eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1.Lig 22.Hafta Eskişehirspor - Ümraniyespor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 42>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
Online Durum: Offline
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 18:45
Kilidi açabilecek bi yırtıcı forvetimiz olsaydı maçı kazanabilirdik. Gelen her takım yeni stadyumumuz oyuncularımızın kalitesi ve taraftarımızdan çekiniyor. ve kapalı oynuyor. Semih ve Meye zaten bitik. Dün Göztepe'nin forvet oyuncusu Jahoviçi gördük. Adam rakibin yaptığı hatayı gördü aradan çıktı geldi golünü attı. Bizimkilerin top önüne gelsede vuracak mecali yok.
Her zaman her yerde
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
  Alıntı emrah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 18:53
Gerçekci olmak gerekirse artık ilk 2 yarışı bizim için mucizelere kaldı. Artık ilk 6'nın dışına çıkmayalım yeter.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
azzuri26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Azzuri
Yer: Eskişehir
  Alıntı azzuri26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 18:57
Ilk yari topu güzel cevirdik bir kanattan diğerine. Bilal ve Ugur iyi yapti bu işi ancak ikinci yari orta sahamiz hic oyunu rahatlatamadi ugur ve hasan huseyin biraz olsun oyuna agirlik koyabilseler beklerimizde çizgiye kadar gidebilirdi ancak dedigim gibi merkezde hürriyet disinda kimse varlik gosteremedi. Hasan Huseyin boyle oynayacaksa oymamasin mumkumse.
Yukarı
evrensel Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı evrensel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 19:00
üzülerek söylüyorum play off'a bile kalabileceğimizden endişeliyim..
Yukarı
oldcity__ Liste gör
Usta Yazar

Serhat YENİ
Yer: İstanbul
  Alıntı oldcity__ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 19:07
Arkadaşlar bu kadar karamsarlığa gerek yok.Geçen hafta Elazığ maçının tersi oldu.İlk yarıda da bu Elazığ ve Ümraniye ile hatta sonraki hafta Boluspor ile berabere kalmıştık.Takım kazanmaya başlayacaktır.Takımdaki aksaklıklar düzelecektir.Bir şekilde şampiyon olacağız,inancımızı kaybetmeyelim.
__oldcity__
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 19:10
Erkan olmayınca oyun kurucu yok işte. Kanatlar iyiydi, Bilal sol bekte iyi, Aykut ta tek hata dışında iyiydi stoperde. Axel Meye yanlış tercihti ama 4 tane direkten dönen top ve bir de verilmeyen 100% penaltı, şanssızlıktan başka bir şey değil. Bruno Semihten daha etkili. Uğur ve Semih bundan böyle yedekte kalmalı. Takım gibi oynandı bence bugün. 12 maçta çok şey değişir. Geçen haftaki ve bu haftaki maçiarı alsaydık, Bolu ve Giresun maçlarında beraberlik almak olabilirdi ama şimdi bu 2 maçı da almak zorundayız ve alacağımıza inanıyorum. Alpay olsaydı geçen haftayı da bu haftayı da kaybetmiştik ve artık havlu atmış olurduk. Bence bugün sadece şanssızdık.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-metu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 19:24
4 topun direkten döndüğü maçı öncelikle şanssızlık olarak değerlendirmek lazım.

Artılar ve eksilerle bir geçiş dönemi yaşıyoruz.

Artılar ,

Son 2 maçtır defansımız dengesiz yakalanmıyor.

Hava toplarında daha iyiyiz.

Eksiler ,

Maçı cok geniş alanda oynuyoruz. Takımda kondusyon olmadıgından cabuk yoruluyoruz.

Ramazan , Erkan ve Tarık gibi adam eksilten adamlar olmayınca rakibi de pek dengesiz yakalayamıyoruz.

Denenmiş isimleri tekrar deniyoruz. İleride meye , ortada ugur , solda bilal vs.

Eleştiriyorum ama bunların düzene gireceğine ve şampiyon olacağımıza inanıyorum. Vakti gelecek tıkır tıkır kazanacağız maçları...

Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 19:25
Giresun bize fark atacak.
takımımız berbat boffin Hürriyet erkan olmasa takımda yürekli oyuncu sayısı yok denecek kadar az
Yukarı
TrakEs Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: TekirdağAlmanya
  Alıntı TrakEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 19:35

Tribün lideri dedikleriniz neredeler? Geçen sene sessiz sessiz düşerken de ortadan kayboluyorlardı. Bunların amacı ne?

Artık bir tepki koymamız gerekmez mi? Geçen seneki duruma düşmek istemiyoruz.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2017 saat 19:38
Alıntı yapılan esist

Giresun bize fark atacak.
takımımız berbat boffin Hürriyet erkan olmasa takımda yürekli oyuncu sayısı yok denecek kadar az

Giresun bize fark atamayacak.Bu gün yazıyorum Bolu yuda Giresunu da yenicez.Bende bu yazımı alıntılayacağım.Takımın iyi yolda olduğunu düşünüyorum.Erkan ın olmayışı alışık olduğumuz hücum organizasyonlarını çok etkiledi.Ben seri galibiyetlerin haftaya başlayacağını düşünüyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 42>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır