eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başımız Sağolsun (Nejat Biyediç)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 80>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
Online Durum: Offline
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2008 saat 19:28
devamlılık konusunda herkese atılıyorum. 10 haftada bir t. diretör degiştirerek bi yere varılmıyor. ancak şunuda gözardı etmeyelim biyediçle zaten sezon sonuna kadar anlaşıldı yani sonuç ne olursa olsun zaten gidecek. o yüzden biran evvel gitmesinde fayda var. zaten takıma bi şey katamadıgı ortada
forumdan herhangi biri bu takımın başına geçse sonuç en kötü bu olurdu
bu yüzden nejat hoca teşekkürler deyip takımı play off lara en iyi hazırlayacak kişi takımın başına getirilmeli
dışardan biri olmasına gerek yok ergin hoca dahi olabilir.

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2008 saat 19:30
nası begendınmi mufıt allah askına dogruyu soyle.yanlıs yazdıgım  bır sey varmı.kardesım kocaeli gelsın ustune tıpık bır kontratak taktıgı uygula yalanmı.dun lıverpol bıle taktık anlamda ve oyuncu tercıhleri anlamında ne kadar degısık onbırle oynadı.yor kocaelıyı bakdın olmadı son bır hamle yap duran topfalan 70 den sonra sergeni al olmazsa ne yapalım olmadı deriz degılmi kardesim.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2008 saat 19:31
Biyediç kendisine ne denilirse onu yapıyor, insiyatifi olduğunu sanmıyorum. Bazı şeyler insiyatifinde olsa kör değildir sanırım görür bazı şeyleri.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2008 saat 19:32
Alıntı yapılan banner

Biyediç kendisine ne denilirse onu yapıyor, insiyatifi olduğunu sanmıyorum. Bazı şeyler insiyatifinde olsa kör değildir sanırım görür bazı şeyleri.

Kukla olacak ise niye geldi???
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2008 saat 19:45
Alıntı yapılan eses2606

nası begendınmi mufıt allah askına dogruyu soyle.yanlıs yazdıgım  bır sey varmı.kardesım kocaeli gelsın ustune tıpık bır kontratak taktıgı uygula yalanmı.dun lıverpol bıle taktık anlamda ve oyuncu tercıhleri anlamında ne kadar degısık onbırle oynadı.yor kocaelıyı bakdın olmadı son bır hamle yap duran topfalan 70 den sonra sergeni al olmazsa ne yapalım olmadı deriz degılmi kardesim.

Abi,
biyediç futbolu bendende..sendende çok bilir..ama eldeki kadro vede kendisine verilen talimat bu ise o zaman eleştiri oklarını başka yerlere çekmek gerekli...
yoksa şurda şu oynasaydı, burda bu oynasaydı gibi tartışmalar ile bence kendimizi yoruyoruz...
aslında kocaeli maçındaki kadro doğru idi...sergen,coşkun,engin,gökhan kötü olunca işimiz olmadı...ama bu 4 futbolcuda geçmişine bakıldığında...mazisi başarılarla dolu...yani heran sonucu değiştirebilecek adamlar...
yani biyediç fikrindeki ısrarda bence haklı gibiydi...
haksız olan bu ısrara layık olamayan bu 4 futbolcu!!!
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2008 saat 19:51
gecen hafta salı gunu tesadufen kanalları gezerken gece 24 u gecıyordu sanırım ata tv dıye bır kanal var bakdım orada bank asya lıgı goruntuleri ve yorumları var takıldım tabii basladım seyretmeye sunucu yunus dıye bir arkadas alı nail ve bır teknık dırekdor adını sımdi cıkaramadım.bızım maca sıra gelince soz ali naile geldi belki bilmeyenler olabılır alinail bursasporun iyi oyuncularından biriydi.dediki bu mac banko iki olur sunucu yok olmaz dedi varmısın iddaya bır takım elbiseye dedi sunucu yokum dedi.kocaelı yenmek zorunda falan dedi sunucu ali nailde dediki zaten benim en guvendigım  durumda o dedi onlar gelecek eses kontraatakdan isi bıtırecek.ben nejat hocayla aynı takımda top oynadım ona cok guvenıyorum bu macı kesın alacak eses dedi o kadar keyıflendim vede umitlendim ama sonuc maalesef oyle olmadı sızede aktarayım dedim.
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2008 saat 14:23
doğru biyediç bence hatalı degildi iyi oynamayan 4 ouncu hatalı bence ama asıl hatalı olan sergen ve çoşkun dur takıma geri dönerek katkıda bulunmadılar çakılı oynadılar bu onların maç techübelerine mazilerin hiç yakışmadı bundan sonraki maçlarda biyediç hocamız dikkate alacaktır onun fulbol bilgisine becerine sonuna kadar gğveniyorum biz ilk iki yi aslında altay sakarya antalya maçında o zamanki teknik direktörümüz diyadin sayesinde kaybettik biyediç hocamız aslında zoru başarmış defansı ve orta sahayı düzene sokmuştur iki oyuncun onun güvenine layık olmayışı diger iki oyuncumuzunda onların oyununa ayak uydurup vasat oyun çıkarması bize koceli maçının kaybedilmesine neden oldu kalan 3 maçımızda biyediç hocamızın gerek tedbirlerini alacagına inancım tam
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2008 saat 14:40
korayı sağ beke alıp serkanı açığa alabilir ömer közenin yerine ikinci yarı birolu alabilirdi sol kanadımız hiç çalışmadı bence hoca hatalıydı
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2008 saat 14:46
Bence Hoca'yı yanlış seçtik.Kesenin ağzını açıp Hikmet Karaman'ı getirmeliydik.Kendini beğenmiş egolu bir adam ama bizi çıkarırdı bence...
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
eshalil Liste gör
Yazar

Halil
  Alıntı eshalil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2008 saat 14:50
Alıntı yapılan Sephodyrm

Bence Hoca'yı yanlış seçtik.Kesenin ağzını açıp Hikmet Karaman'ı getirmeliydik.Kendini beğenmiş egolu bir adam ama bizi çıkarırdı bence...

Hikmet Karamanı alsaydık, sonra Febe-Chelse maçında boynunda febe kaşkolu takmış yorum yapan hocamızla eminim gurur duyardık!...
Ne okulu bitirmek, nede bir kızı sevmek... tek dileğim Allahtan.. Seni ŞAMPİYON görmek...
ankaraESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 80>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır