eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 93>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 12:44
  Sivasspor'un Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları oynayacak olması sadece Sivas'ta değil, çevre illerde de heyecanla karşılandı.
Özellikle Tokat, Yozgat, Kayseri ve Ordu illerindeki futbolseverlerin Şampiyonlar Ligi maçlarını heyecanla beklediği ve Sivas'a gelerek Sivasspor'a destek verecekleri belirtildi.
Daha önce 3 büyük takımla oynanan maçlarda Sivas'a gelerek maç izleyen futbolseverler, bu defa da Avrupa'nın önemli takımlarını izleyecek olmasının heyecanı içerisindeler. Bilindiği, 4 büyüklerden sonra ilk defa bir başka takım şampiyonlar liginde Türkiye'yi temsil edecek.

Sivasspor.net
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
benjamin Liste gör
Yazar

Bünyamin Avşar
Yer: Kayseri
  Alıntı benjamin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 13:18
demedi deme ibrahim bu sivas gruplara kalamazTongue
Siyahına Kırmızına !! Kayseri ÜniEsEs
Yukarı
emre1965 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Ankara
  Alıntı emre1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Haz/2009 saat 13:20
Ben sivasın bu başarıyı haketmediğini düşünüyorum bu sene çok kollandılar , destek gördüler. Geçen sene belki iyiydiler ama bu sene çok kollandılar
AnkaraESES / Emre
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2009 saat 14:59

Sivasspor Şampiyonlar Ligi'ni düşünüyor

Türkiye'yi Şampiyonlar Ligi eleme grubu maçlarında temsil etme hakkı kazanan Sivasspor'da teknik direktör Bülent Uygun, yeni transerlerle kadrolarını güçlendirdiklerini söyledi. Öncelikli hedefin Şampiyonlar Ligi ilk eleme turunu geçerek UEFA'ya katılmayı garantilemek olduğunu belirten Uygun, ligde de bir önceki sezona göre daha iyi bir futbol ortaya koyarak şampiyonluğa oynamak istediklerini dile getirdi.

Sivassporlu futbolcular yeni sezon hazırlıkları için kentte toplanmaya başladı. Fenerbahçe'den Yasin, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Erman Kılıç, Antalyaspor'dan Uğur Kavruk, Tunus asıllı Naumochi, İstanbul Üsküdar'dan Kerim Baş, Ferhat, Kocaelispor'dan Agbetu, Benin Milli Takım kaptanı Razak Omotoyassı, Vanspor'dan İbrahim ve Üsküdarspor'dan Tahir ile anlaşma sağlayan Sivasspor, Bilica'yı Fenerbahçe'ye, Herve Tum'u İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a sattı. Muhammed Ali, Balili, Sergio, Diallo, Tevfik, Cemal, Eyüp Kadri, Emre Efe, Tayfun Emre, Murat Yılmaz, Ilgar Gurbanov, Ahmet Turan ve Şamil'i satış listesine koydu. Kırmızı beyazlılar iki yabancı futbolcu daha transfer edecek.

Teknik direktör Bülent Uygun, yabancıların stoper, ön libero ya da forvet futbolcusu olacağını söyledi. Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarının devam ettiğini belirten Uygun, Şampiyonlar Ligi ön eleme turunu geçmek istediklerini söyledi. Yeni sezonda birçok Anadolu kulübünün Sivas'ı örnek alarak şampiyonluğu kovalayacak güçte kadro kurduğunu belirten Uygun, "Bursa, Eskişehir, Ankaragücü, Kayseri ve Gaziantep yaptığı takviyelerle bizim açtığımız bu yolda şampiyon olabilecek güçteler. 4 büyüklerden sonra inşallah Anadolu'dan bir şampiyon çıkacak. Yeni sezonda bizim de hedefimiz, bir önceki sezona göre daha iyi bir futbol sergileyerek şampiyonluk yarışı içinde olmak" dedi.

SİVASSPOR YENİ SEZONA HOLLANDA'DA HAZIRLANACAK

Bugün kulüp tesislerinde toplanan Sivasspor iki hafta tesislerde hazırlık çalışmaları yapacak. Sivasspor, daha sonraki kampını ise Hollanda'da sürdürecek. Hollanda'nın Arnheim kentinde 6 Temmuz-19 Temmuz arasında kamp yapacak olan Sivasspor, kamp süresi içerisinde Hollanda'dan Heerenween, Meksika'dan Chivas, Yunanistan'dan Olmpiakos ile Hollanda'nın PSV Eindhoven takımları ile hazırlık karşılaşması oynayacak.

22.06.2009

KAYNAK:SPORX
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
esesfun Liste gör
Deneyimli Yazar

İSMAİL DURAK
Yer: ES_ES
  Alıntı esesfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2009 saat 19:55
ne yazik ki Kocaelinden AGBETU'yu almışlar.
ben Agbetu yu acaba alırmıyız diye hevesleniyordum ama olmadı ne yazık ki...
3 büyük değil TEK büyük geldi
     BİZANS KORK BİZDEN
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2009 saat 20:03
Alıntı yapılan esesfun

ne yazik ki Kocaelinden AGBETU'yu almışlar.
ben Agbetu yu acaba alırmıyız diye hevesleniyordum ama olmadı ne yazık ki...

Evet sivas hep akıllı transferler yapıyor.
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2009 saat 20:29
çabuk hareket edip iyi adamları kapıyorlar...agbetu ve erman kılıç iyi transferler. bence gerçekten sivasspor iyi yönetiliyor.
ES-ES
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2009 saat 20:38
İyi yönetildikleri kesin.Bülent Uygun geçtiğimiz haftalarda bir programa konuk olmuştu ve Sivasspor'un başarısını anlatıyordu.Söylediği birşey çok dikkatimi çekmişti.

''Bizim klübümüzde para politikası çok şeffaftır.Ben İstanbul'a gidip gelmek için klüpten 200 TL yol harcırahı alıyorum.Sivas - İstanbul gidiş dönüş yol masrafı 180 TL.Sivas'a dönünce 20 TL'yi tekrar klübün kasasına iade ediyorum çünkü o klübün parası''
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2009 saat 20:55
Alıntı yapılan buonanotte

İyi yönetildikleri kesin.Bülent Uygun geçtiğimiz haftalarda bir programa konuk olmuştu ve Sivasspor'un başarısını anlatıyordu.Söylediği birşey çok dikkatimi çekmişti.

''Bizim klübümüzde para politikası çok şeffaftır.Ben İstanbul'a gidip gelmek için klüpten 200 TL yol harcırahı alıyorum.Sivas - İstanbul gidiş dönüş yol masrafı 180 TL.Sivas'a dönünce 20 TL'yi tekrar klübün kasasına iade ediyorum çünkü o klübün parası''

Bıraksın bu işleri Bülent Uygun işi gücü yalan dolan...

Bülent Uygun bundan 1 ay önce Süper Lig takımlarının hocalarını arayıp size futbolcu vereyim diye soruyordu. Meğerse Sivasspor'da oynayan bazı futbolcuların menajerliğini kendisi yapıyormuş menajeri olmadığı futbolcuların menajerleriylede yüzdeli çalışıyormuş...

Sivasda ne taraftar var ne de kamuoyu baskısı var başkanla Bülent Uygun işlerini koymuşlar rayına paraya paraya demiyorlar...

Ondan sonra çıkmış televizyona dürüstlük abidesi rollerine bürünüyor...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
harun 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

harun AKDAĞ
Yer: Eryaman/ANKARA
  Alıntı harun 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2009 saat 11:51
ne zaman gelecek o büyük gece
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 93>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır