eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Bursa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BursaESES-Bize Her Maç Deplasman

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kenan26 Liste gör
Yeni Yazar

kenan canlı
Yer: bursa
Online Durum: Offline
  Alıntı kenan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2009 saat 11:40

Mehmet abi sana katılıyorum ve özellikle hakkı kardeşimizide A.gücü deplasmanında

yanımızda görmek istiyoruz. bir baba hakkı bir baba hakkı.

ES ES,İM Sen iste senin için seve seve ölürüm

Bursa ES ES.

Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
Yer: Bursa/Ankara
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2009 saat 13:16
[QUOTE=tayfun26]
Pazar günü oynanacak Anakaragücü maçına gelmek isteyen BursaESES üyelerine
15 adet bilet alındı,gelmek isteyen arkadaşlarımızın isimlerini belirtmelerini rica ederiz.

1.Mehmet Dökmen
2.Kenan Canlı
3.Tayfun Porsuk
4.Savaş Van
5.Hicri Kuş
6.Ahmet Gülmez
7.Metin Yazıcı ( ULUDAĞ ÜNİ ESES) 
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2009 saat 13:18
Uludağ üniversitesi vizeleri yeni bittiğinden maalesef bu kadarız herkes memlekete gidiyor kusura bakmayın... Denizli deplasmanında görüşürüz =)
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
Hicri Liste gör
Yazar

Hicri
Yer: Gökmeydan
  Alıntı Hicri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2009 saat 14:26

DenizLi DepLasman'ına Seni Götürecek Kim batu ;) Seni Bu DepLasman'da Görmezsem Uludağ ünieses'i yok ederim ona göre (;

Sevişmek 1dk Destek 7/24 KIZILCIKLI Gökmeydan Tayfa...!
Yukarı
eses16_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet gülmez
  Alıntı eses16_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2009 saat 18:48
hicri sen şefinden izin aldınmı :))
oLeyy Oleyy bursaESES bursaESES........
Yukarı
eren2616 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakkı
  Alıntı eren2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2009 saat 20:50
Alıntı yapılan mgd

Bursa ESES in  değerli  taraftarları  organizasyonlarda katılım ve heyecanın azaldığını  forum sayfalarından hissetmekteyim  her ne kadar herkesin mutlaka bir mazereti olsada ESES için ayrılacak bir 7-8 saatimiz mutlaka olmalıdır diye düşünüyorum. Özellikle genç arkadaşlarımızın Bursa  ESES  camiasına  sahip çıkmaları ve Ankaragücü maçına yapılacak organizasyona katılmalarını bekliyorum.Herkese sevgiler.
Sevgili Mehmet abi.allaha şükür o heyacan hiç bitmedi BursaESES her zaman en önde fakat bu sefer ben gelemiyorum.o da iş dolalısıyla her zaman ES ES. Ben 10  yaşından beri hala ilk günkü gibi heyacanlanıyorum stada giderken.saygılar size hayırlı yolculuklar.
BursaESES
Yukarı
Hicri Liste gör
Yazar

Hicri
Yer: Gökmeydan
  Alıntı Hicri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2009 saat 01:27
Pazar Günü Olduğu için Bu Maç'a Gidebiliorum Ahmet  (;
Şef'in Baba'sı Oldum Artık Beni Kırmaz Babasına izin vermezse annesini saygıyla anarım hehehe

Mehmet Abi  Forum Sayfalarında BursaESES'li arkadaşlarımız fazla yok o yönden iletişim konusunda burdan değilde herkezi cepten arayarak iletişim kuruyoruz onun için bu konuyu en kısa zamanda ele almamız lazım diye düşünüyorum. Bir Diğer Husus ise eSEs için Ayıracakları 7-8 Saat  olmalı demişin Bu Öteki Şehirler için Geçerli Olabilir ama Biiyorsun abi Bursa'nın iş Durumunu Genelde Bütün arkadaşlarımz 3 vardia çalışıyor yada kursları oluyor  pazar günleri Bursa'nın tatil günü insanlar pek fazla önemsemiyorlar..
Sevişmek 1dk Destek 7/24 KIZILCIKLI Gökmeydan Tayfa...!
Yukarı
Batuu Liste gör
Deneyimli Yazar

Batuhan CAN
  Alıntı Batuu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2009 saat 03:40
Hicri ikimiz gideriz denizliye konya ya da gidicem hayırlısıyla ama ankarada maalesef yokum. :(
Uludağ ÜNİESES
Yukarı
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
Yer: Bursa
  Alıntı Savas33es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2009 saat 00:37
FB deplasmanı sonrası bursaeseslileri otobüse almak ıstemeyıp, eskiyalık yapan  sözde taraftarlar vardı. Tabıkı bu tür olaylar eses aşkımızı etkilemez  biz şimdi esesli  olmadık. Dünyanın öbür ucunda olsakta yine esesliyiz.  Bursaesesliler  her zaman esesin yanında.   
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2009 saat 00:38
bursa eses hayırlı yolculuklar
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır