eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Es-Es Dizisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 238>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Online Durum: Offline
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 23:37
Alıntı yapılan yankee2222

alla alla bana başrol teklifi de gelmedi ama

sen başrolu bırak bu dizi benim hayatıma adanmış bir dizi.tims yapım bu dizi için bizzat beni uzaktan izlemiş, senaryoyu öyle yazmışlar. varoş diyo yıldıztepenin bağrından kopup gelen bir gencin hikayesi yani benim hikayemSmileSmile
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 23:47
cocuk eğer ıspartaya okumaya uzaklasırsa eskişehirden kesin benim hayatım:D
süper yaaa vala böle bişi olursa manyak olur bigün sete gidip cocugu tribün cocugu yapalım:P
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 23:51

sabırsızlıkla bekliyorum. inş. kötü göstermezler esesi kötü göstereceklerinide sanmıyorum

- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 00:27
oktay kardeşim , eğer olayın içinde zaten ısparta geçiyosa benim hayatımın olduğu belgelenmiş olur :)))))))
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 00:32
Eskişehiri ve Eskişehirsporu kötü göstermek gibi hataya düşmezler.

Zaten öyle bir hataya düşerlerse bir sonraki haftaya dizi yayından kalkar.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 01:48
Baş rolde kim olacak acaba onu merak ettim şimdi şöle tüm ESES liler gibi yakışıklı karizmatik birisini bulmaları lazım yanında güzel bir manita abi süper olur o zaman ESES forması üzerinde herkez görsün ESES lileri .
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
Yer: Eskişehir
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 01:56
Bugün kanatlının orada yapılan çekimlerde kullanılan minibüsün arkasında Orduspor logosu cama yapıştırılmıştı. Es-Es'i çekmeye gelmemişlerdir heralde.

Özet: iiyimiş :D
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 02:11

valla arkadaşlar usta filmi eskişehirde çekildi ve yönetmeni buradan mezun ve sölediği bişey var eskişehiri türkiyenin holiwood u yapıcaz çünkü inanılmaz güzel bi şehir burası dedi ve işte başlıyo Wink

sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 02:12
Alıntı yapılan Esparta _yigit

hee gördüm şimdi Smile bu tims yapım sahibi kesin Eskişehirli  , melekler korusunun yapımcısı da bu tims yapım Smile

Tebrikler TIMS yapım ClapClapClap

Melekler Korusun dizisinde Denizi oynayan Cem Aktaşın da odasında geçen haftaki bölümde Eskişehirspor amblemi ve Eskişehirspor fotoğrafları vardı.. sanırım bu şirketin sahibi yahut yönetmen sıkı bir Eskişehirspor taraftarı umarım iyi bir dizi olur Smile
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2009 saat 02:15
yani sölemeyi unuttum umarım rencide edici şeyler dışında tabii..güzelliklerimizi yansıtması dileğiyle
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 238>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,562 saniyede hazırlanmıştır