eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

NBA 2008-2009 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
Online Durum: Offline
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 04:35
Hidonun daha sayısı yok sanırım cok pasif oynuyor.
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 08:00

Daha 3 gun once zorlu bir deplasman macini kazanan Orlando, tam 9 gundur mac yapmayan Cleveland'i 107-106 maglup etti ve saha avantajini (simdilik) geri aldi. Cleveland bu mac oncesi, bu sezon evinde oynadigi 41 normal sezon+4 playoff macinin sadece 2'sini kaybetmisti. Orlando'nun son 17 sayisinda sadece Hidayet (9) ve R. Lewis'in (8) imzasi vardi. Boston macinda 12 asist yaparak kariyerinin playoff asist rekorunu kiran Hidayet, bu gece 14 asist ile oynadi ve rekorunu daha ileriye tasidi.

Mete
Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 09:22
Alıntı yapılan Özer

Bu maç izlenmez...:)

Maçın başından belli oldu galip (Bana göre bayada bir fark olcak)...

Yanlız bir şey sorucam umarım okursun Lebron;Sen insanmısınBig%20smile...

Hadi iyi geceler kendinize iyi bakın sabah 8.30 da ders var umarım uyanırım...
Ah Özer ah.O saate kadar oturmuşsun,yatılır mı 4.30 da?Sen uyuyunca neler oldu neler.WinkHidayet TÜRKOĞLU : 15 sayı,14 asist,6 ribaunt
-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 11:34
Clevelend bu seneki playofflardaki ilk maçını kaybetti.

Ben clevelend'in bocalayacağını düşünüyorum.Çünkü bundan önceki serilerdede hiç geriden gelmediler.

Bu bocalamanın yanında clevelandda lebron maç sonunda sağ ayak baldırını tutuyordu.Ayağının üstüne zor basıyordu.
Eğer sakatlığı ciddiyse ve bundan sonraki maçda oynayamazsa clevlandın işi çok zor olur.

Hidayet'i de kutluyorum.Gerçekten tam bir lider gibi oynuyor.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 12:24
Alıntı yapılan tarık26

Alıntı yapılan Özer

Bu maç izlenmez...:)

Maçın başından belli oldu galip (Bana göre bayada bir fark olcak)...

Yanlız bir şey sorucam umarım okursun Lebron;Sen insanmısınBig%20smile...

Hadi iyi geceler kendinize iyi bakın sabah 8.30 da ders var umarım uyanırım...
Ah Özer ah.O saate kadar oturmuşsun,yatılır mı 4.30 da?Sen uyuyunca neler oldu neler.WinkHidayet TÜRKOĞLU : 15 sayı,14 asist,6 ribaunt
Ah be Tarık abi ilk periyotta bir ışık görseydim izlemezmiydim..Hidayet süpersin..Sezon sonunda kontratın bitiyor ve gittikçe değerine değer katıyorsun..Helal olsun...
Bu arada finale LAKERS'ı bekliyoruz...Smile
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
Ankalimes Liste gör
Deneyimli Yazar

Aydın
  Alıntı Ankalimes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 14:11
Muthis macti gercekten,  bu sene Boston-Chicago serisindeki maclardan sonra en cekismeli maclardan biriydi...

Cleveland benchden destek alamazsa Orlando supriz bir sekilde rahat gecebilir seriyi ama soyle de bir durum var bu tur basabas gecen maclarin ardindan ev sahibi takim ilk maci kaybedince ikinci maci farkli kazanir, Orlando Boston serisinden cok yorgun geldi serinin ilerleyen maclarinda bu oyuna nasil yansicagini gorucez... Tabi mac sonu Lebron'un sakatliginin ne kadar ciddi oldugu da cok cok onemli...

Buarada Denver- La, Orlando-Cleveland serilerinin tum maclarini ntv canli olarak veriyor. Her gece bir mac var yani, programi da soyle...
  22 Mayıs Cuma LA Lakers - Denver 04.00 NTV (CANLI)
  23 Mayıs Cumartesi Cleveland - Orlando 03.30 NTV (CANLI)
  24 Mayıs Pazar Denver  - LA Lakers 03.30 NTV (CANLI)
  25 Mayıs Pazartesi Orlando - Cleveland 03.30 NTV (CANLI)
  26 Mayıs Salı Denver  - LA Lakers 04.00 NTV (CANLI)
  27 Mayıs Çarşamba Orlando - Cleveland 03.30 NTV (CANLI)

Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w
Yukarı
affetmezz Liste gör
Yazar

Eylem
Yer: Orlando
  Alıntı affetmezz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 15:15
Valla ne söyleyeyim Orlando ilk yarıyı yaklaşık 10 sayıyla geride tamamlayınca ve hakemlerin D.Howard'a gereksiz bir kaç pozisyonda haketmediği halde foul çalması beni sinirlendirdi ve yattım,sabah Nba Tv'yi açtığımda İnternational Player Of the Night(gecenin en iyi uluslararası oyuncusu)'nun Hidayet olduğunu görünce çok sevindim  şöyle demek geldi içimden 'İnsan mısın sen Hedo':) 14 asist yapışsın ve bu asistlerin en önemlilerini 4.periyotta yapmışsın helal olsun Hedo ve Orlando'ya.Yalnız bir şey dikkatimi çekti, Lebron James hırslı bir oyuncu onu biliyoruz ama dün gece bence bu hırs olayını çok abarttı insanın yüzünde hırs ifadesi olur ama bunu fazlaya kaçırdın mı karşıdan pek hoş gözükmez abartmıcaksın arkadaşım bir şeyi..Jordan da hırslıydı ama onun yüzüne yansıdığı hırsın ifadesi daha oturaklı ve karizmaydı.Yaşına verelim heyecanını..
İstanbul bestesi istemiyoruz.
Yukarı
lig_a Liste gör
Usta Yazar

tuna
Yer: Turkey
  Alıntı lig_a Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 15:21

orlando finale kalırsa diğer taraftan kim gelirse gelisn yener yeterki Cleveland ı geçsin

- E S K İ ş E H İ R S P O R -
|l|lllll|lll||ll||lll|ll||
²¹°³¹°³ ²²² °¹³
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 15:24
bende ilk yarısın seyrettim yattım.15 sayı fark atmıştı.Cleveland.hele son saniye kala üçlük süperdi. Maç bayağ zevkli geçmiş.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2009 saat 16:10
Alıntı yapılan lig_a

orlando finale kalırsa diğer taraftan kim gelirse gelisn yener yeterki Cleveland ı geçsin

Katılıyorum ..
Aslında Cleveland'dada pek birşey yok Lebron'u kilitledin mi alırsın maçı ama o adamın anahtarı yok malesef Smile
Adamın ölüsü 30 sayı atıyor zaten ..
Ancak Orlando Final oynayacak bence .
Temsilcimizde beni gururlandırmaya devam ediyor :)
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır