eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2012-2013 sezonu Eskişehirspor Taraftarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 12:40
Açık tribünün çoğu maçı izlemeye geliyor, maç ortasında koca bayrağın sallanması yüzünden maçı izleyememek hiç hoş bir durum değil. Maç öncesinde sallasın kimler sallıcaksa bayrakları, devre arasında sallasınlar ancak tam pozisyon içinde o bayrak yüzünden golü izleyememek tabiki taraftarın modurdanmasına sebep olur. İllaki maç içinde sallanıcaksada kimseye engel olmayacak şekilde çıksınlar en tepeye sallasınlar dursunlar...
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2013 saat 12:52
Maç izlemek isteyen otursun televizyondan izlesin kardeşim..
Orası stadyum takım desteklemek için gelinir,ben her hafta senin gibi düşünen SEYİRCİ bozuntularıyla kavga ediyorum ben orda bağırmaktan helak oluyosam sende bağıracaksın,ben bayrak sallarken kan ter içinde kalıyorsam sende bayrağı bahane etmeyeceksin..
Gideceksin kıyıda köşede bir yerde izleyeceksin öyle gelip baş köşeye oturmayacaksın..!!
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
efsane26es Liste gör
Deneyimli Yazar

MELİH
Yer: Eskişehir
  Alıntı efsane26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 01:02
dıyorum bu kadro ıyı degıl ve hem kupa hem lıgı kaldırmıyor kaldırmazda 6 transfer lazımdı ılk 11 oynayabılecek. orta sıralarda bıtırırız lıgı insallah.

Fakat hadı takım kotu taraftarlar nıye kotu ? Biz kume dusmemeye oynarken bıle stadda showlar yapardık yedıgımız gole aldırmadan bagırırdık. Artık nıye susuyor herkes mac kotu durumdayken. Neden maclar ızlenılıyor neden cekırdekcı bır seyırcı toplulugu olusuyor asıl tehlıke bunlar. Eskişehir taraftarları sayılı taraftarlar arasında gosterılırdı. Amıgo orhan donemınden nerelere gelındı. Bence taraftarlar 90 dakıka bagırıp gorevını yaptıkdan sonra gerekırse protesto yapsınlar. Var mı içinizde 90 dakıka susmadan bagıran hatta gollerı bıle goremeyen ?
Yoksa trıbun lıderlerı mı yetersız kalıyor ? Bir sorun var ve yenılgıden daha onemlı bu sorun

1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 02:08
bence efeler grubu da altesin içine girmeli. 3 ayrı yerden bağırmaya çalışıyoruz. nefer başka telden çalıyor altes başka telden efeler mi artık neyse onlar başka telden. ve de artık yerine göre tezahürat yapmayı öğrenmeliyiz. ne zaman eses gol gol diye bağırıcaz ne zaman şinanari giricez. ne zaman rakibi ıslıklıcaz. son olarak şunu söylemek istiyorum açıkta önüne gelen sete çıkıyor kendini bişey sanıyor. 1 kişi çıksın mustafa abi gibi amigoluk yapsın başımızın üzerine
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 02:11
kayseri maçında açıkta bi konuya kulak misafiri oldum. taraftarımızın biri kendilerine bedava bilet geldiğini ve bu biletleri 5er liradan sattıklarını kendilerinin de maça bedava girdiğini bi arkadaşına anlatıyordu. dediğim taraftar altes den. önce bedava biletin önüne geçilmeli bence. külübün parası belirli kişilerin cebine giriyor. sorsanız onlar en iyi taraftar. taraftarlık böyle olmaz
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 02:28
Adam bedava biletle maça giriyor sorsan eskişehirsporun 18 kişilik kadrosunu sayamaz sonra ben eskişehirspor taraftarıyım der vayyy anam vayyyy taraftarlık böyle olmaz öyle beleş bilet almakla eğer takımını seviyorsan destek sadece maça gelip bağırmakla olmaz paranı verip bilet gişesinden gidip biletini alıcaksın ondan sonra maça gidip bağıracaksın para verip maça gelen insanlar enayimi ?
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
  Alıntı erman123 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 09:22
Açık önünde babamla maça 10 dk kala, gişeye erişip bilet almak istedik, ama ne yazık ki "amatör VIP bilet satıcılarından" sıyrılıp gişeye ulaşmaktap epey zorlandık. Fiyatını bile sormadım, elimle ittim. Bu adamlar kimdi, bilet gişesinin ESSTORE un önünde belki 9-10 kişi nasıl elini kolunu sallaya sallaya bilet satıyordu, en önemlisi de nereden buluyorlardı bu biletleri.
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
  Alıntı erman123 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 09:26
Alıntı yapılan efsane26es

dıyorum bu kadro ıyı degıl ve hem kupa hem lıgı kaldırmıyor kaldırmazda 6 transfer lazımdı ılk 11 oynayabılecek. orta sıralarda bıtırırız lıgı insallah.

Fakat hadı takım kotu taraftarlar nıye kotu ? Biz kume dusmemeye oynarken bıle stadda showlar yapardık yedıgımız gole aldırmadan bagırırdık. Artık nıye susuyor herkes mac kotu durumdayken. Neden maclar ızlenılıyor neden cekırdekcı bır seyırcı toplulugu olusuyor asıl tehlıke bunlar. Eskişehir taraftarları sayılı taraftarlar arasında gosterılırdı. Amıgo orhan donemınden nerelere gelındı. Bence taraftarlar 90 dakıka bagırıp gorevını yaptıkdan sonra gerekırse protesto yapsınlar. Var mı içinizde 90 dakıka susmadan bagıran hatta gollerı bıle goremeyen ?
Yoksa trıbun lıderlerı mı yetersız kalıyor ? Bir sorun var ve yenılgıden daha onemlı bu sorun

Aman hocam ne 6 transferinden bahsediyosun. Necati yi bile binbir taraftar baskısı ile 3 maç üstüste ilk maç yenildikten sonra, zorla-tonla para basıp alıp getirmedilermi rica minnet.. Bi Nuhiu ile ligi kupayı götürecektik ya, hatırla..
Bu yönetim Webo yu alamadı ya, işte o gün bitti o gün..
Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 10:07
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Adam bedava biletle maça giriyor sorsan eskişehirsporun 18 kişilik kadrosunu sayamaz sonra ben eskişehirspor taraftarıyım der vayyy anam vayyyy taraftarlık böyle olmaz öyle beleş bilet almakla eğer takımını seviyorsan destek sadece maça gelip bağırmakla olmaz paranı verip bilet gişesinden gidip biletini alıcaksın ondan sonra maça gidip bağıracaksın para verip maça gelen insanlar enayimi ?

Geçen seneki ya da bir önceki Kayseri deplasmanı. Ankara'dan 2 araba kiraladık Kayseri'ye maça gidiyoruz. Arabalardan biri bozuldu yolda kaldık. Maçı izleyemedik. Neyse dönüşte malum gruplardan birinin otobüsüne bindik. boş bir yer bulduk muhabbet ediyoruz otobüsten çocuklarla. Biri dedi ki otobüsten, ne kadar verdiniz araba kirasına, şu kadar dedik. Dedi ben 10 senedir maçlara gidiyorum, daha bir kuruş bilet parası da otobüs parası da vermedim. Üstelik aslında beşiktaşlıyım.. Muhabbete şahit olan etrafındakiler de sırıtır modda dinliyor.Aslında bunun Türkçesi araba kiralayıp deplasmana gittiğimiz için bize salak demeye getiriyor. Bir başkası radyodan İstanbul takımlarından birinin maçını dinlemeye çalışıyor. Herkes de farkında.. Bunun lideri de durumun farkında.. Ama o lidere gücü sağlayan arkasında her maça beleş gelen çapulcu.. Çapulcuya o imkanı sağlayan da onun basındaki adam.. Bilmiyorum belki de çocuk haklıdır. Bir otobüs dolusu adam ne otobüs ne bilet parası vermiş, biz 7-8 kişi bozulan araba yüzünden dünyanın parasını verdik. Üstelik hepimiz öğrenciydik o sıra.. Neyse.. Ama fark şurada, o adama bilet parasını otobüs parasını vermesen, yancılık yapacağı bir kahvede oturur, ben yine son paramla orada olurdum. Bu adamlar tükenmeyecek.Çıkar ilişkileri tükenmedikçe...
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
efsane26es Liste gör
Deneyimli Yazar

MELİH
Yer: Eskişehir
  Alıntı efsane26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2013 saat 17:53
Alıntı yapılan erman123

Alıntı yapılan efsane26es

Aman hocam ne 6 transferinden bahsediyosun. Necati yi bile binbir taraftar baskısı ile 3 maç üstüste ilk maç yenildikten sonra, zorla-tonla para basıp alıp getirmedilermi rica minnet.. Bi Nuhiu ile ligi kupayı götürecektik ya, hatırla..
Bu yönetim Webo yu alamadı ya, işte o gün bitti o gün..

haklısın bıraz fazla verıp almıyolar aldıkları da sureklı dokuluyor yada kadroya gıremıyor. Yönetım kadroyu derınlestırmezse hocaya suc bulamayız cunku transfer yapamıyolar. Hocaya tek bır sekılde suclarım istedıgın oyuncular ıyı olcak okadar. bu donem gecıcek oyle yada boyle 5-10 arası bı yerde bıtırıcez. Bakalım seneye kımler gıdıcek kımler gelıcek ozaman tekrar gorucez...

Tekrarlıyorum ne olursa olsun 90 dakıka desteklenmelı takım. Denızlı macını hatırlatırım nasıl dondurdugumuzu macı. Zamanında sevılla macı. O taraftardan eser kalmıyor artık
1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır