstüre bakıyorum Elazığ deplasmanına gitmiş görünüyor. Bi yanlış anlaşılma mı var. Elazığ maçıda mı istanbulda oynandı?
Belki Bir Gün!
Yukarı
soldies Liste gör
Yazar

YÜCEL AYDIN
  Alıntı soldies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 20:41
Alıntı yapılan StS

Kartal 3 maçında da deplasmana gitmedi deniliyor bu doğrudur herkes dediğine göre ama fikstüre bakıyorum Elazığ deplasmanına gitmiş görünüyor. Bi yanlış anlaşılma mı var. Elazığ maçıda mı istanbulda oynandı?
Elazığspor'un ilk yarıdaki bütün maçları deplasmanda olacak diye biliyorum.Tabi ikinci yarıda maçların tamamını evinde oynayacaktır.Nedeni yanlış hatırlamıyorsam sahasının bakımda olması...
Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 21:25
Cevap için teşekkür.
Belki Bir Gün!
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 21:52
bence şampiyonluk buyuk ihtimalle başta malatya-antalya-sakarya-eses arasında ilk altıya girmek için çaba sarfedenler ordu-erciyes-k.yaka-kocaeli-diyarbakır-altay arasında geçer bunların hemen altında giresun,kartal,istanbul olur ne ilk 6ya nede lligde kalmaya oynarlar mardin lige erken havlu atar  gbb  zorlasada dayanmaya çalışsada bu futbolla onlarda duşerler  elazığ bı yolunu bulup kurtulur samsun-bolu 2sinden biri duşer buda kım olur mrak konusu lig bu sene şahane geçicek gibi şampiyonluğa 4takım aday
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
kabaduz52 Liste gör
Yeni Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
  Alıntı kabaduz52 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 22:48
slm arkadaşlar
Yukarı
Team26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Engin ŞİLİT
Yer: Ankara
  Alıntı Team26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 22:51
Alıntı yapılan kabaduz52

slm arkadaşlar

Aleyküm selam da,

Sen kimsin kardeşim, in misin cin misin, bir adın falan varmı senin ???
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 117>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,515 saniyede hazırlanmıştır