eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Forum

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 198>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2008 saat 20:21
Halil Yaz abimiz internette gördüğü kendisine ilginç gelen konular için durmadan başlık açıp duruyordu. Biz yeni başlık açmayın diye uyarınca da kızıyordu. Biz de ona mahsus bir başlık açtık ve oraya yazmasını istedik. Önceden adı "Sinir Katsayınız Ölçün" idi başlığın adı. Sonra "Halil Yaz ile Ordan Burdan" yaptık sadece kendisi yazdığı için, kızdı bize, benden habersiz neden başlığın adını değiştirdiniz diye. Küstü bir müddette yazmadı. Daha sonra "Açık Saha" yaptı adını. Sonradan yeni forumla birlikte "Halil Yaz (Sondan Okuyunuz)" oldu başlığın adı. Sonra abimiz nickini "Barbaros" yaptı ama başlığın adı aynı kaldı.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2008 saat 23:45

gecen gun yasadigimiz sistem problemi sonrasinda duzeltilmesigereken bir kac mesele var.

bu yuzden birazdan saat 12'de forumu kullanima kapatacagim.. yaklasik 1 saat surecegini tahmin ediyorum. bilginize..

Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2008 saat 14:35
yazdığım bir mesajdan birisi alıntı yaptığında bunun bana bildirilmesi (mesaj geldiğinde 1 "yeni mesajınız var" gibi bir altyapımızın olduğu gibi birisi benden alıntı yaptığında "şu mesajlarınızdan şu kişiler alıntı yapmıştır" gibi..) teknik olarak mümkün müdür?
KKŞ
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2008 saat 15:19

Geçen haftalarda "Küfüre Hayır" uyarısı otomatik olarak çıkıyordu. ve ana sayfadan forum konularını tıkladığımda bilgisayarım kilitleniyordu. Başka bir neden olabilir diye düşünüyordum. O uyarı kaldırıldığında sorunda kalkmıştı. Şimdi tekrar o uyarı var ve yine bilgisayarım kilitleniyor. Bu yüzden olabilir mi?

Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2008 saat 15:30
Alıntı yapılan Endy

Geçen haftalarda "Küfüre Hayır" uyarısı otomatik olarak çıkıyordu. ve ana sayfadan forum konularını tıkladığımda bilgisayarım kilitleniyordu. Başka bir neden olabilir diye düşünüyordum. O uyarı kaldırıldığında sorunda kalkmıştı. Şimdi tekrar o uyarı var ve yine bilgisayarım kilitleniyor. Bu yüzden olabilir mi?

Bu konuda bugüne kadar hiç şikayet gelmedi, şu an bendede aynı uyarı çıkıyor ama hiçbir kilitlenme söz konusu değil, bilgisayar ayarlarından olabilir...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2008 saat 15:38
İlginize teşekkür ederim.
Belki benim pc den kaynaklanıyordur.
Ana sayfa yerine direkt foruma girip bakacağım artık.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2008 saat 16:34
Alıntı yapılan kadirgulen

yazdığım bir mesajdan birisi alıntı yaptığında bunun bana bildirilmesi (mesaj geldiğinde 1 "yeni mesajınız var" gibi bir altyapımızın olduğu gibi birisi benden alıntı yaptığında "şu mesajlarınızdan şu kişiler alıntı yapmıştır" gibi..) teknik olarak mümkün müdür?

Teknik olarak mümkün değil.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2008 saat 16:42
    Bazı sitelerde görüyoruz.X takımın resmi taraftar sitesi diye yazıyor.Acaba bu forumunda,resmi taraftar sitesi olması yolunda bir adım atılabilir mi?
Yukarı
Team26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Engin ŞİLİT
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2008 saat 19:54
Alıntı yapılan EsEsliyim

Alıntı yapılan Endy

Bu konuda bugüne kadar hiç şikayet gelmedi, şu an bendede aynı uyarı çıkıyor ama hiçbir kilitlenme söz konusu değil, bilgisayar ayarlarından olabilir...

Buna benzer bir problemde bende var, ana sayfadan forum konusunu tıkladığımda o konu yeni bir sayfada açılıyordu. Ama şimdi tıkladığımda ana sayfa pasif duruma geçiyor, o şekilde giremiyorum. Bu durum benim bilisayarımdan mı kaynaklanıyor ve bir çözümü varmı?
İlgilenen olursa sevinirim, teşekkür ederim...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2008 saat 22:08
    Sayfa numaraları 1...37,38,39 şeklidne gidiyor.Mesale ben 20 li sayfalara bakmak istesem direk scroll ile bakma imkanım yok mu ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 198>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,523 saniyede hazırlanmıştır