eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehir'de Amatör Balıkçılık

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
M.Hakan Liste gör
Yazar

M.Hakan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı M.Hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 03:17
Alıntı yapılan 26esesalikan

İşte bu tam benlik bir konu Big%20smile şuan fotolarım yok ama cumartesi günü gidiyoruz bakalım nasipse tutarsak fotoları eklerim bütün arkadaşlara rastgele..
bence konu başlığını degiştirseniz daha güzel olur Eskişehir'de Amatör Avcılık olabilir meselaWink çünkü ben tavşan avınıda severimLOL
sorması ayıp nereye gidiyosunuz?.
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 03:22
Alıntı yapılan M.Hakan

Alıntı yapılan 26esesalikan

İşte bu tam benlik bir konu Big%20smile şuan fotolarım yok ama cumartesi günü gidiyoruz bakalım nasipse tutarsak fotoları eklerim bütün arkadaşlara rastgele..
bence konu başlığını degiştirseniz daha güzel olur Eskişehir'de Amatör Avcılık olabilir meselaWink çünkü ben tavşan avınıda severimLOL
sorması ayıp nereye gidiyosunuz?.
Mayıslar Çayköy tarafına genellikle abi belki bilirsin. Ama değişiyor tabiki kafamız nereye eserse,genellikle mayıslar tarafına gidiyorum
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
M.Hakan Liste gör
Yazar

M.Hakan
  Alıntı M.Hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 03:28

mayısları biliyorum rastgele size iyi yaşamalarSmilebende ayarlıyabilirsem be gökçekaya yapıcam bikaç gün bu aralar!.

Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 03:31
Alıntı yapılan M.Hakan

mayısları biliyorum rastgele size iyi yaşamalarSmilebende ayarlıyabilirsem be gökçekaya yapıcam bikaç gün bu aralar!.

Sağol abi sanada iyi akşamlar. Sanada RastgeleTongue
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 03:57
Alıntı yapılan sivri

Sizlere Bilecik Gölpazarı sakarya nehrini tavsiye ederim.Genelde kum balığı ve sazan bulunur.

kaç kilo o sazanlar maşallah oltayada zor gelir onlar:)
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 09:30
Alıntı yapılan M.Hakan

benim bildiğim kadarıyla gökçekaya temmuz dan sonra balık yapmaya başlar sarıyer barajına git gidebiliyorsan eğer.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 09:33
Alıntı yapılan MuratHoca

Şu an, baraj ve göletlerde su seviyesi çok yüksek ve İRİ sazan için havyar dönemi henüz geçmediğinden ancak ufak balıklar yakalanabilir. Kunduzlar, Fethiye, Çatören, Kızılcaören kayda değer balık alan yok. Hatta tık yok :-(((

abi bende pelitözüne gittim geçen hafta tık yok saat gece 2 de kızıldamlara geçtik olta atıcak yer bulamadık.bu hafta kısmetse ilk defa zemzemiye göletine gideceğim.Bilgin varmı bu göletle ilgili
geçen sene kızıldamlarda o kadar çok balık tuttuk ki balık hapsi ağzına kadar doldu tabi hepsi küçüktü suya geri iade ettik topluca herhalde onlar büyümüştür artık o suya  lağım aktığı için balık çabuk büyüyor.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
lua lua Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Turkey
  Alıntı lua lua Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 09:36
Biz de hafta sonu Dodurga'ya gitmeyi düşünüyoruz. Bu sene Dodurgaya giden var mı?
Mezara kadar; ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES!!!
Yukarı
TARIKCAN Liste gör
Yazar

TARIK
Yer: ESK
  Alıntı TARIKCAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 09:55

Arkadaşlar kızıldamda olta atacak yer yok.Boşuna zahmet edip masraf yapıp gitmeyin.

SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Haz/2009 saat 10:24
murat abi(sivri) gölpazarında ağ ile mi tutuyorsunuz o balıkları
Sagopa
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır